HP Deskjet F735 - Podsumowanie

Korzystając z okazji, że HP wypuściło w ostatnim czasie drukarkę wielofunkcyjną z możliwością drukowania zdjęć w przystępnej cenie, postanowiliśmy sprawdzić jak ta niskobudżetowa propozycja rzeczywiście poradzi sobie z drukiem fotografii.

Autor: Marcin Falana

19 Marzec 2009
Artykuł na: 9-16 minut
Spis treści

HP Deskjet F735 osiągną w naszym teście 71 pkt na 100 możliwych, co biorąc pod uwagę wszechstronność i klasę tego urządzenia trzeba zaliczyć do rezultatów bardzo dobrych. Jak na prosty "kombajn" w przystępnej cenie HP Deskjet F735 radzi sobie bardzo przyzwoicie. Możemy w domowym zaciszu wydrukować zdjęcie, które nie będzie odbiegać znacznie od jakości odbitki zrobionej z automatu w przeciętnym labie. Poza tym do dyspozycji mamy podstawowy skaner i kopiarkę. Czego więcej chcieć od urządzenia wielofunkcyjnego.

Nie jest to na pewno propozycja dla fetyszystów kolorów. Cuda się nie zdarzają i w tej cenie nie dostaniemy produktu, który da nam wszystko. Jednak do kreatywnych zadań młodego człowieka w wieku szkolnym czy studenckim, HP Deskjet F735 nadaje się bardzo dobrze. Jeżeli potrzebujemy urządzenie wielofunkcyjne z możliwością wydruku zdjęć, to jest to propozycja dla nas.

HP Deskjet F735 daje duże możliwości za nieduże pieniądze i to wystarczy, żeby jej wiele wybaczyć.

+ niewygórowana cena

+ niedrogie materiały eksploatacyjne

+ odwzorowanie gradientu

+ przyzwoite wydruki, nie odbiegające od usług przeciętnego labu

+ kopiarka, skaner i drukarka w jednym

- reprodukcja kolorów

- głośna praca

- prędkość wydruku zdjęć w najwyższej rozdzielczośc

Spis treści

Następna

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Sling to rozbudowana i wytrzymała „nerka” przystosowana do przenoszenia również cięższego zestawu fotograficznego lub filmowego. Sprawdzamy jak taki koncept radzi sobie w praktyce.
39
Hobolite - testujemy nowe uniwersalne lampy LED
Hobolite - testujemy nowe uniwersalne lampy LED
Hobolite to nowa, plasująca się w segmencie premium marka oświetleniowa, która za cel stawia sobie wszechstronność zastosowań. Możliwości nowych lamp przetestowaliśmy...
41
Szybki jak błyskawica SanDisk Professional SSD PRO-G40 - test dysku przenośnego
Szybki jak błyskawica SanDisk Professional SSD PRO-G40 - test dysku przenośnego
Mały, lekki i pancerny (IP 68), ale przede wszystkim zgodny również ze standardem Thunderbolt 3. Zdaniem producenta ma się to przekładać na nawet 3-krotnie szybsze transfery niż w przypadku...
22
Powiązane artykuły