Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Przetestuj i wygraj monitor fotograficzny BenQ

2

Autor: Redakcja Fotopolis

20 Listopad 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Powracamy z konkursem, w którym do wygrania jest monitor do zaawansowanej pracy z kolorem firmy BenQ. Zasady są proste - autor najlepszego testu monitora BenQ SW270C wygrywa monitor BenQ SW240 na własność.

Zapraszamy was do udziału w kolejnej edycji konkursu BenQ, w którym możecie wygrać monitor. Tym razem jest to model BenQ SW240, czyli prawdopodobnie najlepsza pod względem stosunku jakości do ceny pozycja na rynku. To w końcu ekran oferujący matrycę IPS, 99-pokrycie gamutu Adobe RGB i kalibrację sprzętową w pułapie cenowym, na który jest sobie w stanie pozwolić przeciętny hobbysta. Doskonała propozycja na start bardziej świadomej, a przede wszystkim efektywnej obróbki kolorystycznej zdjęć.

Teraz model ten możecie otrzymać na własność. Zadaniem konkursowym będzie zrecenzowanie pokazanego przed rokiem modelu BenQ SW270C, łączącego najbardziej zaawansowane technologie producenta z 27-calowym panelem o rozdzielczości 2,5K i ceną plasującą się kilka poziomów niżej od oferujących podobne możliwości konstrukcji konkurencji.

Jak aplikować?

Zasady są proste. Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w konkursie, wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na pytanie: dlaczego chcesz przetestować monitor BenQ? Spośród najciekawszych zgłoszeń wybierzemy 3 osoby, które przez okres 7 dni będą miały okazję testować wspomniany monitor. Następnie recenzje będą publikowane na łamach Fotopolis.pl, a autor najlepszej z nich otrzyma monitor BenQ SW240 o wartości 1900 zł na własność.

>> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY <<

Na wasze zgłoszenia czekamy do 3 grudnia 2020 roku. Lista nazwisk trzech osób, do których monitor trafi na testy, zostanie ogłoszona 7 grudnia. Publikacja recenzji i ogłoszenie laureata nastąpi najpóźniej do 25 stycznia 2021 roku.

Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznajcie się z regulaminem konkursu.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wysyp promocji Fujifilm - aparaty w specjalnych cenach, prezenty, obiektywy do 700 zł taniej
Wysyp promocji Fujifilm - aparaty w specjalnych cenach, prezenty, obiektywy do 700 zł taniej
Zima 2021 to czas świetnych promocji na sprzęt Fujifilm. W najbliższych tygodniach taniej kupimy m.in. aparaty X100V, otrzymamy upusty na 7 obiektywów z oferty i...
2
0
Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej
Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej
Wyjątkowa promocja w sieci CEWE Fotojoker. W dniach 22-24 stycznia wszystkie 7 generacji najlepszego kieszonkowego aparatu kompaktowego kupicie aż 400 zł taniej. W...
45
0
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
W ostatnim roku protestowali niemal wszyscy - kobiety, środowisko LGBT, przedsiębiorcy, związkowcy, rolnicy i wielu innych. Galeria Promocyjna i Staromiejski Dom...
38
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)