Vintage Grand Prix - pokaż swoje zdjęcia na festiwalu fotografii analogowej

Autor: Redakcja Fotopolis

30 Maj 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Fotografujesz analogiem? Masz szansę wygrać 3000 zł i pokazać swoje zdjęcia na tegorocznym Vintage Photo Festival.

Vintage Photo Festival to największy polski festiwal poświęcony fotografii analogowej. Jak co roku, organizatorzy przygotowali konkurs skierowany do miłośników fotografowania na kliszy. Vintage Grand Prix ocenia najlepsze cykle wykonane technikami tradycyjnymi i otwarty dla wszystkich.

Vintage Grand Prix - jak aplikować?

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 1 czerwca 2022 roku nadesłać na adres konkurs@vintagephotofestival.com formularz zgłoszeniowy i cykl zdjęć składając się z 7-12 fotografii w formacie JPEG, o łącznej wadze nieprzekraczającej 10 MB, wraz z opisem projektu.

Zdjęcia nadesłane do konkursu powinny być wykonane w technikach tradycyjnych: fotografia z kliszy, fotografia z błony, polaroid, camera obscura, dagerotypia, mokra płyta kolodionowa, kalotypia, cyjanotypia, i inne. Do udziału w konkursie może zostać zgłoszony tylko jeden cykl fotograficzny, który jest indywidualnym projektem Uczestnika konkursu. Udział w konkursie jest płatny, w wysokości 40 zł.

Do wygrania 3000 zł i wystawa podczas festiwalu

Na Zwycięzców czekają nagrody pieniężne (1 miejsce - 3000 zł brutto, 2 miejsce - 2000 zł brutto, 3 miejsce - 1000 zł brutto), wystawa i zaproszenie na festiwal.

Zwycięskie projekty wszystkich trzech finalistów zostaną zaprezentowane w formie wystawy w ramach VIII Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival. W ramach organizacji wystaw nagrodzonym finalistom konkursu Organizator zapewni między innymi:

  • pokrycie kosztów produkcji prac wchodzących w skład projektu albo transport i transport zwrotny oprawionych prac do określonej kwoty ustalonej w odrębnej umowie;
  • montaż i demontaż wystawy;
  • refundację kosztów podróży do sumy ustalonej w odrębnej umowie;
  • dwa noclegi dla jednej osoby podczas głównego weekendu festiwalowego.

Więcej informacji i pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie vintagephotofestival.com.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
„Nieskończoność dalekich dróg” - rzadko prezentowane zdjęcia Zofii Rydet w Galerii Raster
„Nieskończoność dalekich dróg” - rzadko prezentowane zdjęcia Zofii Rydet w Galerii Raster
Warszawska Galeria Raster zaprasza na wystawę zdjęć z cyklu „Nieskończoność dalekich dróg”, ukazujących wyjątkową perspektywę obraną w 1980 roku przez jedną z...
2
Nowości i HOT oferty w CEWE FOTOJOKER
Nowości i HOT oferty w CEWE FOTOJOKER
Nowości, kultowe produkty w niskich cenach, Cashbacki, promocje i wielki powrót retro! W sklepie CEWE FOTOJOKER atrakcyjne oferty objęły sprzęt fotograficzny Canon, Fujifilm, Sony, Lomography i...
10
Wystawa fotografii Michała Konrada „Rzeka” do obejrzenia w Katowicach
Wystawa fotografii Michała Konrada „Rzeka” do obejrzenia w Katowicach
Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Michał Konrad „Rzeka”.
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)