Przetestuj i wygraj monitor fotograficzny BenQ

Autor: Redakcja Fotopolis

20 Listopad 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Powracamy z konkursem, w którym do wygrania jest monitor do zaawansowanej pracy z kolorem firmy BenQ. Zasady są proste - autor najlepszego testu monitora BenQ SW270C wygrywa monitor BenQ SW240 na własność.

Zapraszamy was do udziału w kolejnej edycji konkursu BenQ, w którym możecie wygrać monitor. Tym razem jest to model BenQ SW240, czyli prawdopodobnie najlepsza pod względem stosunku jakości do ceny pozycja na rynku. To w końcu ekran oferujący matrycę IPS, 99-pokrycie gamutu Adobe RGB i kalibrację sprzętową w pułapie cenowym, na który jest sobie w stanie pozwolić przeciętny hobbysta. Doskonała propozycja na start bardziej świadomej, a przede wszystkim efektywnej obróbki kolorystycznej zdjęć.

Teraz model ten możecie otrzymać na własność. Zadaniem konkursowym będzie zrecenzowanie pokazanego przed rokiem modelu BenQ SW270C, łączącego najbardziej zaawansowane technologie producenta z 27-calowym panelem o rozdzielczości 2,5K i ceną plasującą się kilka poziomów niżej od oferujących podobne możliwości konstrukcji konkurencji.

Jak aplikować?

Zasady są proste. Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w konkursie, wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na pytanie: dlaczego chcesz przetestować monitor BenQ? Spośród najciekawszych zgłoszeń wybierzemy 3 osoby, które przez okres 7 dni będą miały okazję testować wspomniany monitor. Następnie recenzje będą publikowane na łamach Fotopolis.pl, a autor najlepszej z nich otrzyma monitor BenQ SW240 o wartości 1900 zł na własność.

>> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY <<

Na wasze zgłoszenia czekamy do 3 grudnia 2020 roku. Lista nazwisk trzech osób, do których monitor trafi na testy, zostanie ogłoszona 7 grudnia. Publikacja recenzji i ogłoszenie laureata nastąpi najpóźniej do 25 stycznia 2021 roku.

Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznajcie się z regulaminem konkursu.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
20 lutego rano w Tokio zostaną zaprezentowane nowości sprzętowe Fujifilm. Oficjalna prezentacja z cyklu X-Summit będzie transmitowana na żywo. Co ciekawego zobaczymy?
12
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Piotr Jaxa od ponad 20 lat fotografuje operatorów filmowych z całego świata. Wybrane zdjęcia z projektu Cinematographers obejrzymy w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w...
4
Albumy fotograficzne sprzed 100 lat na wystawie w Muzeum Warszawy
Albumy fotograficzne sprzed 100 lat na wystawie w Muzeum Warszawy
Pod koniec lutego w Muzeum Warszawy rusza wystawa poświęcona albumom fotograficznym z lat 1850-1950. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć ponad sto niezwykle rzadko pokazywanych obiektów...
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)