Startuje promocja Black Friday na obiektywy i filtry Irix

0

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Listopad 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Do 30 listopada obowiązywać będzie specjalna oferta na produkty Irix oraz Irix Edge. Obiektywy i filtry tego producenta objęte zostaną atrakcyjnymi promocjami.

Obiektywy fotograficzne i kinematograficzne wraz z akcesoriami, a także filtry kołowe - szeroka gama produktów Irix została objęta promocjami w związku z Black Friday. Niższe ceny będą obowiązywać od 24 do 30 listopada.

Dwie promocje na obiektywy z serii Irix Blackstone

Dla fotografów z okazji Black Friday dostępne w promocji będą szerokokątne obiektywy z linii Blackstone. Pierwsza oferta dotyczy modelu Irix 11 mm f/4.0 - w wersji Blackstone można go nabyć z 24% rabatem, czyli w cenie wersji podstawowej Firefly.

Druga oferta skierowana jest do fotografów krajobrazu. Obiektyw Irix 15 mm f/2.4 Blackstone można kupić wraz z uchwytem IFH-100 oraz zestawem protektorów na filtry prostokątne gratis (ich wartość to aż 250 zł).

Irix 11 mm f/4.0 Blackstone- rabat 24%

Irix Cine - z okazji Black Friday obiektywy filmowe taniej

Marka Irix nie zapomniała również o ambitnym filmowcach, którzy będą mogli nabyć obiektywy kinematograficzne Irix Firefly z upustem wynoszącym aż 1000 zł. To przemyślane i kompleksowe rozwiązanie przystosowane do efektywnej pracy w terenie oraz na planie filmowym.

Promocje na obiektywy filmowe Irix Cine

Okrągłe filtry Irix teraz w niższych cenach

Marka Irix przygotowała również promocję na pełną gamę wysokiej jakości filtrów okrągłych o różnych średnicach, spośród których każdy wybierze narzędzie odpowiednie dla siebie. Z okazji Black Friday będą dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Okrągłe filtry Irix teraz w niższych cenach 

Irix i Black Friday - gdzie kupić produkty objęte promocją?

Promocje Irix trwają do 30 listopada. Produktów należy szukać u oficjalnych dealerów Irix lub w sklepie Irix Store.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Jak fotografować niebo nocą - bezpłatny webinar Irix
Jak fotografować niebo nocą - bezpłatny webinar Irix
Chcesz poznać tajniki fotografowania nocnego krajobrazu? Weź udział w darmowym webinarze i dowiedz się, jak zacząć przygodę z tą dziedziną fotografii.
0
0
Rusza nabór do TIFF Open 2021 - pokaż swój projekt na festiwalu we Wrocławiu
Rusza nabór do TIFF Open 2021 - pokaż swój projekt na festiwalu we Wrocławiu
Wystartował nabór p do TIFF Open 2021, który odbywa się w ramach 11. Międzynarodowego Festiwalu Fotografii TIFF Festival. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16...
0
0
Masz pomysł na wystawę lub inne wydarzenie? Kraków Photo Fringe 2021 przedłuża nabór
Masz pomysł na wystawę lub inne wydarzenie? Kraków Photo Fringe 2021 przedłuża nabór
Przedłużono nabór do 9. edycji Kraków Photo Fringe 2021, który odbywa się w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie. Organizatorzy czekają na propozycje wystaw, warsztatów, akcji i happeningów
10
0
Powiązane artykuły