lightroom 4

Wszystkie artykuły z tagiem: "lightroom 4" w serwisie fotopolis.pl:
Adobe Lightroom w małym palcu - tworzenie ramki na zdjęciach cz. 1
W dzisiejszej odsłonie poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, jak w szybki i łatwy sposób utworzyć ramkę na zdjęciach.
5 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu – symulacja kliszy filmowej Fuji Velvia 400
W dzisiejszym poradniku z serii „Adobe Lightroom w małym palcu” zaprezentujemy, w jaki sposób utworzyć symulację kliszy filmowej Fuji Velvia 400.
16 Maj 2015
Michał Chrzanowski
0
Nowe wersje Adobe Photoshop Lightroom 4 i Camera Raw
Adobe opublikowało nowe wersje programów do obróbki RAWów - Adobe Photoshop Lightroom 4.3 i Adobe Camera Raw 7.3. Dodano wsparcie dla 13 nowych aparatów, w tym dla: Canona EOS 6D, Nikona D5200 i Sony DSC-RX-1.
13 Gru 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Adobe Lightroom 4.3 RC i Adobe Camera Raw 7.3 RC - aktualizacja
Adobe wprowadził aktualizację wersji "release candidate" programów do obróbki zdjęć: popularnego Lightrooma i Camera Raw. Dodano w nich obsługę nowych aparatów.
9 Lis 2012
Patryk Wiśniewski
0
Adobe rozszerza format DNG
Adobe poinformowało o wprowadzeniu nowej wersji swojego otwartego formatu RAW-ów - DNG. W specyfikacji oznaczonej numerem 1.4 pojawiły się zmniejszone pliki RAW. Dzięki temu fotograf będzie mógł wykonać więcej zdjęć na karcie, a archiwizowane pliki będą zajmowały mniej miejsca, przy nieznacznym spadku na jakości. Tego typu rozwiązanie jest znane między innymi użytkownikom Canona.
9 Paź 2012
Patryk Wiśniewski
0
Odkrywamy możliwości Adobe Lightroom 4, odcinek V
Zapraszamy do lektury piątej części cyklu artykułów o możliwościach programu Lightroom. Tematem odcinka jest korekta wad optycznych. Autorem tej części jest Jakub Olendzki - wykładowca Akademii Fotografii.
13 Wrz 2012
Michał Dąbrowski
0
Odkrywamy możliwości Adobe Lightroom 4, odcinek III
Zapraszamy do lektury trzeciej części cyklu artykułów o możliwościach programu Lightroom, których autorem jest Kacper Spala - wykładowca Akademii Fotografii. Dzisiejszy odcinek poświęcony jest retuszowi.
30 Sie 2012
Marcin Grabowiecki
0
Adobe Lightroom 4.2 RC i Adobe Camera Raw 7.2 RC
Adobe wprowadził wersje "release candidate" programów do obróbki zdjęć: popularnego Lighrooma, Camera Raw i DNG Convertera. Dodano w nich obsługę nowych aparatów i obiektywów, poprawiono też kilka błędów.
28 Sie 2012
Michał Dąbrowski
0
Odkrywamy możliwości Adobe Lightroom 4, odcinek II
Zapraszamy do lektury drugiej części cyklu artykułów o możliwościach programu Lightroom, których autorem jest Kacper Spala - wykładowca Akademii Fotografii. Dziś dowiecie się czym są presety i pluginy, jak je tworzyć oraz jak ułatwić sobie dzięki nim życie.
23 Sie 2012
Marcin Grabowiecki
0
Odkrywamy możliwości Adobe Lightroom 4, odcinek I
Zapraszamy do lektury pierwszej części cyklu artykułów o możliwościach programu Lightroom, których autorem jest Kacper Spala - wykładowca Akademii Fotografii. Dziś poznacie podstawy pracy z programem, prawidłową kolejność edycji oraz dowiecie się, w jaki sposób zamienić zdjęcie na czarno-białe. Kolejne odcinki będą ukazywać się co tydzień.
16 Sie 2012
Marcin Grabowiecki
0