"Studio Boston: Na Żywo w Warszawie!" w Galerii Asymetria

Galeria Asymetria zaprasza w piątkowy wieczór, 26 marca na nietypowe wydarzenie artystyczne, w którym weźmie udział Jesseca Ferguson oraz Mark Pevsner. Pracująca z fotografią otworkową artystka będzie tworzyć kolaże ze znalezionych materiałów, a jej mąż planuje zagrać tego dnia na fisharmonii. Początek o godz. 17:00 w Warszawie.
Galeria Asymetria zaprasza na niecodzienne wydarzenie, które odbędzie się w najbliższy piątek, 26 lutego 2010. W trakcie wieczoru zatytułowanego "Studio Boston: Na Żywo w Warszawie!" zobaczymy kolaże i posłuchamy muzyki. Jesseca Ferguson - artystka i fotografka pracująca z fotografią otworkową oraz Mark Pevsner - kompozytor i pianista, na stałe mieszkający w Bostonie, na jeden wieczór przeniosą swoje studio do Galerii Asymetia w Warszawie - obiecują organizatorzy.

Jesseca przez kilka godzin pracować będzie na stole ustawionym w galerii, improwizując ze znalezionymi materiałami i tworząc z nich kolaże. Jej mąż Mark w trakcie swojego recitalu na fisharmonii wykona m.in. utwory Francois Couperina.

Jesseca Ferguson - artystka, fotografka, wykładowczyni w School of the Museum of Fine Arts w Bostonie i Art Institute of Boston at Lesley University. Fotografią otworkową zajmuje się od 1991. Jej prace były wielokrotnie prezentowane na wystawach zarówno w USA jak i w Europie, znajdują się także w kolekcjach m.in. Boston Museum of Fine Arts, Bibliotheque Nationale de France czy Museet for Fotokunst in Odense w Danii.

Mark Pevsner - kompozytor i pianista, tworzy muzykę kameralną, orkiestrową oraz filmową (m.in. muzykę do filmów The Gate of Heavenly Peace czy Morning Sun).

Studio Boston: Na Żywo w Warszawie!
Termin: 26.03.2010
performance od godz. 17:00
koncert od godz. 19:00

Galeria Asymetria
ul Nowogrodzka 18A/8A
Warszawa
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
3
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4