Zrób zdjęcie i wygraj warsztaty na dachu hotelu Marriott w Warszawie

0

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Sierpień 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Legendarny hotel Marriot usytuowany w centrum warszawy obchodzi 30. urodziny. Z tej okazji macie szansę wygrać udział w warsztatach fotograficznych umożliwiających uchwycenie serca stolicy z wyjątkowej perspektywy.

Fujifilm zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest udział w wyjątkowych warsztatach z Wojtkiem Wieteską, Wiktorem Franko i Jackiem Boneckim, odbywających się na dachu warszawskiego hotelu Marriott.

„Widok z dachu hotelu zapiera dech w piersiach, a wzięcie udziału w sesji zdjęciowej, która się tam odbędzie, brzmi jak niezwykłe doświadczenie. Uczestnicy spotkania poczują się jak ekipy na planach sesji zdjęciowych do najlepszych magazynów modowych. Na nowo odkryją krajobraz Warszawy. Do ich dyspozycji przekażemy aparaty bezlusterkowe Fujifilm X oraz średnioformatowe Fujifilm GFX” - zapowiada fotograf Wiktor Franko.

fot. Grzegorz Marcinek

Oprócz samego warsztatu, zwycięzca otrzyma także możliwość uczestniczenia w jubileuszowym przyjęciu w Panorama Sky Bar, który znajduje się na 40. piętrze wieżowca. Organizatorzy zapewniają, że druga część wydarzenia - przyjęcie w Panorama Sky Bar, w trakcie którego do wygrania będą vouchery do hotelowych restauracji oraz SPA i aparat instax Wide 300, okaże się równie niezwykłym, co sesja na dachu, przeżyciem.

Jak aplikować?

Zadanie konkursowe jest następujące: opublikuj na swoim profilu na Instagramie (musi to być profil publiczny) ciekawe zdjęcie, na którym widoczny jest Marriott od zewnątrz lub wewnątrz i oznacz je tagiem #warsawmarriott30. Dodatkowo polub profile @marriottwarsaw i @fujifilmpolska. Masz czas do 18 września. Jeśli na swoim profilu publikowałaś/eś już zdjęcia hotelu Marriott, wystarczy, że je teraz odpowiednio oznaczysz.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się w środę, 25 września 2019 roku. dział w warsztatach wygra 1 osoba. Innymi uczestnikami wydarzenia będą fotografowie związani z Warszawą, a także przedstawiciele mediów.

Więcej informacji i pełny regulamin konkursu znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Fofofestiwal 2020 startuje już dziś. Zobacz, co będzie się działo w weekend otwarcia
Fofofestiwal 2020 startuje już dziś. Zobacz, co będzie się działo w weekend otwarcia
Przesunięta ze względu na pandemię tegoroczna edycja Fotofestiwalu wreszcie otwiera swoje podwoje. Od dzisiaj można oglądać wystawy główne, ale weekend otwarcia będzie...
20
0
Irix zaprasza na sierpniowe warsztaty astrofotografii w Bieszczadach
Irix zaprasza na sierpniowe warsztaty astrofotografii w Bieszczadach
Bieszczady to jedno z najlepszych miejsc w Polsce do fotografowania i obserwowania nocnego nieba. Już 16 sierpnia zainteresowani będą mieli okazję poznać tam tajniki...
19
0
Jak przestałem się martwić i pokochałem wirusa - pokaż swojego zina lub książkę na TIFF Festival 2020
Jak przestałem się martwić i pokochałem wirusa - pokaż swojego zina lub książkę na TIFF Festival...
Organizatorzy TIFF Festiwal zapraszają wszystkich, którzy w czasie pandemii realizowali projekty fotograficzne w formie zinów i książek fotograficznych do pokazania...
1
0
Powiązane artykuły