"Studio Boston: Na Żywo w Warszawie!" w Galerii Asymetria

Galeria Asymetria zaprasza w piątkowy wieczór, 26 marca na nietypowe wydarzenie artystyczne, w którym weźmie udział Jesseca Ferguson oraz Mark Pevsner. Pracująca z fotografią otworkową artystka będzie tworzyć kolaże ze znalezionych materiałów, a jej mąż planuje zagrać tego dnia na fisharmonii. Początek o godz. 17:00 w Warszawie.
Galeria Asymetria zaprasza na niecodzienne wydarzenie, które odbędzie się w najbliższy piątek, 26 lutego 2010. W trakcie wieczoru zatytułowanego "Studio Boston: Na Żywo w Warszawie!" zobaczymy kolaże i posłuchamy muzyki. Jesseca Ferguson - artystka i fotografka pracująca z fotografią otworkową oraz Mark Pevsner - kompozytor i pianista, na stałe mieszkający w Bostonie, na jeden wieczór przeniosą swoje studio do Galerii Asymetia w Warszawie - obiecują organizatorzy.

Jesseca przez kilka godzin pracować będzie na stole ustawionym w galerii, improwizując ze znalezionymi materiałami i tworząc z nich kolaże. Jej mąż Mark w trakcie swojego recitalu na fisharmonii wykona m.in. utwory Francois Couperina.

Jesseca Ferguson - artystka, fotografka, wykładowczyni w School of the Museum of Fine Arts w Bostonie i Art Institute of Boston at Lesley University. Fotografią otworkową zajmuje się od 1991. Jej prace były wielokrotnie prezentowane na wystawach zarówno w USA jak i w Europie, znajdują się także w kolekcjach m.in. Boston Museum of Fine Arts, Bibliotheque Nationale de France czy Museet for Fotokunst in Odense w Danii.

Mark Pevsner - kompozytor i pianista, tworzy muzykę kameralną, orkiestrową oraz filmową (m.in. muzykę do filmów The Gate of Heavenly Peace czy Morning Sun).

Studio Boston: Na Żywo w Warszawie!
Termin: 26.03.2010
performance od godz. 17:00
koncert od godz. 19:00

Galeria Asymetria
ul Nowogrodzka 18A/8A
Warszawa
Komentarze
Polecane artykuły
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
18 Sty 2019
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
0
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!