Sierpniowa rekrutacja w Akademii Fotografii

28 sierpnia odbędzie się rekrutacja do Studium Dziennego, Wieczorowego i Zaocznego w Akademii Fotografii w Warszawie, Krakowie i Poznaniu.
Rekrutacja do Studium składa się z dwóch etapów. Najpierw należy przesłać portfolio (technika i format prac dowolne)* na jeden z poniższych adresów:
  • rekrutacja.warszawa@akademiafotografii.pl
  • rekrutacja.krakow@akademiafotografii.pl
  • rekrutacja.poznan@akademiafotografii.pl
Następnie wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się 28 sierpnia (od 10:00 do 15:00) w siedzibie Akademii Fotografii w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Akademia Fotografii oferuje wszystkim kandydatom bezpłatne konsultacje w zakresie tworzenia portfolio - doradzimy, jak dobrać prace i jak je najlepiej zaprezentować. W celu umówienia się na takie spotkanie prosimy o kontakt z sekretariatem (w zależności od miasta: warszawa@akademiafotografii.pl, krakow@akademiafotografii.pl, poznan@akademiafotografii.pl).

*Portfolio powinno składać się z 8 do 15 zdjęć w formacie JPEG, zmniejszonych do 1600 pikseli na dłuższym boku.

Szczegółowe informacje na stronie: www.akademiafotografii.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Inspiracja na dziś: Drew Doggett - „In the Realm of Legends"
19 Paź 2018
Mimo, że otaczają je laguny lodowcowe i nieziemskie kolory, te zwierzęta zdają się nie zwracać uwagi na przytłaczające je piękno. Są nieodrębną częścią rozległego islandzkiego krajobrazu, dla przyjezdnych kojarząc się raczej z surrealnymi wytworami ich wyobraźni. Drew Doggett, amerykański fotograf i filmowiec, uchwycił te piękne konie w serii “In the Realm of Legends”.
0
Adrian Wykrota: “Przykro mi, że już nie umiemy rozmawiać, a Polska to przecież taki fajny kraj”
18 Paź 2018
“Doszliśmy do wniosku, że w tych dynamicznych i ważnych czasach musimy opublikować dokumentalne wypowiedzi fotografów o Polsce i nadać im bezkompromisową, fizyczną formę książek” - piszą autorzy serii wydawniczej o Polsce, dobrani przez fundację PIX.HOUSE. Z Adrianem Wykrotą, autorem jednej z publikowanych już książek rozmawiamy o powstawaniu serii i dalszych planach.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - zobacz piękno współczesnego portretu
18 Paź 2018
Alice Mann została laureatką tegorocznej prestiżowej nagrody Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Po raz pierwszy w historii konkursu jurorzy nagrodzili nie pojedynczy portret, a serię czterech zdjęć przedstawiających młode mażoretki z Południowej Afryki.
0
Piękna i zagrożona - natura na zdjęciach zwycięzców Wildlife Photographer of the Year 2018
17 Paź 2018
Organizowany od pół wieku przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku oferuje nam unikalne spojrzenie na piękno i problemy dzikiego życia na naszej planecie. Fotografie nagrodzone w 54. edycji to nie tylko piękne kadry, ale i trudne tematy.
0