najlepsza lustrzanka

Wszystkie artykuły z tagiem: "najlepsza lustrzanka" w serwisie fotopolis.pl:
Nikon D5 - test aparatu
Tytan pracy – tak w skrócie można opisać najnowszą flagową lustrzankę Nikona. D5 przeszedł usprawnienia na każdej niemal płaszczyźnie. Otrzymał lepszą matrycę, jeszcze udoskonalono autofokus i ergonomię. Sprawdźmy jak nowe możliwości przekładają się na komfort i wydajność pracy zawodowego fotografa.
16 Gru 2016
Michał Chrzanowski
12
Aparat pod choinkę - poradnik kupującego (edycja 2014)
Ostatnio pogoda zaczyna bezlitośnie przypominać o tym, że zima jest już tuż za rogiem, a na sklepowych witrynach jak grzyby po deszczu wyrastają świąteczne dekoracje. Okres Bożego Narodzenia zbliża się wielkimi krokami i lada chwila wszystkimi zawładnie szaleństwo kupowania prezentów. Okres świąteczny, jak i cała zima stwarza wiele okazji do fotografowania, co z pewnością sprawi, że niejedna osoba wśród prezentów znajdzie właśnie aparat fotograficzny.
28 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne oraz ankieta czytelników 2014
Jak co roku z okazji naszych urodzin zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2014 roku oraz wypełnienia ankiety czytelników fotopolis.pl.
10 Paź 2014
Michał Sułkiewicz
0
Aparat pod choinkę - poradnik kupującego (edycja 2013)
Do świąt zostało jeszcze trochę czasu, ale najbardziej zapobiegliwi już teraz zaczynają myśleć o prezentach. Jak co roku popularnym podarunkiem będą aparaty fotograficzne. Nasi stali czytelnicy bez problemu sami wybiorą najwłaściwszy sprzęt. Dla tych, którzy na co dzień nie śledzą rynku fotograficznego tradycyjnie przygotowaliśmy nasz poradnik. Zapraszamy do lektury.
6 Gru 2013
Michal Grzegorczyk
0
Aparat pod choinkę - poradnik kupującego (edycja 2012)
Dziesiątki modeli, setki parametrów, tysiące opcji. Aparat cyfrowy może być świetnym pomysłem na prezent. Jest tylko jeden warunek - musi być dobrze dopasowany do rodzaju fotografii, który uprawia dana osoba. Jeśli niedługo będziecie się wcielali w rolę Świętego Mikołaja i nie macie pojęcia, który model wybrać, zapraszamy do lektury naszego poradnika.
23 Lis 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Najlepsze fotograficzne produkty i wydarzenia roku 2010!
Już szósty rok czytelnicy fotopolis.pl głosują na najlepsze produkty i wydarzenia branży fotograficznej. Prawie trzy tysiące odwiedzających fotopolis.pl wybrało zwycięzców tegorocznej edycji plebiscytu.
15 Gru 2010
Michał Sułkiewicz
0
Ranking aparatów przetestowanych przez fotopolis.pl - Top 10
Dzisiaj na stronach fotopolis.pl uruchomiliśmy automatyczny ranking aparatów przetestowanych przez naszą redakcję. "Top 10 aparatów" to sekcja, w której znajdują się modele z najwyższymi ocenami procentowymi w naszych testach.
21 Sty 2010
Michał Sułkiewicz
0
Fotograficzne produkty 2009 roku wybrane!
Już po raz piąty czytelnicy fotopolis.pl wybrali najlepsze produkty fotograficzne roku. Rok 2009 mimo tak zwanego "kryzysu" obfitował w wiele ciekawych premier. Tak więc nasi czytelnicy mogli wybierać spośród kilkudziesięciu produktów i wydarzeń w pięciu kategoriach.
24 Paź 2009
Michał Sułkiewicz
0