Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

National Geogrphic uczy fotografowania - spotkanie z Marcinem Dobasem i promocja książki "Fotowyprawy"

0

Autor: Michał Chrzanowski

7 Grudzień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Chcecie dowiedzieć się, jak wygląda praca w National Geographic? A może szukacie informacji o tym, jak należy przygotować się do swojej pierwszej fotograficznej wyprawy? Jeśli tak, to zapraszamy na dzisiejsze spotkanie z fotografem i podróżnikiem Marcinem Dobasem, podczas którego między innymi opowie o własnych odkryciach i sposobach na wyjątkowe ujęcia.

Marcin Dobas podczas swoich licznych wypraw zebrał ogromną wiedzę o różnych zakątkach świata oraz o robieniu zdjęć w każdych, często ekstremalnych, warunkach. Podzielił się nią w książce “Fotowyprawy", w której radzi między innymi, jak przygotować się do podróży fotograficznych w najodleglejsze zakątki świata. Pisze czego należy unikać i na co zwrócić szczególną uwagę oraz co zrobić z wykonanymi zdjęciami, a nawet jak można na nich zarobić. To swoisty podręcznik fotografii ubarwiony opisami przygód – ciekawych, zabawnych, ale też niebezpiecznych.

Jeśli chcecie spotkać się z fotografem oraz nabyć egzemplarz książki z autografem autora, to jest ku temu dobra okazja. Jednak trzeba się spieszyć. Spotkanie z Marcinem Dobasem będzie mieć miejsce dzisiaj, 7 grudnia o godzinie 18:00 w Empik Arkadia (Centrum Handlowe Arkadia, al. Jana Pawła II 82, Warszawa).

Marcin Dobas – podróżnik, fotograf „National Geographic Polska”, przewodnik i ratownik górski. Należy do międzynarodowego teamu fotografów Olympus Visionaries. Robi zdjęcia w górach, na lądzie i pod wodą

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów marki SmallRig trafiły do oferty jednego z największych dystrybutorów sprzętu foto i wideo, firmy Focus Nordic Poland
0
0
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon często wskazywany jest jako ten, który pod względem technologii sensorów ciągle pozostaje w tyle za konkurencją. Wygląda jednak na to, że producent nie próżnuje...
1
0