Przetestuj i wygraj obiektyw Samyang AF do Sony E - wyniki konkursu

Autor: Redakcja Fotopolis

9 Sierpień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Przez ostatnie tygodnie mieliście okazję czytać konkursowe recenzje obiektywów Samyang naszych czytelników. Dzisiaj poznaliśmy zwycięzcę konkursu.

W czerwcu, wspólnie z dystrybutorem obiektywów Samyang, firmą Focus Nordic, wystartowaliśmy z konkursem, w ramach którego wybrani czytelnicy mieli okazję testować dwa wybrane przez siebie obiektywy Samyang AF do Sony E, a następnie napisać ich recenzję. Opinie użytkowników, które publikowaliśmy na przestrzeni ostatnich tygodni możecie przeczytać poniżej.

Przeczytaj także:
Obiektywy Samyang AF w rękach czytelników - opinia Piotra Wernera

Czy niedrogie obiektywy Samyanga do Sony E mogą spodobać się zawodowcom? Oto recenzja pierwszego z czytelników, którzy w ramach konkursu mieli okazję testować 2 wybrane przez siebie modele. Piotr Werner wybrał Samyanga AF 35 mm f/1.8 FE i Samyanga AF 75 mm f/1.8 FE. [Czytaj więcej]
Obiektywy Samyang AF w rękach czytelników - opinia Michała Mazurka

Czy niedrogie obiektywy Samyanga to idealna propozycja na początek przygody z fotografowaniem? Oto recenzja Michała Mazurka - kolejnego z czytelników, który miał okazję testować dwa wybrane przez siebie modele - Samyang AF 35 mm f/1.8 i Samyang AF 24 mm f/1.8 FE. [Czytaj więcej]
Obiektywy Samyang AF w rękach czytelników - opinia Damiana Kubickiego

Czy obiektywy Samyang AF do Sony E mogą się równać ze szkłami natywnymi? Przeczytajcie opinię naszego czytelnika Damiana Kubickiego, który miał okazję testować dwa wybrane przez siebie modele - Samyang AF 24 mm f/1.8 FE i Samyang 35 mm f/1.8 FE. [Czytaj więcej]

Wyniki konkursu

Dzisiaj poznaliśmy zwycięzce. O wybór nie było łatwo - wszystkie 3 recenzje prezentowały bowiem wysoki poziom i skrupulatne podejście do tematu. Ostatecznie jednak autorem najciekawszej recenzji wybrany został Michał Mazurek.

Michał mazurek wygrywa obiektyw Samyang AF 35 mm f/1.8 FE

Zwycięzca otrzymuje w nagrodę obiektyw Samyang AF 35 mm f/1.8 FE o wartości 1599 zł. W sprawie przekazania nagrody, skontaktujemy się drogą mailową.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Digital Masterclass z Joanną Kustrą - weź udział w warsztatach poświęconych fotografii mody
Digital Masterclass z Joanną Kustrą - weź udział w warsztatach poświęconych fotografii mody
Oglądaj i rozwijaj się! Zapisz się na bezpłatne warsztaty Digital Masterclass - to ponad trzy godziny wiedzy na temat sesji modowych i edycji zdjęć prosto od Joanny Kustry.
11
Jedyne - nieopowiedziane historie polskich fotografek lat 70-90. w Domu Spotkań z Historią
Jedyne - nieopowiedziane historie polskich fotografek lat 70-90. w Domu Spotkań z Historią
W PRL-u i czasach transformacji polskie fotografki często były jedynymi kobietami w męskich zespołach lub pracowały w pojedynkę. Dom Spotkań z Historią przypomni ich...
8
Premiera konsumenckich dronów Autel i nowości marki Moza do obejrzenia w Krakowie
Premiera konsumenckich dronów Autel i nowości marki Moza do obejrzenia w Krakowie
Na zbliżających się targach EXPOzycja odbędzie się premiera nowych dronów konsumenckich marki Autel. Uczestnicy będą mogli je zobaczyć jako pierwsi w Europie.
25
Powiązane artykuły