Sigma ProCentrum na festiwalu Fotografii Przyrodniczej "Sztuka Natury"

Podczas odbywającego się w Toruniu festiwalu Fotografii Przyrodniczej "Sztuka Natury" swoje stoisko zaprezentuje Sigma ProCentrum. W najbliższą sobotę odbędą się też warsztaty, w czasie których każdy będzie się mógł zapoznać z ofertą obiektywów Sigmy.
Na trwającym właśnie w Toruniu festiwalu Fotografii Przyrodniczej "Sztuka Natury" w Centrum Kultury Dwór Artusa swoje stoisko zaprezentuje Sigma ProCentrum. W najbliższą sobotę 11 grudnia (w godzinach 11.00 - 18.00) odbędą się też warsztaty, w czasie których każdy będzie się mógł zapoznać z ofertą obiektywów Sigmy. Obiektywy przetestować będzie można na specjalnie do tego zaaranżowanym planie zdjęciowym, który uatrakcyjni modelka.


Informacja prasowa:

Sigma ProCentrum zaprasza na spotkanie fotograficzne w Toruniu!

Sigma ProCentrum zaprasza wszystkich entuzjastów fotografii na warsztaty fotograficzne, które odbędą się w najbliższą sobotę (11 grudnia br. ) w Toruniu, w ramach Festiwalu Fotografii Przyrodniczej "Sztuka Natury". Stoisko Sigma ProCentrum będzie dostępne dla wszystkich uczestników imprezy w Centrum Kultury Dwór Artusa, w godzinach 11 - 18.00. W tym czasie każdy będzie mógł zapoznać się z szeroką ofertą obiektywów Sigma oraz wypróbować je na specjalnie przygotowanym planie zdjęciowym.

Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Sztuka Natury" w Toruniu rozpoczął się już we wtorek 7 grudnia br. i potrwa aż do niedzieli (12 grudnia). To już trzecia edycja spotkania wszystkich miłośników fotografowania natury, które za każdym razem spotyka się z ciepłym i życzliwym przyjęciem mieszkańców Grodu Kopernika. Do niedzieli odbędzie się kilkanaście fotograficznych prezentacji i warsztatów, z udziałem najlepszych fotografików. Wśród nich nie zabraknie także stoiska Sigma ProCentrum, na którym goście festiwalu z pewnością znajdą obiektyw, odpowiedni dla siebie. Do dyspozycji zainteresowanych oddamy szeroki asortyment optyki, jaki oferuje Sigma. Dostępne będą wszystkie nowości, które w testach redakcyjnych zdobywały najwyższe noty. Obiektywy przetestować będzie można na specjalnie do tego zaaranżowanym planie zdjęciowym, który uatrakcyjni piękna, toruńska modelka.

Serdecznie zapraszamy!

11 grudnia 2010, godz. 11.00 - 18.00
Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Sztuka Natury"
Centrum Kultury Dwór Artusa
Toruń,  Rynek Staromiejski 6
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Margaret Mitchell: „Fotografia może umożliwić opowiadanie historii, które normalnie są ukryte"
16 Lip 2018
Ponad dwadzieścia lat od sfotografowania dzieci swojej siostry, Margaret Mitchell ponownie odwiedza rodzinę z aparatem. Zadaje pytania o wpływ środowiska, w jakim przyszło nam dorastać, na nasze dalsze życie. Szkocka fotografka, działającą głównie w rejonach fotografii dokumentalnej i portretowej, jest laureatką wielu krajowych i międzynarodowych nagród, w tym Sony World Photography Awards.
0
“Zacząłem fotografować, bo bałem się zapomnieć”. Projekt Johna-Davida Richardsona to uniwersalna opowieść o dorastaniu
3 Lip 2018
- Pamiętam dzień, w którym skończyłem trzynaście lat. Obudziłem się tego ranka, spodziewając się, że w jakiś sposób zmieniłem się w mężczyznę tej nocy - mówi nam amerykański fotograf, który od dwóch lat realizuje projekt o dorastaniu chłopców z pobliskiego skateparku.
0
Majestat oceanu, zdjęcia z powietrza i nieziemskie scenerie - wyniki National Geographic Travel Photographer of the Year 2018
29 Cze 2018
Jury jednego z największych konkursów fotografii podróżniczej zaprezentowało jego tegorocznych laureatów. Zobaczcie galerię zwycięskich prac z ostatniej odsłony National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
„Stambuł Story” z Panasonic Lumix G9
26 Cze 2018
Jak nowy superszybki korpus Panasonic sprawdza się w fotografii ulicznej? Zapytaliśmy o to reportażystę National Geographic Mikołaja Nowackiego.
3