Sony Cyber-shot HX200V - szybki test

Cyber-shot HX200V to flagowy superzoom koncernu Sony. Aparat został wyposażony w obiektyw Zeiss o ekwiwalencie ogniskowych 27-810mm, szybki tryb seryjny, funkcje filmowe oraz nową, 18-megapikselową matrycę. To wszystko sprawia, że może być ciekawą propozycją dla osób, które szukają jednego "aparatu do wszystkiego".

Autor: Patryk Wiśniewski

6 Kwiecień 2012
Artykuł na: 29-37 minut
Spis treści

W stosunkowo niewielkiej obudowie Sony Cyber-shot HX200V zamknięto 18-megapikselową matrycę Exmor R, dzięki której aparat ma możliwość wykonywania szybkich zdjęć seryjnych. Obiektyw renomowanej firmy Carl Zeiss o imponującym zakresie ogniskowych 27-810 milimetrów umożliwia wykonywanie ekstremalnych zbliżeń. Ruchomy ekran ułatwi kadrowanie w niecodziennych sytuacjach.

Aparat prezentuje się ciekawie na tle konkurencji. Na papierze nie ustępuje na pewno takim aparatom jak: Olympus SP-810UZ, Canon PowerShot SX40 HS, czy Nikon Coolpix P510. Czy jest tak rzeczywiście przekonamy się w naszym teście.

  1. Wstęp
  2. Specyfikacja
  3. Budowa, ergonomia i funkcje przycisków
  4. Fotografowanie
  5. Jakość zdjęć
  6. Podsumowanie
  7. Zdjęcia do pobrania
Spis treści

Poprzednia

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Nikon Z6 III - pierwsze wrażenia
Nikon Z6 III - pierwsze wrażenia
Na polskiej premierze aparatu Nikon Z6 III mogliśmy wstępnie sprawdzić jego nowe możliwości. Przykładowe zdjęcia z nowego korpusu już opublikowaliśmy, teraz kilka wniosków na szybko.
26
Nikon Z6 III - zdjęcia przykładowe [RAW]
Nikon Z6 III - zdjęcia przykładowe [RAW]
Nowa matryca z szerokim zakresem ISO, wydajniejszy tryb seryjny i zaawansowany autofokus. To tylko niektóre nowości w zaprezentowanym wczoraj Nikonie Z6 III. Dziś mogliśmy już sprawdzić go w...
25
Panasonic Lumix S9 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe (RAW)
Panasonic Lumix S9 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe (RAW)
Lumix S9 to najtańsza z kompaktowych pełnych klatek skierowanych do vlogerów i hobbystów. Czy jednak aparat nie przypłaca tego funkcjonalnością? Oto jak nowy pełnoklatkowy korpus...
19
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)