"Najwyższa jakość albumu fotograficznego" - bezpłatne warsztaty w Zakopanem

Firmy Album Fotograficzny oraz EIZO zapraszają do zakopiańskiego hotelu Crocus na bezpłatne warsztaty zatytułowane "Najwyższa jakość albumu fotograficznego". Zajęcia odbędą się w czwartek, 31 marca.

Firmy Album Fotograficzny oraz EIZO zapraszają do zakopiańskiego hotelu Crocus (ul. Chałubińskiego 40) na bezpłatne warsztaty zatytułowane {BLD|"Najwyższa jakość albumu fotograficznego". Zajęcia odbędą się w czwartek, 31 marca. Odbędą się dwie sesne o godzinach 10:30 i 16:00. Oto program warsztatów:
  • prezentacja: monitory do zastosowań fotograficznych EIZO
  • Nowość, EASY PIX2 - sprzętowa kalibracja monitorów FlexScan
  • druk materiałów fotograficznych - porównanie możliwości technologii LAB / EPSON
  • ColourChecker - profilowanie aparatów
  • albumy fotograficzne - porównanie produkcji w różnych technologiach
  • Krafter - program do projektowania albumów
Warsztaty są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. Formularz rejestracyjny znajduje się na tej stronie.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Odkryj nieznane piękno świata w mikroskali na zdjęciach zwycięzców Nikon Small World 2018
15 Paź 2018
Konkurs Nikon Small World już od 1975 roku nagradza najlepsze zdjęcia tego, czego nie jesteśmy w stanie dostrzec gołym okiem. Zobaczcie najlepsze fotografie mikroskopowe tego roku. Polak wśród wyróżnionych.
0
Jacob Aue Sobol: „Gdy patrzę dziś na swoje aparaty, nawet nie chcę ich dotykać”
4 Paź 2018
O powodach odwieszenia aparatu na kołek, nowych początkach i łowieniu ryb, z fotografem Magnum Jacobem Aue Sobolem rozmawia Joanna Kinowska.
0
Michael Kowalczyk: „Fotografia jest niewyczerpanym źródłem wyzwań“
3 Paź 2018
Michael Kowalczyk urodził się w 1979 roku we Wrocławiu. Dziesięć lat później jego rodzina wyemigrowała do Niemiec, skąd Kowalczyk zaczął podróżować po całym świecie. Dziś z aparatem w ręku uwiecznia napotkane na całym globie sytuacje, promując jednocześnie fotografię uliczną.
0
Fotografie blokowisk z Radomia promują Apple. Rozmawialiśmy z ich autorem Patrykiem Wikalińskim
2 Paź 2018
- Próbuję za pomocą koloru i perspektywy zmieniać rzeczywistość - mówi pochodzący z Radomia Patryk Wikaliński, który został wyróżniony przez firmę Apple. Jego seria minimalistycznych, utrzymanych w pastelowych barwach zdjęć radomskich blokowisk, jest częścią kampanii „Shot on iPhone”. Zapytaliśmy autora zdjęć, jak to się stało, że technologiczny gigant dostrzegł jego twórczość.
0