Panasonic Lumix DMC-FT2 - zdjęcia przykładowe

Lumix DMC-FT2 to nowy odporny na wodę, kurz, upadki i mróz kompakt Panasonika. Na zakończonej przed chwilą prezentacji wypuszczonych w tym roku Lumiksów mieliśmy okazję zrobić tym aparatem kilka zdjęć przykładowych. Zapraszamy do ściągania i samodzielnej analizy.
Zapraszamy do pobierania i analizy zdjęć przykładowych zrobionych Panasonikiem Lumix FT2. O samym aparacie - najodporniejszym modelu w ofercie japońskiego producenta - można przeczytać tutaj. Lumix FT2 rejestruje też klipy wideo w rozdzielczości HD720p z kodowaniem AVCHD Lite. Przykładowy plik można pobrać stąd.


Komentarze
Polecane artykuły
Capture One Pro 12 pod lupą House of Retouching
3 Maj 2019
Capture One Pro 12 pojawił się na rynku już jakiś czas temu. Czy inżynierom udało się stworzyć kolejne narzędzia, które wycisną ostatnie soki z plików RAW i czy wypracowali nowe sposoby na przyśpieszenie pracy? A może pojawiły się bardziej zaawansowane opcje retuszu?
0
Panasonic Lumix G90 - pierwszy wybór, nie tylko dla fotografa
1 Maj 2019
Najnowszy Panasonic Lumix G90 to najlepsze cechy poprzednika i jeszcze bardziej zaawansowany tryb wideo, zbliżający go do topowych filmujących modeli z serii Lumix.
0
Łukasz Bożycki: pierwsza zima z Olympusem OM-D E-M1X
6 Kwi 2019
Fotografia przyrodnicza to pasmo niepowodzeń, które od czasu do czasu przerywane jest drobnym sukcesem. W dużym stopniu zależy on od możliwości i znajomości naszego sprzętu.
2
Okiem zawodowca: Lumix S1 i S1R
28 Mar 2019
Fotografka National Geographic, kreatywny portrecista, utytułowany fotoreporter publikujący w prasie... Zobaczcie, co o nowych pełnoklatkowych korpusach Panasonic mówią profesjonalni fotografowie.
0