Wojtek Wieteska

Wszystkie artykuły z tagiem: "Wojtek Wieteska" w serwisie fotopolis.pl:
Już dziś spotkanie z Wojtkiem Wieteską w rakach WJF VOL. 11
Jak dziś wystawia się fotografię? Czy pokazywanie odbitek oprawionych w ramy, na ścianie, w przestrzeni galerii, ma wciąż sens? Na te i inne pytania poznasz odpowiedź na spotkaniu z Wojtkiem Wieteską. Start już dziś (15 kwietnia) o 18:00 w Warszawie.
15 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Czy pokazywanie odbitek wciąż ma sens? Przekonaj się na spotkaniu z Wojtkiem Wieteską
W poniedziałek 15 kwietnia kolejne spotkanie z 11. edycji cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Tym razem gościem będzie Wojtek Wieteska, który opowie jakie przygody obrazy przeżywają w przestrzeniach galeryjnych i jak wędrują poza ich granice.
10 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
„Travelling" Wojtka Wieteski to wyjątkowa wystawa i film o miłości i fotografii
Już 8 stycznia w Warszawie odbędzie się projekcja filmu „Travelling”, który powstał jako uzupełnienie najnowszego projektu Wojtka Wieteski. Po seansie odbędzie się spotkanie z fotografem oraz zaproszonymi gośćmi, którzy postarają się odpowiedzieć między innymi na pytanie jak fotografować emocje i uczucia.
29 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Wojtek Wieteska “Nailing Love” w Szklarni Szkoły Filmowej
Po wystawie w Leica Gallery Warszawa najnowszy projekt Wojtka Wieteski będzie można oglądać w Szklarni Szkoły Filmowej w Łodzi. Wernisaż odbędzie się w czwartek 28 maja 2015 roku.
25 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Nowy projekt Wojtka Wieteski w Leica Gallery Warszawa
Dwa lata po głośnej wystawie "Jestem z Polski", Wojtek Wieteska zaprezentuje w Leica Gallery swój nowy projekt "Nailing Love". Otwarcie wystawy 20 marca na Mysiej 3.
25 Lut 2015
Marcin Grabowiecki
0
Projekcja fotografii Wojtka Wieteski
10 grudnia o godz. 20:00 w warszawskim kinie Atlantic odbędzie się projekcja 393 fotografii Wojtka Wieteski z cyklu "Jestem z Polski" z muzyką Stanisława Soyki. Po pokazie Artur Wolski poprowadzi rozmowę z Adamem Mazurem, Krzysztofem Vargą i Wojtkiem Wieteską.
2 Gru 2013
Marcin Grabowiecki
0
Jestem z Polski. Retrospektywna wystawa Wojtka Wieteski w Łodzi
Od 7 do 23 czerwca w galerii Atlas Sztuki w Łodzi pokazana zostanie retrospektywna wystawa Wojtka Wieteski. Na prezentację zatytułowaną "Jestem z Polski" złożą się zdjęcia powstałe w ciągu 28 lat, tworzące subiektywną wizję przemian zachodzących nie tylko w polityce, ekonomii i kulturze, ale także w najbardziej interesującej dla artysty warstwie wizualnej.
25 Kwi 2013
Marcin Grabowiecki
0
Trochę Inny Festiwal Fotografii we Wrocławiu
Trochę Inny Festiwal Fotografii to cykl ośmiu spotkań z uznanymi fotografami z Polski i Niemiec. Wydarzenie inaugurujące TIFF - autorski pokaz slajdów oraz spotkanie z Wojciechem Wieteską odbędzie się w sobotę, 26 marca 2011 o godz. 18:00 w Domu Edyty Stein we Wrocławiu.
16 Mar 2011
Marcin Grabowiecki
0
Uczucie empatii - rozmowa z Wojtkiem Wieteską
O swojej fotograficznej drodze oraz najnowszym projekcie opowiada Wojtek Wieteska - autor prezentowanej do 31 sierpnia w warszawskiej Yours Gallery wystawy "FLIGHTS 91_08".
20 Lip 2010
Marcin Grabowiecki
0
"FLIGHTS 91_08" Wojtka Wieteski w Yours Gallery
Warszawska Yours Gallery zaprasza na wystawę Wojtka Wieteski, który zaprezentuje swój najnowszy cykl "FLIGHTS 91_08", nawiązujący do realizowanego wcześniej w czerni i bieli japońskiego projektu. Tym razem fotograf sięga po kolor. O tym jaki efekt osiągnął będziemy mogli się przekonać na otwarciu wystawy, w czwartek 10 czerwca.
26 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0