Temat miesiąca

Fotografia ślubna

Wskazówki, inspiracje i rady fotografów, warsztatowe sztuczki i sprzętowe rozważania.

Zobacz wszystkie tematy

Zobacz także
"Jestem na TAK", czyli fotografia ślubna w praktyce - część 1: w kościele
30 Wrz 2010
Zaczynamy nowy cykl artykułów poradnikowych poświęconych fotografii ślubnej. Doświadczeni fotografowie z Bujak Studio - autorzy cyklu - przygotowali zestaw praktycznych rad i wskazówek, które mogą się przydać zarówno amatorom poproszonym o zdjęcia przez rodzinę czy przyjaciół, jak i tym, którzy z fotografią ślubną wiążą swoją zawodową przyszłość.
0
Zobacz, kto będzie kształtować przyszłość fotografii ślubnej
21 Gru 2016
Prestiżowy magazyn Rangefinder po raz kolejny opublikował listę „30 Rising Stars of Wedding Photography“. Wśród wyłonionych młodych talentów fotografii ślubnej znalazł się także Polak, Rafał Bojar.
7
Coraz więcej par decyduje się na usługi profesjonalnych fotografów ślubnych
12 Kwi 2016
Ostatnie wieści z rynku fotografii ślubnej raczej nie należały do pokrzepiających. Jednak według ankiety przeprowadzonej przez serwis The Knot, sytuacja z roku na rok się poprawia.
0
"Fotografia ślubna w praktyce" - fragmenty
15 Maj 2010
Prezentujemy drugi odcinek wznowionego przez nas cyklu, w którym prezentowaliśmy fragmenty publikacji wydawnictwa Galaktyka. Dziś Bill Hurter pisze o fotografii ślubnej. W jego książce znajdziecie wiele pomysłów, które pozwolą nadać waszym zdjęciom większą siłę wyrazu oraz spowodują, że będziecie fotografowali sprawniej i z większą swobodą.
0