Przetestuj i wygraj obiektyw Samyang AF do Sony E - ruszamy z nowym konkursem

0

Autor: Redakcja Fotopolis

11 Czerwiec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Wraz z Focus Nordic i marką Samyang startujemy z kolejnym konkursem, w którym możecie wygrać ciekawy sprzęt fotograficzny. Tym razem zadanie polega na zrecenzowaniu 2 obiektywów Samyang AF do Sony E. Na zwycięzcę czeka obiektyw Samyang AF 35 mm f/1.8.

Obiektywy Samyang AF to niedrogi sposób na zbudowanie zestawu jasnych stałek w systemie Sony E. Chcesz się przekonać czy sprostają twoim oczekiwaniom? W ramach naszego konkursu będziesz miał szansę za darmo przetestować dwa szkła z oferty obiektywów Samyanga i wygrać jeden z nich.

Jak aplikować?

Formułę tego typu konkursu dobrze już znacie. Najpierw (najpóźniej do 28 czerwca 2021 roku) musicie napisać nam dlaczego to właśnie Wy powinniście przetestować obiektywy, a także jaki macie na to pomysł, podsyłając nam przy okazji link do waszego portfolio na Instagramie, stronie WWW czy innej platformie internetowej. Warto się dobrze zastanowić, gdyż scenariusz proponowanego testu jest ważnym kryterium wyboru testerów. Wszystkiego dokonacie za pomocą formularza zgłoszeniowego. Oczywiście należy też wskazać, które obiektywy chcecie przetestować.

Pamiętajcie jednak, że jest to konkurs skierowany wyłącznie do użytkowników systemu Sony (do testów wysyłane będą same szkła, bez aparatów).

Obiektywy biorące udział w akcji:

Następnie spośród nadesłanych zgłoszeń wyłonimy 3 uczestników, którzy będą mieli tydzień na przetestowanie wybranych przez siebie dwóch modeli obiektywów Samyang AF i napisanie ich recenzji.

Do wygrania Samyang AF 35 mm f/1.8 FE

Konkursowe prace będziemy publikować cyklicznie do 30 lipca. Autor najlepszej recenzji otrzyma na własność model Samyang AF 35 mm f/1.8 FE o wartości 1599 zł, który przyda się zarówno do fotografii ulicznej, reportażowej, szerokiego portretu, jak i do codziennego fotografowania. To w końcu jedna z najbardziej uniwersalnych ogniskowych.

Aby wziąć udział w konkursie konieczne jest posiadanie aparatu bezlusterkowego Sony. Na testy będą wysyłane same obiektywy.

Na wasze zgłoszenia czekamy do 28 czerwca 2021 roku.

Więcej informacji i pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Taką Polskę oglądano w Związku Radzieckim - zdjęcia Harry’ego Weinberga na wystawie w Warszawie
Taką Polskę oglądano w Związku Radzieckim - zdjęcia Harry’ego Weinberga na wystawie w Warszawie
Fundacja Archeologia Fotografii rusza z wystawą „Karuzela" Harry’ego Weinberga, który w latach 1966-1973 zrealizował fotoreportaże i zdjęcia do ok. 200 artykułów...
0
1
W czwartek zaćmienie Słońca. Gdzie, kiedy i jak je obserwować?
W czwartek zaćmienie Słońca. Gdzie, kiedy i jak je obserwować?
Po 6 latach znowu zobaczymy zaćmienie Słońca z Polski. W czwartek, 10 czerwca dojdzie do zjawiska zaćmienia obrączkowego, ale z terytorium naszego kraju będziemy mogli obserwować tylko płytkie...
0
0
 Wystawa „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 3” do obejrzenia w Warszawie
Wystawa „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 3” do obejrzenia w Warszawie
Wystawę portretów autorstwa Silvii Pogody, Bartka Wieczorka oraz duetów Dyby i Adama Lach, Marty Zgierskiej i Mateusza Sarełło od 16 czerwca 2021 będzie można zobaczyć w warszawskiej Galerii...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)