Sierpniowa rekrutacja w Akademii Fotografii

28 sierpnia odbędzie się rekrutacja do Studium Dziennego, Wieczorowego i Zaocznego w Akademii Fotografii w Warszawie, Krakowie i Poznaniu.
Rekrutacja do Studium składa się z dwóch etapów. Najpierw należy przesłać portfolio (technika i format prac dowolne)* na jeden z poniższych adresów:
  • rekrutacja.warszawa@akademiafotografii.pl
  • rekrutacja.krakow@akademiafotografii.pl
  • rekrutacja.poznan@akademiafotografii.pl
Następnie wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się 28 sierpnia (od 10:00 do 15:00) w siedzibie Akademii Fotografii w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Akademia Fotografii oferuje wszystkim kandydatom bezpłatne konsultacje w zakresie tworzenia portfolio - doradzimy, jak dobrać prace i jak je najlepiej zaprezentować. W celu umówienia się na takie spotkanie prosimy o kontakt z sekretariatem (w zależności od miasta: warszawa@akademiafotografii.pl, krakow@akademiafotografii.pl, poznan@akademiafotografii.pl).

*Portfolio powinno składać się z 8 do 15 zdjęć w formacie JPEG, zmniejszonych do 1600 pikseli na dłuższym boku.

Szczegółowe informacje na stronie: www.akademiafotografii.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
„To forma medytacji“ - o miłości do latania i fotografii opowiada Filip Wolak
21 Lut 2019
Filip Wolak łączy doświadczenia fotografa i pilota, tworząc wyjątkowe zdjęcia świata widzianego z góry. „Lubię niebanalność, prostotę, czystość formy, równowagę, czasem symetrię (lub jej kompletny brak)“ - zaznacza fotograf.
0
World Press Photo 2019 - poznaliśmy najlepsze zdjęcia prasowe minionego roku
20 Lut 2019
Gratka dla wszystkich miłośników fotografii reportażowej najwyższych lotów. World Press Photo Foundation właśnie zaprezentowało zdjęcia nominowane do najważniejszej nagrody przyznawanej fotografom prasowym.
0
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0