Maciek Nabrdalik zdobywcą Pierre & Alexandra Boulat Grant

Reprezentowany przez VII Photo Maciek Nabrdalik otrzymał wartą 8000 euro nagrodę Pierre & Alexandra Boulat Grant. Kwotę fotograf przeznaczy na realizację dokumentalnego cyklu poświęconego migracjom, wywołanym globalnym kryzysem. Gratulujemy!
fot. Maciek Nabrdalik


Maciek Nabrdalik został laureatem nagrody Pierre & Alexandra Boulat Grant. Jej twórcy wspierają fotografów, którzy chcą realizować autorskie, reporterskie materiały.

Jury doceniło naszego rodaka za pomysł na materiał zatytułowany "Economic Migrations", którego celem jest dokumentacja migracji spowodowanych globalnym kryzysem. Zanim fotograf zaprezentuje swój cykl na festiwalu Visa Pour l'Image w 2013 roku - dostanie 8000 euro na jego produkcję.

Gratulujemy!
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
4
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1