Maciej Nabrdalik

Wszystkie artykuły z tagiem: "Maciej Nabrdalik" w serwisie fotopolis.pl:
O powstawaniu portretów i byciu portretowanym - już dziś spotkanie z Maćkiem Nabrdalikiem i Jackiem Kawalcem
Już dziś o 18:00 odbędzie się trzecie spotkanie w ramach 2. edycji projektu “Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…”. Prowadzący zaprezentują efekty sesji i porozmawiają o relacji fotograf-bohater.
28 Sie 2018
Redakcja Fotopolis
0
Zostań bohaterem zdjęć Maćka Nabrdalika - ostatnie dni na zgłoszenia
Wciąż trwa nabór do trzeciej sesji w ramach projektu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 2“. Tym razem możesz stanąć przed obiektywem Maćka Nabrdalik. Zgłoszenia są przyjmowane do najbliższej soboty.
2 Sie 2018
Redakcja Fotopolis
2
Maciek Nabrdalik - rozmowa z laureatem World Press Photo 2014
Prezentujemy rozmowę z jednym z polskich laureatów World Press Photo 2014 - Maćkiem Nabrdalikiem, w której opowiada nam o swojej reakcji na nagrodę, nagrodzonym zdjęciu oraz swoich inspiracjach.
3 Mar 2014
Marcin Grabowiecki
0
Agnieszka i Maciek Nabrdalik - rozmowa
Polecamy naszą rozmowę z Agnieszką i Maćkiem Nabrdalikami, podczas której opowiadają nam o pracy nad projektem "Nieodwracalne", poświęconym byłym więźniom niemieckich obozów koncentracyjnych. Od 9 listopada w Leica Gallery Warszawa możemy oglądać wystawę złożoną z fotografii, tekstu i ilustracji dźwiękowych. Prezentacja jest dobrą okazją do zapoznania się z książką pod tym samym tytułem.
5 Lis 2013
Marcin Grabowiecki
0
Agnieszka i Maciek Nabrdalik "Nieodwracalne" - wystawa w Leica Gallery Warszawa
Od 9 listopada w nowej siedzibie Leica Gallery Warszawa przy ulicy Mysiej 3 będzie można oglądać wystawę, której autorami są Agnieszka i Maciek Nabrdalikowie. "Nieodwracalne" to portrety byłych więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych. To także zapis spotkań twarzą w twarz z ich przeżyciami, przemyśleniami i uczuciami. Na prezentację złożą się fotografie, tekst i ilustracje dźwiękowe.
30 Paź 2013
Marcin Grabowiecki
0
Maciek Nabrdalik gościem "doc! talks"
Zapraszamy na spotkanie z Maćkiem Nabrdalik, które odbędzie się w poniedziałek 30 września we Wrzeniu Świata w Warszawie. To pierwsze po wakacjach spotkanie w ramach cyklu "doc! talks". Na spotkaniu fotograf opowie o swoich fascynacjach, roli pasji w życiu i jego ostatnim projekcie - książce "The Irreversible", nad którym pracował wspólnie z żoną Agnieszką.
23 Wrz 2013
Marcin Grabowiecki
0
doc! photo magazine, nr 15
Ukazał się 15. numer internetowego miesięcznika poświęconego fotografii dokumentalnej "doc! photo magazine". Bohaterem numeru jest Maciek Nabrdalik jeden z najbardziej znanych w świecie polskich fotoreporterów. Oprócz wywiadu w numerze znajdziecie m.in. zdjęcia Macieja Jeziorka, Adama Pańczuka, pary Marilene Coolens & Lisa De Boeck czy Jiwei Hana.
12 Wrz 2013
Patryk Wiśniewski
0
Agnieszka i Maciek Nabrdalik "Nieodwracalne" - recenzja
Książka "Nieodwracalne" jest efektem czteroletniej pracy Agnieszki i Maćka Nabrdalików, którzy poświęcili swój czas byłym więźniom niemieckich obozów koncentracyjnych.
27 Sie 2013
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z autorami książki "Nieodwracalne"
1 września o godz. 18:00 w Zachęcie w Warszawie odbędzie się spotkanie z Agnieszką i Maćkiem Nabrdalikami, autorami książki "Nieodwracalne", na którą składają się portrety byłych więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych i ich przejmujące wspomnienia. Spotkanie odbędzie się w rocznicę wybuchu II wojny światowej.
27 Sie 2013
Marcin Grabowiecki
0
X Uliczna Bitwa Fotograficzna w Gliwicach
Portal PokochajFotografie.pl zaprasza na X Uliczną Bitwę Fotograficzną, która odbędzie się w sobotę 20 lipca 2013 na skwerze przy Zamku Piastowskim w Gliwicach w ramach Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy "Ulicznicy". Gościem specjalnym Bitwy będzie Maciek Nabrdalik. Zwycięzca Bitwy otrzyma m.in. tablet graficzny i torbę reporterską. Tematem tegorocznej Bitwy jest "Dom". Swoje propozycje można zgłaszać do 17 lipca.
12 Lip 2013
Marcin Grabowiecki
0