Twój fotoreportaż w National Geographic - weź udział w konkursie z okazji XX-lecia polskiej edycji magazynu

0
Redakcja Fotopolis
13 Sierpień 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Weź udział w wyjątkowym konkursie zorganizowanym z okazji XX-lecia National Geographic Polska. Najlepszy fotoreportaż zostanie opublikowany w październikowym wydaniu magazynu. Zgłoszenia można nadsyłać do 1 września.

National Geographic to legenda wśród magazynów, za którym stoi największe towarzystwo naukowe na świecie, National Geographic Society. Od 1888 r. na jego łamach publikowano reportaże z najbardziej odległych zakątków świata, palących problemów ekologicznych i społecznych oraz największych osiągnięć w dziedzinie nauki i eksploracji.

W Polsce magazyn jest obecny od 1999 roku. W październiku minie 20 lat od daty ukazania się pierwszego numeru National Geographic Polska. Z okazji okrągłych urodzin redakcja National Geographic Polska zaprasza pasjonatów fotografii i fotoreporterów do udziału w wyjątkowym konkursie, do którego przesłać możesz fotoreportaż z kraju i zagranicy o tematyce: natura, kultura, społeczeństwo i inspirujące ludzkie historie.

fot. Štefan Štefančík | Unsplash

Jak aplikować?

Swoje fotoreportaże, czyli fotograficzne opowieści, które powinny składać się z maksimum 20 zdjęć (w formacje .jpg) oraz towarzyszącego tekstu (na 6-8 tys. znaków) należy przesłać na adres konkurs-ng@burdamedia.pl do 1 września. W temacie wiadomości trzeba wpisać "Konkurs - 20 lat NG".

Spośród wszystkich zgłoszeń jurorzy wybiorą najlepszy materiał, który zostanie opublikowany na łamach październikowego wydania magazynu National Geographic. Dodatkowo autor najlepszego fotoreportażu otrzyma nagrodę rzeczową, którą jest torba turystyczna The North Face Base Camp Duffel Bag XL. Po więcej informacji, w tym po szczegółowy regulamin odsyłamy na stronę www.national-geographic.pl.

zdjęcie główne: fot. Mesut Kaya | Unsplash

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Pejzaż postindustrialny, czyli życie w cieniu hałd
Pejzaż postindustrialny, czyli życie w cieniu hałd
Galeria Miejska BWA zaprasza na zbiorową wystawę polskich fotografów, którzy wzięli na warsztat tematy terenów poprzemysłowych i relacji człowieka do miejsca. Zdjęcia...
47
0
Historia pewnego projektu, czyli spotkanie z Karolem Tomaszewskim w ramach Fomei LIVE!
Historia pewnego projektu, czyli spotkanie z Karolem Tomaszewskim w ramach Fomei LIVE!
Już 27 maja będziecie mogli posłuchać o kulisach powstawania „neonowych” zdjęć fotografa, producenta oraz dyrektora kreatywnego warszawskiego studia Vidoq.
173
0
Wydarzenia towarzyszące tegorocznemu Miesiącowi Fotografii w Krakowie
Wydarzenia towarzyszące tegorocznemu Miesiącowi Fotografii w Krakowie
Dziś o 20:00 na fanpage’u MFK oficjalnie startuje tegoroczna odsłona festiwalu. Oto przegląd najbliższych wydarzeń, w których będziecie mogli uczestniczyć bez...
3
0