wstrząsoodporny

Wszystkie artykuły z tagiem: "wstrząsoodporny" w serwisie fotopolis.pl:
Nikon Coolpix W150 - nowa odsłona niedrogiego wodoodpornego kompaktu
Producent zaprezentował najnowszy model z budżetowej linii podwodnych kompaktów. W kwestii specyfikacji niestety bez zmian, otrzymujemy za to funkcję mającą ułatwić fotografowanie dzieciom oraz kilka usprawnień programowych.
23 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
2
Ricoh WG-6 pozwoli Ci poczuć smak przygody
Firma Ricoh zaprezentowała dziś swojego flagowca z rodziny ultraodpornych kompaktów. Nowy WG-6 to między innymi obudowa potrafiąca przetrzymać niejeden kataklizm oraz ważne usprawnienia.
22 Lut 2019
Michał Chrzanowski
1
Fujifilm FinePix XP140 - wytrzymałość to jego drugie imię
Kompakt, który mógłby przetrzymać niejedną „apokalipsę“? Zaprezentowany Fujifilm FinePix XP140 wydaje się idealnym kandydatem. Zapewnia zanurzenie do 25 m, upadek z prawie 2 metrów, odporność na niskie temperatury i znacznie więcej.
14 Lut 2019
Michał Chrzanowski
0
Mobilny backup - rozwiązania do bezpiecznej archiwizacji zdjęć w terenie
Pracując w terenie mocno ograniczamy ilość wykorzystywanego sprzętu. Chcielibyśmy jednak mieć też możliwość wygodnej i bezpiecznej archiwizacji materiału. Przyglądamy się rozwiązaniom, które ułatwią zarządzanie zdjęciami w podróży.
15 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm XP120 – odporny i funkcjonalny
CES 2017: Fujifilm zaprezentowało dziś także nową odsłonę odpornego kompaktu. Nowy model XP120 to zaawansowane funkcje i rozwiązania, które sprawdzą się w ekstremalnych sytuacjach.
5 Sty 2017
Michał Chrzanowski
0
Olympus Stylus Tough TG-4 – test praktyczny
Najnowsza wersja topowego twardziela to jeszcze większe możliwości i przede wszystkim możliwość zapisu zdjęć w postaci surowych plików RAW. Czy ten pancerny maluch spełni oczekiwania wymagających użytkowników?
24 Cze 2016
Maciej Zieliński
0
Leica X-U (Typ 113) - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
Model X-U to niemiecka odpowiedź na podwodne kompakty innych producentów. Jako jedyny odporny aparat może pochwalić się matrycą APS-C i zaawansowanym, jasnym obiektywem. Czy jednak te niewątpliwe zalety wystarczą, by nowa Leica odniosła rynkowy sukces?
29 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Fujfilm FinePix XP90 - nowa odsłona odpornego kompaktu
Fujfilm pokazało dzisiaj także aparat XP90, odświeżający linię wodoodpornych kompaktów. Aparat oferuje 16,4-megapikselową matrycę, zoom o ekwiwalencie 28-140 mm z optyczną stabilizacją obrazu, łączność Wi-Fi, tryb kamery sportowej ciekawe filtry artystyczne i możliwość rejestracji filmów poklatkowych.
15 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Olympus Stylus Tough TG-870 - lepszy ekran i usprawniony GPS
CES 2016: Olympus zaprezentował nową odsłonę odpornego kompaktu ze średniej półki cenowej. Wyposażony w 16-megepikselową matrycę Stylus Tough TG-870 otrzymał między innymi ekran o wyższej rozdzielczości i usprawnione funkcje Wi-Fi.
6 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Fomei Proof Case - zaprojektowane dla najbardziej wymagających
Jeśli poszukiwaliście rozwiązań służących do bezpiecznego i wygodnego przenoszenia sprzętu fotograficznego, to nie musicie już dłużej szukać. Firma Fomei poszerzyła właśnie swoją ofertę o nową serię ultraodpornych na uszkodzenia walizek Proof Case.
3 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0