Zrób zdjęcie i wygraj warsztaty na dachu hotelu Marriott w Warszawie

0
Redakcja Fotopolis
28 Sierpień 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Legendarny hotel Marriot usytuowany w centrum warszawy obchodzi 30. urodziny. Z tej okazji macie szansę wygrać udział w warsztatach fotograficznych umożliwiających uchwycenie serca stolicy z wyjątkowej perspektywy.

Fujifilm zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest udział w wyjątkowych warsztatach z Wojtkiem Wieteską, Wiktorem Franko i Jackiem Boneckim, odbywających się na dachu warszawskiego hotelu Marriott.

„Widok z dachu hotelu zapiera dech w piersiach, a wzięcie udziału w sesji zdjęciowej, która się tam odbędzie, brzmi jak niezwykłe doświadczenie. Uczestnicy spotkania poczują się jak ekipy na planach sesji zdjęciowych do najlepszych magazynów modowych. Na nowo odkryją krajobraz Warszawy. Do ich dyspozycji przekażemy aparaty bezlusterkowe Fujifilm X oraz średnioformatowe Fujifilm GFX” - zapowiada fotograf Wiktor Franko.

fot. Grzegorz Marcinek

Oprócz samego warsztatu, zwycięzca otrzyma także możliwość uczestniczenia w jubileuszowym przyjęciu w Panorama Sky Bar, który znajduje się na 40. piętrze wieżowca. Organizatorzy zapewniają, że druga część wydarzenia - przyjęcie w Panorama Sky Bar, w trakcie którego do wygrania będą vouchery do hotelowych restauracji oraz SPA i aparat instax Wide 300, okaże się równie niezwykłym, co sesja na dachu, przeżyciem.

Jak aplikować?

Zadanie konkursowe jest następujące: opublikuj na swoim profilu na Instagramie (musi to być profil publiczny) ciekawe zdjęcie, na którym widoczny jest Marriott od zewnątrz lub wewnątrz i oznacz je tagiem #warsawmarriott30. Dodatkowo polub profile @marriottwarsaw i @fujifilmpolska. Masz czas do 18 września. Jeśli na swoim profilu publikowałaś/eś już zdjęcia hotelu Marriott, wystarczy, że je teraz odpowiednio oznaczysz.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się w środę, 25 września 2019 roku. dział w warsztatach wygra 1 osoba. Innymi uczestnikami wydarzenia będą fotografowie związani z Warszawą, a także przedstawiciele mediów.

Więcej informacji i pełny regulamin konkursu znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF
Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF
Zastanawiasz się czy szkoła fotograficzna to właściwy wybór? Spotkania informacyjne w Studium Fotografii ZPAF rozwieje twoje wątpliwości i pozwoli ci dowiedzieć się wszystkiego na temat programu...
14
0
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego w Rzeszowie i Katowicach
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego w Rzeszowie i Katowicach
Fujifilm kontynuuje cykl warsztatów reportażu ślubnego ze specjalistą w tej dziedzinie Marcinem Krukiem i ogłasza dwa nowe spotkania. Pierwsze odbędzie się 7 października w Katowicach, a drugie...
5
0
Masz 13-18 lat? Pokaż pozytywne zmiany i wygraj aparaty Canon
Masz 13-18 lat? Pokaż pozytywne zmiany i wygraj aparaty Canon
Startuje kolejna edycja projektu edukacyjnego „To MY tworzymy Świat". Adresowany do uczniów w wieku 13-18 lat, wspiera 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ustanowionych przez ONZ. W programie...
5
0
Powiązane artykuły