Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej

Wszystkie artykuły z tagiem: "Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej" w serwisie fotopolis.pl:
Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej 2015
Już 15 maja rusza kolejna edycja organizowanego przez ZPAF Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej. Wystawy w tegorocznej edycji spina hasło “Common Space”, a gościem specjalnym imprezy została Islandia.
13 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
WFFA 2011: Opawska Szkoła Fotografii. Dwadzieścia lat Instytutu Twórczej Fotografii Uniwersytetu Śląskiego w Opawie
Zapraszamy na wystawę prac studentów Instytutu Twórczej Fotografii w Opawie, która organizowana jest z okazji dwudziestolecia czeskiej szkoły. Wernisaż odbędzie się we wtorek, 10 maja o godz. 19:00 w Bochenska Gallery na warszawskiej Pradze. Ambicją wystawy i towarzyszącemu jej katalogu jest pokazanie nie tylko prac studentów z ostatnich kilku lat, ale także szerokiego spektrum podejmowanych przez nich tematów na przestrzeni lat.
4 Maj 2011
Marcin Grabowiecki
0
VII Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej 2011
Już 28 kwietnia otwarcie kolejnej edycji Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej, który w tym roku realizowany jest w nietypowy sposób. Inicjatorzy Festiwalu wraz z Radą Artystyczną, mając na względzie najwyższy poziom merytoryczny i artystyczny wydarzeń, podjęli decyzję o przekształceniu corocznego przedsięwzięcia w formułę biennalową. Tegoroczne wydarzenia festiwalowe, na które złożą się: wystawa pokonkursowa oraz kilkanaście wydarzeń z programu imprez towarzyszących to preludium do...
26 Kwi 2011
Marcin Grabowiecki
0
Konkurs VII Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej 2011
Konkurs VII Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej 2011 skierowany jest do studentów, absolwentów studium i wyższych szkół artystycznych i fotograficznych. Prace można przesyłać do 28 lutego 2011.
4 Lut 2011
Marcin Grabowiecki
0
Trwa VI Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej
Przedstawiamy informacje o tegotygodniowych wydarzeniach w ramach VI Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej. W ciągu kilku najbliższych dni zostaną otwarte kolejne wystawy. Nie odbędzie się za to zaplanowane na dzisiaj, 26 kwietnia spotkanie "Czytanie Dłubaka" w Galerii Asymetria.
26 Kwi 2010
Marcin Grabowiecki
0
VI Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej już otwarty
WFFA 2010. Z kilkudniowym opóźnieniem spowodowanym żałobą narodową ruszył kolejny Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej. Tegoroczną, szóstą edycję, otworzył rektor warszawskiej ASP Ksawery Piwocki. Równocześnie wręczono nagrody zwycięzcom konkursu dla młodych talentów ogłoszonego w lutym.
19 Kwi 2010
Michal Grzegorczyk
0
VI Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej
WFFA 2010. Dziś oficjalnie rozpoczął się VI Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej. W tym roku organizatorzy postanowili skupić się na fotografii niemieckiej. Oprócz programu głównego i części konkursowej czekają na nas projekty towarzyszące, seminaria, wykłady oraz warsztaty. Prezentujemy szczegółowy program Festiwalu oraz prace niemieckich artystów, które znalazły się w programie głównym.
19 Kwi 2010
Marcin Grabowiecki
0
Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej 2010
Oficjalne otwarcie VI Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej 2010, połączone z wręczeniem nagród uczestnikom części konkursowej odbędzie się w poniedziałek 19 kwietnia o godz. 12:00 w warszawskiej Galerii Aula ASP, a 16 kwietnia w tym samym miejscu odbędą się wykłady poświęcone niemieckiej fotografii. Już od dziś można oglądać czeską wystawę "New Life, New Document" w Galerii Klimy Bocheńskiej. My prezentujemy listę nagrodzonych w konkursie VI WFFA.
14 Kwi 2010
Marcin Grabowiecki
0
Konkurs VI Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej 2010
Ruszyła część konkursowa szóstej edycji Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej 2010. Skierowany jest on do młodych twórców do 35 roku życia. Udział mogą wziąć absolwenci, dyplomanci i studenci uczelni artystycznych oraz artyści. Zgłoszenia można nadsyłać do 22 lutego. Tegoroczny Festiwal, poświęcony popularyzacji fotografii artystycznej, a w szczególności twórczości młodych artystów, będzie mieć miejsce w galeriach i instytucjach Warszawy w terminie 15 kwietnia - 16 maja 2010.
1 Lut 2010
Marcin Grabowiecki
0
Ewa Pszczulny "Wdzięcząc się, umierają" - wystawa w Green Gallery w Warszawie
WFFA 09.Green Gallery w Warszawie zaprasza na nową wystawę fotografii zatytułowaną "Wdzięcząc się, umierają". Autorką kolorowych fotografii kwiatów jest Ewa Pszczulny. Wernisaż odbędzie się 28 maja, w czwartek o godzinie 19.30. Wstęp wolny. Prezentację przygotowano w ramach Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej.
27 Maj 2009
ms
0