Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Nikon Coolpix S800c - pierwsze wrażenia

Photokina 2012Na stoisku Nikona mieliśmy okazję trochę bliżej przyjrzeć się modelowi Coolpix S800c, który ma wbudowane Wi-Fi i jest obsługiwany przez system operacyjny Android.
0

Autor: Marcin Falana

19 Wrzesień 2012
Artykuł na: minutę

Już podczas przedwczorajszej konferencji prasowej przedstawiciele Nikona poświęcili dużo czasu na opis Coolpixa S800c wychwalając możliwość komunikacji przez Wi-Fi i sparowania aparatu ze smartphon-em. Niestety w hali targowej aparat nie był w stanie połączyć się z internetem.

Musimy się zadowolić pierwszymi wrażeniami z budowy i obsługi samego aparatu. Nikon Coolpix S800c to kieszonkowa propozycja wykonana z gładkiego plastiku. Na tylnej ściance znajduje się duży, dotykowy ekran i trzy przyciski.

Nikon S800c pod względem obsługi działa bez zarzutu. Dotykowy ekran pozwala na wygodną obsługę parametrów i trybów fotografowania. Wszystko działa w czasie rzeczywistym bez opóźnienia. Także autofokus działa szybko jak na aparat kompaktowy.

Nikon S800c nie oferuje trybów manualnych, został wyposażony w kilka trybów automatycznych, efektów specjalnych i scenerie. Poza tym możemy oczywiście nagrywać filmy.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Leica SL2-S - pierwsze wrażenia i wnioski
Leica SL2-S - pierwsze wrażenia i wnioski
Rok po premierze modelu SL2 na rynek trafia jego tańsza i bardziej uniwersalna wersja. Sensor o mniejszej rozdzielczości i dużo wydajniejszy bufor mają tworzyć tandem,...
6
8
Leica SL2-S - pierwsze zdjęcia przykładowe
Leica SL2-S - pierwsze zdjęcia przykładowe
Leica SL2-S to szybsza i tańsza wersja zaprezentowanego przed rokiem modelu SL2. Co oferuje 24-milionowy sensor CMOS BSI, który umieszczono w tym pancernym...
9
0
Canon EOS R6 - test aparatu
Canon EOS R6 - test aparatu
Choć to EOS R5 zgarnął całą uwagę fotografów podczas lipcowych premier, dużo ciekawszym i bardziej praktycznym aparatem może okazać się mniej zaawansowany model EOS R6. Czy to wreszcie...
9
20
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)