Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Bezpłatne spotkanie z Maksymilianem i Magdaleną Rigamonti w Muzeum Powstania Warszawskiego

0

Autor: Redakcja Fotopolis

16 Grudzień 2019
Artykuł na: 4-5 minut

W ramach cyklu „Decydujący moment" Muzeum Powstania Warszawskiego organizuje spotkania z najbardziej znanymi i najważniejszymi polskimi fotografami. Tym razem słuchacze będą mieli okazję bliżej przyjrzeć się twórczości Maksymiliana i Magdaleny Rigamonti.

"Na ostatnim w tym roku spotkaniu z cyklu „Decydujący moment - spotkania z mistrzami polskiej fotografii” zapraszamy na rozmowę z wielokrotnie nagradzanymi, dziennikarką Magdaleną Rigamonti i fotoreporterem Maksymilianem Rigamonti, autorami książki fotograficznej "Echo". Wydawnictwo jest efektem pięcioletniej pracy poświęconej miejscowościom, które przestały istnieć w wyniku czystek etnicznych, jakimi była Rzeź Wołyńska. Dotychczas "Echo" zostało ogłoszone Fotograficzną Książką Roku w konkursach Pictures of the Year International i Grand Press Photo oraz zostało wyróżnione w ramach International Photography Awards." - zachęcają organizatorzy.

Dotychczas w ramach projektu fotograficznego Muzeum Powstania Warszawskiego gościło m.in.: Krzysztofa Millera, Tomasza Tomaszewskiego, Chrisa Niedenthala, Tadeusza Rolke, Tomka Sikorę, Czarka Sokołowskiego, Wojciecha Grzędzińskiego, Maksymiliana Rigamonti, Agatę Grzybowską, Piotra Janowskiego, Macieja Moskwę, Damiana Kramskiego oraz Kubę Kamińskiego.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 17 grudnia 2019 roku, o godzinie 18:00 w Muzeum Powstania Warszawskiego (Audytorium Jana Nowaka-Jeziorańskiego), przy ul. Grzybowskiej 79 w Warszawie.

Wstęp wolny po rejestracji. Obecność zgłaszać należy się pod adresem spotkanie@1944.pl.

Więcej informacji znajdziecie na stronie 1944.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Poznaj najnowszy sprzęt wideo - BEIKS Media Show 2020 zaprasza na transmisje 26 listopada i 3 grudnia
Poznaj najnowszy sprzęt wideo - BEIKS Media Show 2020 zaprasza na transmisje 26 listopada i 3...
W tym roku wydarzenie odbywa się w formie transmisji internetowych. W programie 12 warsztatów i seminariów, które będzie można za darmo oglądać online.
1
0
Quadralite Black Friday 2020 - oświetlenie fotograficzne i akcesoria ponad 50% taniej
Quadralite Black Friday 2020 - oświetlenie fotograficzne i akcesoria ponad 50% taniej
Do stawki firm oferujących ciekawe promocje na Black Friday dołącza Quadralite. W ramach akcji poszczególne produkty można kupić nawet 900 zł taniej.
0
0
Tokina Black Friday 2020 - obiektywy taniej do 745 zł
Tokina Black Friday 2020 - obiektywy taniej do 745 zł
Tokina rusza z tegorocznymi promocjami Black Friday. W ramach „Czarnego Tygodnia” 8 obiektywów z oferty Tokiny z mocowaniami Canon EF, Nikon F i Sony A kupicie do 745...
0
0
Powiązane artykuły