Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Rybniku

Wszystkie artykuły z tagiem: "Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Rybniku" w serwisie fotopolis.pl:
15. Rybnicki Festiwal Fotografii - start już dziś. Zobacz, dlaczego nie może Cię tam zabraknąć
W dniach 23-25 marca po raz piętnasty do Rybnika przyjadą opowiedzieć o swojej twórczości wybitni artyści reprezentujący różne gatunki fotografii. W tym roku Rybnicki Festiwal Fotografii będzie gościł między innymi: Tomasza Tomaszewskiego, Roberta Wolańskiego, Marka Arcimowicza, Weronikę Gęsicką, Tomasza Wysockiego, Macieja Moskwę, Marka Lapis oraz Krystiana Bielatowicza.
23 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
11. Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Rybniku
Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Rybniku odbędzie się w tym roku w dniach 15-16 marca. W tegorocznej edycji weźmie udział kilkudziesięciu twórców - w formie autorskich prezentacji, wystaw indywidualnych i zbiorowych. Drugie tyle będzie miało szansę pokazania swoich prac w przestrzeni Galerii Otwartej, a garstka szczęśliwców, którzy zakwalifikują się na warsztaty z tworzenia portretu, będzie miała możliwość pracy z doświadczonym fotografem reklamowym Arturem Nykiem. Wśród gości m.in.:...
7 Mar 2014
Marcin Grabowiecki
0
10. Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Rybniku
Zapraszamy na 10. edycję Międzynarodowego Festiwalu Fotografii, który w tym roku odbędzie się w dniach 15-17 marca w Rybniku. W programie wystawy oraz spotkania z artystami. Gośćmi Festiwalu będą m.in.: Anna Orłowska, Tomasz Lazar, Jacek Poremba i Karolina Jonderko.
5 Mar 2013
Marcin Grabowiecki
0
9. Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Rybniku
W dniach 16-18 marca po raz dziewiąty odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Rybniku. Swoje prace zaprezentują m.in.: Paweł Fabjański, Adam Lach, Michał Sita, Andrei Liankevich oraz Adam Pańczuk. Oprócz prezentacji multimedialnych czekają na Was wystawy oraz warsztaty. Zapraszamy do Rybnika!
8 Mar 2012
Marcin Grabowiecki
0
8 Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Rybniku
Zapraszamy na ósmą edycję Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Rybniku, który w tym roku odbędzie się w dniach 18-20 marca, tradycyjnie w Klubie Energetyka, na terenie Fundacja Eletrowni Rybnik. Swoje prace zaprezentują m.in.: Mariusz Forecki, Rafał Milach, Andrzej Świetlik, Dita Pepe oraz Paweł Bajew. Polecamy!
11 Mar 2011
Marcin Grabowiecki
0
VII Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Rybniku
W dniach 1-3 października odbędzie się siódma edycja Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Rybniku. Oprócz wystaw twórców z Polski, Czech i Słowacji czekają na nas spotkania z fotografami oraz warsztaty. W Rybniku zagoszczą m.in.: Szymon Brodziak, Wacław Wantuch oraz Tomasz Sikora. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia.
24 Wrz 2010
Marcin Grabowiecki
0
VI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Rybnik 2009 rusza dziś
Już dziś rusza "VI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Rybnik 2009". W piątkowe popołudnie nastąpi otwarcie festiwalu i kilka pierwszych prezentacji autorskich. Zachęcamy do wzięcia udziału!
27 Mar 2009
Michal Grzegorczyk
0
VI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Rybnik 2009
W nadchodzący weekend, w dniach 27 - 29 marca w Rybniku odbędzie się szósta edycja Międzynarodowego Festiwalu Fotografii. W programie imprezy wiele wystaw indywidualnych, zbiorowych, prezentacje autorskie, projekcje, spotkania i konsultacje. W sobotę nocny pokaz fotokastów dokumentalnych.
23 Mar 2009
ms
0
V Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Rybniku
Dzisiaj, 26 września 2008 roku o godzinie 18 rozpocznie się V Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Rybniku organizowany przez Klub Fotograficzny Format i Fundację Elektrowni Rybnik. W tegorocznym programie imprezy znalazły się indywidualne wystawy, multimedialne prezentacje artystów oraz grup fotograficznych.
26 Wrz 2008
Marta Sinior
0