"Studio Boston: Na Żywo w Warszawie!" w Galerii Asymetria

Galeria Asymetria zaprasza w piątkowy wieczór, 26 marca na nietypowe wydarzenie artystyczne, w którym weźmie udział Jesseca Ferguson oraz Mark Pevsner. Pracująca z fotografią otworkową artystka będzie tworzyć kolaże ze znalezionych materiałów, a jej mąż planuje zagrać tego dnia na fisharmonii. Początek o godz. 17:00 w Warszawie.
Galeria Asymetria zaprasza na niecodzienne wydarzenie, które odbędzie się w najbliższy piątek, 26 lutego 2010. W trakcie wieczoru zatytułowanego "Studio Boston: Na Żywo w Warszawie!" zobaczymy kolaże i posłuchamy muzyki. Jesseca Ferguson - artystka i fotografka pracująca z fotografią otworkową oraz Mark Pevsner - kompozytor i pianista, na stałe mieszkający w Bostonie, na jeden wieczór przeniosą swoje studio do Galerii Asymetia w Warszawie - obiecują organizatorzy.

Jesseca przez kilka godzin pracować będzie na stole ustawionym w galerii, improwizując ze znalezionymi materiałami i tworząc z nich kolaże. Jej mąż Mark w trakcie swojego recitalu na fisharmonii wykona m.in. utwory Francois Couperina.

Jesseca Ferguson - artystka, fotografka, wykładowczyni w School of the Museum of Fine Arts w Bostonie i Art Institute of Boston at Lesley University. Fotografią otworkową zajmuje się od 1991. Jej prace były wielokrotnie prezentowane na wystawach zarówno w USA jak i w Europie, znajdują się także w kolekcjach m.in. Boston Museum of Fine Arts, Bibliotheque Nationale de France czy Museet for Fotokunst in Odense w Danii.

Mark Pevsner - kompozytor i pianista, tworzy muzykę kameralną, orkiestrową oraz filmową (m.in. muzykę do filmów The Gate of Heavenly Peace czy Morning Sun).

Studio Boston: Na Żywo w Warszawie!
Termin: 26.03.2010
performance od godz. 17:00
koncert od godz. 19:00

Galeria Asymetria
ul Nowogrodzka 18A/8A
Warszawa
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0