Marcin Dobas

Wszystkie artykuły z tagiem: "Marcin Dobas" w serwisie fotopolis.pl:
Kwietniowe warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem - specjalna oferta Last Minute
Marcin Dobas, Olympus Polska oraz National Geographic zapraszają pod koniec kwietnia nad Biebrzę, na wyjątkowe warsztaty fotografii podróżniczej. Teraz taniej o 300 zł.
11 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
21 Wrz 2018
Redakcja Fotopolis
1
“Każde spotkanie z nimi jest wspaniałym przeżyciem”. O fotografowaniu niedźwiedzi opowiada Marcin Dobas
Fotografia dzikich zwierząt to nie sport dla wybranych. Zapierające dech w piersiach ujęcia natury są w zasięgu większości z nas. Trzeba tylko dobrze się przygotować, planować i wiedzieć gdzie szukać interesujących nas osobników. O tym, jak fotografować dzikie niedźwiedzie opowiada fotograf i podróżnik, Marcin Dobas.
10 Sie 2018
Marcin Dobas
0
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
Znany podróżniczy zaprasza na lipcowe, 4-dniowe warsztaty w malowniczej scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Oprócz kwestii przygotowania do fotograficznej wyprawy, uczestnicy naucza się m.in stosowania lamp błyskowych w terenie, pracy w filtrami, zarządzania barwą i przygotowywania zdjęć do druku.
27 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
1
Kamczatka - z aparatem na krańcu świata (i o krok dalej)
Położony w azjatyckiej części Rosji półwysep Kamczatka to wymarzona destynacja wielu fotografów dzikiej przyrody. Na niedźwiedzie i uchatki grzywiaste zapolował tam niedawno fotograf National Geographic Marcin Dobas.
4 Kwi 2018
Marcin Dobas
0
Backup zawodowca: Marcin Dobas. Cz. 2 - chmura i domowe archiwum
Praca fotografa podróżniczego to nie tylko wykonywanie zdjęć w terenie. To także konieczność zarządzania pokaźnym archiwum, do którego trzeba mieć dostęp niezależnie od miejsca. O swoich  sposobach na zabezpieczenie i wygodną pracę z materiałem opowiada Marcin Dobas.
22 Sty 2018
Marcin Dobas
0
Grenlandia - jedź, zanim będą tam wszyscy...
Mądre powiedzenie doświadczonych podróżników głosi: "Kiedy zobaczyłeś już cały świat, jest jeszcze Grenlandia". Dlaczego warto wybrać się na zieloną wyspę tłumaczy fotograf National Geographic Marcin Dobas!
7 Sie 2017
Marcin Dobas
1
National Geogrphic uczy fotografowania - spotkanie z Marcinem Dobasem i promocja książki "Fotowyprawy"
Chcecie dowiedzieć się, jak wygląda praca w National Geographic? A może szukacie informacji o tym, jak należy przygotować się do swojej pierwszej fotograficznej wyprawy? Jeśli tak, to zapraszamy na dzisiejsze spotkanie z fotografem i podróżnikiem Marcinem Dobasem, podczas którego między innymi opowie o własnych odkryciach i sposobach na wyjątkowe ujęcia.
7 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Bezpłatne warsztaty fotografii podróżniczej Olympus z Marcinem Dobasem
Olympus Polska zaprasza na bezpłatne warsztaty fotografii podróżniczej, które poprowadzi znany fotograf Marcin Dobas. Warsztaty odwiedzą 6 polskich miast: Katowice, Zabrze, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Olsztyn. Podczas zajęć będzie można przetestować aparaty z serii OM-D i PEN, a także całą gamę dostępnych obiektywów.
3 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Bezpłatne warsztaty fotografii podróżniczej Olympus z Marcinem Dobasem
Firma Olympus zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem, które odbędą się w dziewięciu miastach Polski.
12 Cze 2014
Michal Grzegorczyk
0