Galeria Le Guern

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria Le Guern" w serwisie fotopolis.pl:
Gdy człowiek przestaje panować nad maszyną - interaktywna instalacja fotograficzna Przemysława Jasielskiego w galerii Le Guern
Szukacie nieco innego spojrzenia na przyszłość technologii i relacje człowieka z techniką? Odwiedźcie warszawską galerię Le Guern i wejdźcie w interakcję z maszyną Photo Robotoid stworzoną przez Przemysława Jasielskiego.
20 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
2
Tadeusz Rolke: „Sztuka nie polega na pokazywaniu piękna”
Od czwartku, w warszawskiej galerii Le Guern można oglądać najnowszy projekt Tadeusza Rolke, jednego z mistrzów polskiej fotografii. W dniu wernisażu rozmawialiśmy z autorem o powstawaniu najnowszej serii.
13 Sie 2018
Maciej Luśtyk
1
Warszawska Praga w obiektywie Tadeusza Rolke. Wernisaż już dziś w galerii Le Guern
W swoim nowym projekcie “Będzie dobrze” Tadeusz Rolke opowiada o Pradze - dzielnicy równie malowniczej, co zaniedbanej. Odchodzi jednak od tradycyjnego dokumentu, z którego jest znany i swoją uwagę skupia na detalu.
9 Sie 2018
Redakcja Fotopolis
0
Studio Rolke, czyli fotografia a sprawy damsko-męskie
Galeria Karrot zaprasza do obejrzenia mniej znanych zdjęć polskiego mistrza fotografii, Tadeusza Rolke. Wernisaż 17 maja.
11 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
4. edycja Warsaw Gallery Weekend
W najbliższy weekend, w dniach 26-28 września odbędzie się 4. edycja Warsaw Gallery Weekend - wspólne przedsięwzięcie warszawskich galerii, wśród których nie zabrakło tych zajmujących się fotografią.
22 Wrz 2014
Marcin Grabowiecki
0
Igor Omulecki w Galerii Le Guern
Zapraszamy na otwarcie wystawy Igora Omuleckiego "Stado fala", które odbędzie się 10 maja w godz. 19:00-21:00. W Galerii Le Guern artysta zaprezentuje ostatnią część "Tryptyku Rodzinnego".
6 Maj 2013
Marcin Grabowiecki
0
Tadeusz Rolke w Le Guern
Od 23 lutego w Galerii Le Guern w Warszawie będzie można oglądać prace Tadeusza Rolke, przedstawiające Polskę początku lat dziewięćdziesiątych.
22 Lut 2013
Marcin Grabowiecki
0
"To" Igora Omuleckiego w Galerii Le Guern
Do 14 maja w warszawskiej Galerii Le Guern możemy oglądać wystawę nowych prac Igora Omuleckiego zatytułowaną "To". Kontemplacyjne fotografie sąsiadują z pracami o "punkowym" charakterze: fototapetą klejoną do ściany, rysunkami syna artysty czy fotografiami wykorzystującymi kiczowate efekty komputerowe.
28 Mar 2011
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Czarne kwadraty 2. Abstrakcje, fotografie" połączona z finisażem wystawy Tadeusza Rolke w Galerii Le Guern
Zapraszamy na finisaż wystawy Tadeusza Rolke do Galerii Le Guern w Warszawie. W sobotę, 11 września o godz. 19:00 otwarta zostanie jej druga część zatytułowana "Czarne kwadraty 2. Abstrakcje, fotografie", na której oprócz fotografa swoje prace pokażą Tomasz Ciecierski, Tomasz Partyka oraz Włodzimierz J. Zakrzewski.
7 Wrz 2010
Marcin Grabowiecki
0
Tadeusz Rolke w Galerii Le Guern
Fotografie, które zobaczymy w warszawskiej Galerii Le Guern pochodzą z archiwum 81-letniego klasyka polskiej fotografii Tadeusza Rolke. Mniej znane kadry mistrza zgromadzone pod tytułem "Czarne kwadraty" zostaną przedstawione szerszej publiczności po raz pierwszy. Wystawę będzie można oglądać od najbliższej soboty, 26 czerwca do 11 września.
25 Cze 2010
Marcin Grabowiecki
0