Przetestuj i wygraj obiektyw Samyang AF do Sony E - ruszamy z nowym konkursem

Autor: Redakcja Fotopolis

11 Czerwiec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Wraz z Focus Nordic i marką Samyang startujemy z kolejnym konkursem, w którym możecie wygrać ciekawy sprzęt fotograficzny. Tym razem zadanie polega na zrecenzowaniu 2 obiektywów Samyang AF do Sony E. Na zwycięzcę czeka obiektyw Samyang AF 35 mm f/1.8.

Obiektywy Samyang AF to niedrogi sposób na zbudowanie zestawu jasnych stałek w systemie Sony E. Chcesz się przekonać czy sprostają twoim oczekiwaniom? W ramach naszego konkursu będziesz miał szansę za darmo przetestować dwa szkła z oferty obiektywów Samyanga i wygrać jeden z nich.

Jak aplikować?

Formułę tego typu konkursu dobrze już znacie. Najpierw (najpóźniej do 27 czerwca 2021 roku) musicie napisać nam dlaczego to właśnie Wy powinniście przetestować obiektywy, a także jaki macie na to pomysł, podsyłając nam przy okazji link do waszego portfolio na Instagramie, stronie WWW czy innej platformie internetowej. Warto się dobrze zastanowić, gdyż scenariusz proponowanego testu jest ważnym kryterium wyboru testerów. Wszystkiego dokonacie za pomocą formularza zgłoszeniowego. Oczywiście należy też wskazać, które obiektywy chcecie przetestować.

Pamiętajcie jednak, że jest to konkurs skierowany wyłącznie do użytkowników systemu Sony (do testów wysyłane będą same szkła, bez aparatów).

Obiektywy biorące udział w akcji:

Następnie spośród nadesłanych zgłoszeń wyłonimy 3 uczestników, którzy będą mieli tydzień na przetestowanie wybranych przez siebie dwóch modeli obiektywów Samyang AF i napisanie ich recenzji.

Do wygrania Samyang AF 35 mm f/1.8 FE

Konkursowe prace będziemy publikować cyklicznie do 30 lipca. Autor najlepszej recenzji otrzyma na własność model Samyang AF 35 mm f/1.8 FE o wartości 1599 zł, który przyda się zarówno do fotografii ulicznej, reportażowej, szerokiego portretu, jak i do codziennego fotografowania. To w końcu jedna z najbardziej uniwersalnych ogniskowych.

Aby wziąć udział w konkursie konieczne jest posiadanie aparatu bezlusterkowego Sony. Na testy będą wysyłane same obiektywy.

Na wasze zgłoszenia czekamy do 27 czerwca 2021 roku.

Więcej informacji i pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Digital Masterclass z Joanną Kustrą - weź udział w warsztatach poświęconych fotografii mody
Digital Masterclass z Joanną Kustrą - weź udział w warsztatach poświęconych fotografii mody
Oglądaj i rozwijaj się! Zapisz się na bezpłatne warsztaty Digital Masterclass - to ponad trzy godziny wiedzy na temat sesji modowych i edycji zdjęć prosto od Joanny Kustry.
12
Jedyne - nieopowiedziane historie polskich fotografek lat 70-90. w Domu Spotkań z Historią
Jedyne - nieopowiedziane historie polskich fotografek lat 70-90. w Domu Spotkań z Historią
W PRL-u i czasach transformacji polskie fotografki często były jedynymi kobietami w męskich zespołach lub pracowały w pojedynkę. Dom Spotkań z Historią przypomni ich...
8
Premiera konsumenckich dronów Autel i nowości marki Moza do obejrzenia w Krakowie
Premiera konsumenckich dronów Autel i nowości marki Moza do obejrzenia w Krakowie
Na zbliżających się targach EXPOzycja odbędzie się premiera nowych dronów konsumenckich marki Autel. Uczestnicy będą mogli je zobaczyć jako pierwsi w Europie.
25
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)