"Najwyższa jakość albumu fotograficznego" - bezpłatne warsztaty w Zakopanem

Firmy Album Fotograficzny oraz EIZO zapraszają do zakopiańskiego hotelu Crocus na bezpłatne warsztaty zatytułowane "Najwyższa jakość albumu fotograficznego". Zajęcia odbędą się w czwartek, 31 marca.

Firmy Album Fotograficzny oraz EIZO zapraszają do zakopiańskiego hotelu Crocus (ul. Chałubińskiego 40) na bezpłatne warsztaty zatytułowane {BLD|"Najwyższa jakość albumu fotograficznego". Zajęcia odbędą się w czwartek, 31 marca. Odbędą się dwie sesne o godzinach 10:30 i 16:00. Oto program warsztatów:
  • prezentacja: monitory do zastosowań fotograficznych EIZO
  • Nowość, EASY PIX2 - sprzętowa kalibracja monitorów FlexScan
  • druk materiałów fotograficznych - porównanie możliwości technologii LAB / EPSON
  • ColourChecker - profilowanie aparatów
  • albumy fotograficzne - porównanie produkcji w różnych technologiach
  • Krafter - program do projektowania albumów
Warsztaty są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. Formularz rejestracyjny znajduje się na tej stronie.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Stanley Kubrick był także świetnym fotografem. Zobaczcie mniej znane oblicze kultowego reżysera
20 Sie 2018
“Mechaniczna Pomarańcza”, “2001: Odyseja kosmiczna”, “Oczy szeroko zamknięte” czy “Full Metal Jacket” to filmowe klasyki, znane niemal wszystkim. Znacznie mniej osób wie, że Stanley Kubrick swoją karierę zaczynał jako fotograf.
0
George Eastman Museum udostępnia serię filmów poświęconych największym przełomom w fotografii. Pozycja obowiązkowa!
14 Sie 2018
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak długą drogę fotografia przeszła od czasów camery obscury aż do dzisiaj, zobaczcie dokumentalną serię stworzoną przez Goerge Eastman Museum. To fantastyczna podróż przez najważniejsze techniki i odkrycia, które zrewolucjonizowały to medium.
0
Tadeusz Rolke: „Sztuka nie polega na pokazywaniu piękna”
13 Sie 2018
Od czwartku, w warszawskiej galerii Le Guern można oglądać najnowszy projekt Tadeusza Rolke, jednego z mistrzów polskiej fotografii. W dniu wernisażu rozmawialiśmy z autorem o powstawaniu najnowszej serii.
0
Karen Miranda Rivadeneira odtwarza swoje dzieciństwo. "Pomysł ten zrodził się z rozmyślań o pamięci i jej niedoskonałości”
7 Sie 2018
“Uświadomiłam sobie, że brakuje mi wiedzy o mnie samej. Rozmyślając o pamięci i jej wadliwości, postanowiłam odkopać osobiste mity i rodzinne historie” - opowiada nam o swoim projekcie amerykańska fotograf.
0