Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Startuje promocja Black Friday na obiektywy i filtry Irix

0

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Listopad 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Do 30 listopada obowiązywać będzie specjalna oferta na produkty Irix oraz Irix Edge. Obiektywy i filtry tego producenta objęte zostaną atrakcyjnymi promocjami.

Obiektywy fotograficzne i kinematograficzne wraz z akcesoriami, a także filtry kołowe - szeroka gama produktów Irix została objęta promocjami w związku z Black Friday. Niższe ceny będą obowiązywać od 24 do 30 listopada.

Dwie promocje na obiektywy z serii Irix Blackstone

Dla fotografów z okazji Black Friday dostępne w promocji będą szerokokątne obiektywy z linii Blackstone. Pierwsza oferta dotyczy modelu Irix 11 mm f/4.0 - w wersji Blackstone można go nabyć z 24% rabatem, czyli w cenie wersji podstawowej Firefly.

Druga oferta skierowana jest do fotografów krajobrazu. Obiektyw Irix 15 mm f/2.4 Blackstone można kupić wraz z uchwytem IFH-100 oraz zestawem protektorów na filtry prostokątne gratis (ich wartość to aż 250 zł).

Irix 11 mm f/4.0 Blackstone- rabat 24%

Irix Cine - z okazji Black Friday obiektywy filmowe taniej

Marka Irix nie zapomniała również o ambitnym filmowcach, którzy będą mogli nabyć obiektywy kinematograficzne Irix Firefly z upustem wynoszącym aż 1000 zł. To przemyślane i kompleksowe rozwiązanie przystosowane do efektywnej pracy w terenie oraz na planie filmowym.

Promocje na obiektywy filmowe Irix Cine

Okrągłe filtry Irix teraz w niższych cenach

Marka Irix przygotowała również promocję na pełną gamę wysokiej jakości filtrów okrągłych o różnych średnicach, spośród których każdy wybierze narzędzie odpowiednie dla siebie. Z okazji Black Friday będą dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Okrągłe filtry Irix teraz w niższych cenach 

Irix i Black Friday - gdzie kupić produkty objęte promocją?

Promocje Irix trwają do 30 listopada. Produktów należy szukać u oficjalnych dealerów Irix lub w sklepie Irix Store.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej
Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej
Wyjątkowa promocja w sieci CEWE Fotojoker. W dniach 22-24 stycznia wszystkie 7 generacji najlepszego kieszonkowego aparatu kompaktowego kupicie aż 400 zł taniej. W...
0
0
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
W ostatnim roku protestowali niemal wszyscy - kobiety, środowisko LGBT, przedsiębiorcy, związkowcy, rolnicy i wielu innych. Galeria Promocyjna i Staromiejski Dom...
37
0
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Właśnie wystartowała kolejna świetna oferta Sony. Tym razem ucieszą się ci, którzy planowali rozbudować arsenał o nowe obiektywy. Do końca stycznia, kupując dowolny...
8
0
Powiązane artykuły