RED

Wszystkie artykuły z tagiem: "RED" w serwisie fotopolis.pl:
Oto jak będzie wyglądał Red Hydrogen One - smartfon, który ma odmienić oblicze gry
Firma Red udostępniła zdjęcia, na których widać finalną wersję Hydrogen One - smartfona, który ma zrewolucjonizować rynek urządzeń mobilnych. Ale to nie wszystko. Poznaliśmy także dokładną datę premiery oraz cenę.
5 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
1
Rewolucyjny Red Hydrogen One ma pojawić się w sprzedaży już w połowie tego roku
Ekran wykorzystujący nanotechnologię, możliwość wyświetlania hologramów oraz treści 3D, a także modułowe rozwiązania znacznie zwiększające możliwości fotograficzne - to główne cechy Hydrogen One, pierwszego smartfona firmy Red.
24 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
Tryb fotograficzny w kamerach RED EPIC i SCARLET
Zwykle nie piszemy o kamerach jednak najnowsza aktualizacja oprogramowania kamer RED ułatwia fotografowanie za ich pomocą, co może zaciekawić niektórych fotografów. Kamery oferują bowiem zakres dynamiczny rzędu 16,5 EV.
15 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Noc Kupały. Filmowy masterclass Kuby Kossaka
Collegium Artis zaprasza na czterodniowy warsztat filmowy "Noc Kupały". Weź udział w planie zdjęciowym na Suwalszczyźnie, naucz się pracować na jednej z najlepszych kamer na świecie i zostań współtwórcą krótkiego filmu o tajemniczej mocy nocy letniego przesilenia...
30 Kwi 2014
Marcin Grabowiecki
0
RED DSMC - zdjęcia, filmy i tysiące możliwości konfiguracji
Firma RED, do tej pory znana głównie na profesjonalnym rynku filmowym, postanowiła zboczyć nieco z kursu i przygotować propozycję zarówno dla filmowców, jak też fotografów. To co stworzyła, ze względu na wysoką cenę, nie stanie się raczej początkiem technicznej rewolucji w świecie fotografii - choć trzeba przyznać, że pomysły RED-a są w istocie rewolucyjne.
13 Lis 2008
Michal Grzegorczyk
0