Sierpniowa rekrutacja w Akademii Fotografii

28 sierpnia odbędzie się rekrutacja do Studium Dziennego, Wieczorowego i Zaocznego w Akademii Fotografii w Warszawie, Krakowie i Poznaniu.
Rekrutacja do Studium składa się z dwóch etapów. Najpierw należy przesłać portfolio (technika i format prac dowolne)* na jeden z poniższych adresów:
  • rekrutacja.warszawa@akademiafotografii.pl
  • rekrutacja.krakow@akademiafotografii.pl
  • rekrutacja.poznan@akademiafotografii.pl
Następnie wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się 28 sierpnia (od 10:00 do 15:00) w siedzibie Akademii Fotografii w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Akademia Fotografii oferuje wszystkim kandydatom bezpłatne konsultacje w zakresie tworzenia portfolio - doradzimy, jak dobrać prace i jak je najlepiej zaprezentować. W celu umówienia się na takie spotkanie prosimy o kontakt z sekretariatem (w zależności od miasta: warszawa@akademiafotografii.pl, krakow@akademiafotografii.pl, poznan@akademiafotografii.pl).

*Portfolio powinno składać się z 8 do 15 zdjęć w formacie JPEG, zmniejszonych do 1600 pikseli na dłuższym boku.

Szczegółowe informacje na stronie: www.akademiafotografii.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
7 Gru 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
1
Oto wyniki Leica Street Photo 2018 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia uliczne
28 Lis 2018
Dobiegła końca 8. edycja konkursu fotografii ulicznej organizowanego przez Leikę. Głównego zwycięzcę poznamy jutro, a już teraz możemy oglądać kompletną galerię finalistów.
4
Kalendarz Lavazza 2019 - natura jako sztuka w nowej, oryginalnej odsłonie
22 Lis 2018
4 kontynenty, 6 wyjątkowych instalacji artystycznych, kobiecie spojrzenie. Tak w skrócie można opisać najnowszą, zaskakująca edycję kalendarza Lavazza, za której sterami stanęła związana z National Geographic, sześciokrotna laureatka nagrody WPP Ami Vitale.
0
Natura na luzie, czyli nagrodzone zdjęcia w Comedy Wildlife Photography Awards
22 Lis 2018
Już po raz czwarty poznaliśmy laureatów Comedy Wildlife Photography Awards 2018 - jednego z najbardziej oryginalnych konkursów, ukazujących świat zwierząt w niecodziennej odsłonie.
0