Sierpniowa rekrutacja w Akademii Fotografii

28 sierpnia odbędzie się rekrutacja do Studium Dziennego, Wieczorowego i Zaocznego w Akademii Fotografii w Warszawie, Krakowie i Poznaniu.
Rekrutacja do Studium składa się z dwóch etapów. Najpierw należy przesłać portfolio (technika i format prac dowolne)* na jeden z poniższych adresów:
  • rekrutacja.warszawa@akademiafotografii.pl
  • rekrutacja.krakow@akademiafotografii.pl
  • rekrutacja.poznan@akademiafotografii.pl
Następnie wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się 28 sierpnia (od 10:00 do 15:00) w siedzibie Akademii Fotografii w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Akademia Fotografii oferuje wszystkim kandydatom bezpłatne konsultacje w zakresie tworzenia portfolio - doradzimy, jak dobrać prace i jak je najlepiej zaprezentować. W celu umówienia się na takie spotkanie prosimy o kontakt z sekretariatem (w zależności od miasta: warszawa@akademiafotografii.pl, krakow@akademiafotografii.pl, poznan@akademiafotografii.pl).

*Portfolio powinno składać się z 8 do 15 zdjęć w formacie JPEG, zmniejszonych do 1600 pikseli na dłuższym boku.

Szczegółowe informacje na stronie: www.akademiafotografii.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Stanley Kubrick był także świetnym fotografem. Zobaczcie mniej znane oblicze kultowego reżysera
20 Sie 2018
“Mechaniczna Pomarańcza”, “2001: Odyseja kosmiczna”, “Oczy szeroko zamknięte” czy “Full Metal Jacket” to filmowe klasyki, znane niemal wszystkim. Znacznie mniej osób wie, że Stanley Kubrick swoją karierę zaczynał jako fotograf.
0
George Eastman Museum udostępnia serię filmów poświęconych największym przełomom w fotografii. Pozycja obowiązkowa!
14 Sie 2018
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak długą drogę fotografia przeszła od czasów camery obscury aż do dzisiaj, zobaczcie dokumentalną serię stworzoną przez Goerge Eastman Museum. To fantastyczna podróż przez najważniejsze techniki i odkrycia, które zrewolucjonizowały to medium.
0
Tadeusz Rolke: „Sztuka nie polega na pokazywaniu piękna”
13 Sie 2018
Od czwartku, w warszawskiej galerii Le Guern można oglądać najnowszy projekt Tadeusza Rolke, jednego z mistrzów polskiej fotografii. W dniu wernisażu rozmawialiśmy z autorem o powstawaniu najnowszej serii.
0
Karen Miranda Rivadeneira odtwarza swoje dzieciństwo. "Pomysł ten zrodził się z rozmyślań o pamięci i jej niedoskonałości”
7 Sie 2018
“Uświadomiłam sobie, że brakuje mi wiedzy o mnie samej. Rozmyślając o pamięci i jej wadliwości, postanowiłam odkopać osobiste mity i rodzinne historie” - opowiada nam o swoim projekcie amerykańska fotograf.
0