Sigma ProCentrum na festiwalu Fotografii Przyrodniczej "Sztuka Natury"

Podczas odbywającego się w Toruniu festiwalu Fotografii Przyrodniczej "Sztuka Natury" swoje stoisko zaprezentuje Sigma ProCentrum. W najbliższą sobotę odbędą się też warsztaty, w czasie których każdy będzie się mógł zapoznać z ofertą obiektywów Sigmy.
Na trwającym właśnie w Toruniu festiwalu Fotografii Przyrodniczej "Sztuka Natury" w Centrum Kultury Dwór Artusa swoje stoisko zaprezentuje Sigma ProCentrum. W najbliższą sobotę 11 grudnia (w godzinach 11.00 - 18.00) odbędą się też warsztaty, w czasie których każdy będzie się mógł zapoznać z ofertą obiektywów Sigmy. Obiektywy przetestować będzie można na specjalnie do tego zaaranżowanym planie zdjęciowym, który uatrakcyjni modelka.


Informacja prasowa:

Sigma ProCentrum zaprasza na spotkanie fotograficzne w Toruniu!

Sigma ProCentrum zaprasza wszystkich entuzjastów fotografii na warsztaty fotograficzne, które odbędą się w najbliższą sobotę (11 grudnia br. ) w Toruniu, w ramach Festiwalu Fotografii Przyrodniczej "Sztuka Natury". Stoisko Sigma ProCentrum będzie dostępne dla wszystkich uczestników imprezy w Centrum Kultury Dwór Artusa, w godzinach 11 - 18.00. W tym czasie każdy będzie mógł zapoznać się z szeroką ofertą obiektywów Sigma oraz wypróbować je na specjalnie przygotowanym planie zdjęciowym.

Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Sztuka Natury" w Toruniu rozpoczął się już we wtorek 7 grudnia br. i potrwa aż do niedzieli (12 grudnia). To już trzecia edycja spotkania wszystkich miłośników fotografowania natury, które za każdym razem spotyka się z ciepłym i życzliwym przyjęciem mieszkańców Grodu Kopernika. Do niedzieli odbędzie się kilkanaście fotograficznych prezentacji i warsztatów, z udziałem najlepszych fotografików. Wśród nich nie zabraknie także stoiska Sigma ProCentrum, na którym goście festiwalu z pewnością znajdą obiektyw, odpowiedni dla siebie. Do dyspozycji zainteresowanych oddamy szeroki asortyment optyki, jaki oferuje Sigma. Dostępne będą wszystkie nowości, które w testach redakcyjnych zdobywały najwyższe noty. Obiektywy przetestować będzie można na specjalnie do tego zaaranżowanym planie zdjęciowym, który uatrakcyjni piękna, toruńska modelka.

Serdecznie zapraszamy!

11 grudnia 2010, godz. 11.00 - 18.00
Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Sztuka Natury"
Centrum Kultury Dwór Artusa
Toruń,  Rynek Staromiejski 6
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
1
StreetFoto San Francisco 2019 - galeria laureatów to fotografia uliczna w najczystszej postaci
24 Cze 2019
Za nami czwarta edycja StreetFoto San Francisco International Street Photography Awards - niezwykle prestiżowego konkursu skupionego wokół fotografii ulicznej. W gronie finalistów znaleźli się Polacy.
1
Dale Sharpe, słynny łowca burz, fotograf krajobrazu i ambasador Nikona nie żyje
24 Cze 2019
W wieku zaledwie 36 lat zginął w tragicznym wypadku Dale Sharpe. Australijski fotograf krajobrazu i ambasador Nikona znany był głównie ze swoich majestatycznych zdjęć burz.
0
„Wciskając spust migawki, musisz wiedzieć czego szukasz” - rozmowa z Tomaszem Lazarem
19 Cze 2019
O najnowszych projektach, przejściu z ulicy do studia, pracy z aparatem średnioformatowym i tym co robić, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w fotografii ulicznej rozmawiamy z Tomaszem Lazarem.
0