"Studio Boston: Na Żywo w Warszawie!" w Galerii Asymetria

Galeria Asymetria zaprasza w piątkowy wieczór, 26 marca na nietypowe wydarzenie artystyczne, w którym weźmie udział Jesseca Ferguson oraz Mark Pevsner. Pracująca z fotografią otworkową artystka będzie tworzyć kolaże ze znalezionych materiałów, a jej mąż planuje zagrać tego dnia na fisharmonii. Początek o godz. 17:00 w Warszawie.
Galeria Asymetria zaprasza na niecodzienne wydarzenie, które odbędzie się w najbliższy piątek, 26 lutego 2010. W trakcie wieczoru zatytułowanego "Studio Boston: Na Żywo w Warszawie!" zobaczymy kolaże i posłuchamy muzyki. Jesseca Ferguson - artystka i fotografka pracująca z fotografią otworkową oraz Mark Pevsner - kompozytor i pianista, na stałe mieszkający w Bostonie, na jeden wieczór przeniosą swoje studio do Galerii Asymetia w Warszawie - obiecują organizatorzy.

Jesseca przez kilka godzin pracować będzie na stole ustawionym w galerii, improwizując ze znalezionymi materiałami i tworząc z nich kolaże. Jej mąż Mark w trakcie swojego recitalu na fisharmonii wykona m.in. utwory Francois Couperina.

Jesseca Ferguson - artystka, fotografka, wykładowczyni w School of the Museum of Fine Arts w Bostonie i Art Institute of Boston at Lesley University. Fotografią otworkową zajmuje się od 1991. Jej prace były wielokrotnie prezentowane na wystawach zarówno w USA jak i w Europie, znajdują się także w kolekcjach m.in. Boston Museum of Fine Arts, Bibliotheque Nationale de France czy Museet for Fotokunst in Odense w Danii.

Mark Pevsner - kompozytor i pianista, tworzy muzykę kameralną, orkiestrową oraz filmową (m.in. muzykę do filmów The Gate of Heavenly Peace czy Morning Sun).

Studio Boston: Na Żywo w Warszawie!
Termin: 26.03.2010
performance od godz. 17:00
koncert od godz. 19:00

Galeria Asymetria
ul Nowogrodzka 18A/8A
Warszawa
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18