program grantów

Wszystkie artykuły z tagiem: "program grantów" w serwisie fotopolis.pl:
Fotografujesz na filmie? Dzięki grantom Film Photo Award możesz otrzymać nawet 200 rolek ulubionych materiałów Kodaka
Chcesz stworzyć wymarzony projekt na filmie, ale przerażają cie koszta? Aplikuj o grant Film Photo Award i pstrykaj ile chcesz. Do zgarnięcia 200 rolek filmu w formatach 135 i 120, lub 300 arkuszy 4x5.
8 Lut 2019
Maciej Luśtyk
0
Jesteś kobietą? Dzięki nowym grantom masz szansę zrealizować projekt marzeń
Serwis Women Photograph przy wsparciu Pulitzer Center i marki ONA startuje z programem grantów, który pomoże doświadczonym i początkującym fotografom płci żeńskiej zrealizować projekt reportażowy.
20 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0
Granty Getty Images przyznane. Łączna pula to aż $50 000
Mary Frances Calvert, Kirsten Luce, Katie Orlinsky, Sergey Ponomarev i Jonathan Torgovnik to laureaci tegorocznych grantów Getty Images. Otrzymane stypendia zostaną przeznaczone na realizację projektów wyłonionych fotografów.
2 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
Masz pomysł na wyjątkowy projekt? Zgarnij nawet 100 tys. dolarów od… BitTorrent
BitTorrent większości z nas kojarzy się jedynie z siecią dystrybucji pirackich programów, materiałów filmowych i muzyki. Twórcy chcą zmienić swój wizerunek i uruchamiają program grantów, w ramach którego obiecujący twórcy otrzymają nawet do 100 tys. dolarów.
10 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Getty Images Instagram Grant - 10 tys. dolarów za dobry reportaż
Być może na Instagramie przeważają zdjęcia selfie, ale to też doskonałe medium służące popularyzacji fotografii dokumentalnej, która bez niego pozostałaby niezauważona. Jeśli działalność w serwisie jest ważnym punktem Waszej fotograficznej pracy, macie szansę na zdobycie grantu w wysokości 10 tys. dolarów.
22 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Polka zdobywczynią grantu IdeasTap i Magnum Photos
Brytyjska fundacja IdeasTap we współpracy z agencją Magnum Photos przyznała granty na realizację projektu dokumentalnego czterem młodym twórcom. Wśród nich jest Polka, Dominika Gęsicka, która z aparatem odwiedzi Longyearbyen - najbardziej wysuniętą na północ osadę na świecie.
28 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Zrealizuj projekt marzeń z grantem od Getty Images
Jeśli macie w zanadrzu jakiś rewolucyjny temat na projekt fotograficzny, ale nigdy nie mieliście funduszy na jego realizację, teraz nadarza się dobra okazja by spełnić marzenia. Jeszcze do 5 sierpnia 2015 roku można zgłaszać swoje projekty do programu grantów Getty Images, w którym do wzięcia jest 15 tys. dolarów.
3 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0