Papiery Harman by Hahnemühle - porównanie

Harman by Hahnemühle to siedem różnych rodzajów artystycznych podłoży archiwalnych przeznaczonych do drukarek atramentowych. O tym czy spełnią one oczekiwania najbardziej wymagających fotografów przekonacie się po lekturze naszego testu.

Autor: Marcin Grabowiecki

23 Marzec 2012
Artykuł na: 9-16 minut

Podsumowanie.

Wszystkie porównywane przez nas papiery dobrze nadają się do szeregu zastosowań, takich jak: wystawy, wydruki kolekcjonerskie, portfolio. Duża gramatura papieru sprawia, że wydruki dobrze leżą w dłoni. Mamy wrażenie obcowania z prawdziwą odbitką.

Najlepszymi właściwościami wykazał się papier Gloss Baryta, ale nam do gustu najbardziej przypadł Gloss Art Fibre. Kluczem do wyboru odpowiedniego papieru powinien być nasz osobisty gust. Linia podłoży skierowana jest do profesjonalistów i artystów, którzy mają swój własny styl. Papiery Harman by Hahnemühle mają tylko pomagać im w nadaniu autorskiego charakteru własnym wydrukom.

Polecamy sprawdzenie papierów Harman by Hahnemühle i wybranie swojego ulubionego podłoża. Nam nie sprawiło to kłopotu.

Następna

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Wygodnie z aparatem podczas górskich wędrówek? Test uchwytu Peak Design Capture V3
Wygodnie z aparatem podczas górskich wędrówek? Test uchwytu Peak Design Capture V3
W góry jeżdżę kilka razy w roku, ale przyznam się, że aparat nie zawsze mi towarzyszy. Mój plecak, mimo posiadania komory na aparat, nie zachęca mnie do sięgania po sprzęt w trakcie wędrówki....
44
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Sling to rozbudowana i wytrzymała „nerka” przystosowana do przenoszenia również cięższego zestawu fotograficznego lub filmowego. Sprawdzamy jak taki koncept radzi sobie w praktyce.
39
Hobolite - testujemy nowe uniwersalne lampy LED
Hobolite - testujemy nowe uniwersalne lampy LED
Hobolite to nowa, plasująca się w segmencie premium marka oświetleniowa, która za cel stawia sobie wszechstronność zastosowań. Możliwości nowych lamp przetestowaliśmy...
41
Powiązane artykuły