Twój fotoreportaż w National Geographic - weź udział w konkursie z okazji XX-lecia polskiej edycji magazynu

0
Redakcja Fotopolis
13 Sierpień 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Weź udział w wyjątkowym konkursie zorganizowanym z okazji XX-lecia National Geographic Polska. Najlepszy fotoreportaż zostanie opublikowany w październikowym wydaniu magazynu. Zgłoszenia można nadsyłać do 1 września.

National Geographic to legenda wśród magazynów, za którym stoi największe towarzystwo naukowe na świecie, National Geographic Society. Od 1888 r. na jego łamach publikowano reportaże z najbardziej odległych zakątków świata, palących problemów ekologicznych i społecznych oraz największych osiągnięć w dziedzinie nauki i eksploracji.

W Polsce magazyn jest obecny od 1999 roku. W październiku minie 20 lat od daty ukazania się pierwszego numeru National Geographic Polska. Z okazji okrągłych urodzin redakcja National Geographic Polska zaprasza pasjonatów fotografii i fotoreporterów do udziału w wyjątkowym konkursie, do którego przesłać możesz fotoreportaż z kraju i zagranicy o tematyce: natura, kultura, społeczeństwo i inspirujące ludzkie historie.

fot. Štefan Štefančík | Unsplash

Jak aplikować?

Swoje fotoreportaże, czyli fotograficzne opowieści, które powinny składać się z maksimum 20 zdjęć (w formacje .jpg) oraz towarzyszącego tekstu (na 6-8 tys. znaków) należy przesłać na adres konkurs-ng@burdamedia.pl do 1 września. W temacie wiadomości trzeba wpisać "Konkurs - 20 lat NG".

Spośród wszystkich zgłoszeń jurorzy wybiorą najlepszy materiał, który zostanie opublikowany na łamach październikowego wydania magazynu National Geographic. Dodatkowo autor najlepszego fotoreportażu otrzyma nagrodę rzeczową, którą jest torba turystyczna The North Face Base Camp Duffel Bag XL. Po więcej informacji, w tym po szczegółowy regulamin odsyłamy na stronę www.national-geographic.pl.

zdjęcie główne: fot. Mesut Kaya | Unsplash

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Rusza najnowsza promocja cashback na aparaty Sony. Do 2 lutego można uzyskać zwrot części pieniędzy wydanych na poszczególne korpusy, obiektywy i zestawy sprzętu....
73
2
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Malarz, rysownik, performer, tworzył też obiekty i instalacje, fotografując wykreowaną przez siebie rzeczywistość. W 10. rocznicę śmierci Mikołaja Smoczyńskiego będziemy mieli możliwość...
0
0
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Jesień i początek zimy będzie doskonałym czasem na zakup aparatów i obiektywów Fujifilm. W ramach najnowszej promocji cashback możemy otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na aparat.  W akcji...
4
0