Promocyjne zestawy Sony - kup aparat i otrzymaj szereg akcesoriów, dzięki którym od razu zaczniesz fotografować

2
Promocja
19 Kwiecień 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Od 19 kwietnia aż do końca majowego weekendu możecie nabyć aparaty Sony i otrzymać w promocji ciekawe akcesoria i obiektywy. W ofercie Sony A7 II, A6500 oraz modele z serii RX100.

Sony rozpoczyna wiosnę kolejną porcją ciekawych promocji. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby szukające bezlusterkowców w atrakcyjnej cenie, jak i miłośnicy uniwersalnych, zaawansowanych kompaktów. Co jednak najważniejsze, w każdym wypadku otrzymamy ciekawe akcesoria, dzięki którym zaoszczędzimy pieniądze na sprzęt niezbędny do rozpoczęcia fotografowania.

Coś dla filmowców

Myślałeś o zakupie modelu A6500 do rozpoczęcia przygody z filmowaniem? Ten zestaw powinien cię do niego przekonać. Decydując się na zakup aparatu, za 1 zł otrzymamy szybką kartę SD o pojemności 64 GB, powerbank o pojemności 5000 mAh oraz statyw fotograficzny Manfrotto z głowicą kulową i uchwytem pistoletowym, które umożliwią wykonywanie płynnych szwenków. Jednym słowem wszystko, by z miejsca wziąć się do pracy.

A może portret?

Szukasz niedrogiej pełnej klatki, dzięki której będziesz mógł rozwinąć skrzydła w fotografii portretowej? W ramach promocji, przy zakupie modelu Sony A7 II za 1 zł otrzymasz jasny standardowy obiektyw FE 50 mm f/1.8, czyli jeden z najbardziej uniwersalnych i lubianych obiektywów, który sprawdzi się w wielu dziedzinach fotografii.

Solidny sprzęt do nurkowania

Jakość dostarczana przez podwodne kompakty ci nie wystarcza? Może czas pomyśleć o bardziej zaawansowanym, ale ciągle kompaktowym sprzęcie? Do 5 maja kupując dominujące na rynku kompaktów modele Sony RX100 IV i RX100 V, za 1 zł otrzymasz podwodną obudowę, dzięki której będziesz mógł zanurzyć się z aparatem na głębokość nawet 40 m.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Myślisz o zakupie profesjonalnego bezlusterkowca, ale chcesz mieć pewność, że nic cie nie zaskoczy? Teraz kupując model A7R III z matrycą o rozdzielczości 42 Mp za 1 zł będziesz mógł przedłużyć gwarancję producenta na okres 5 lat. Wszystko po to, by ewentualne naprawy nie spędzały Ci snu z powiek.

Promocje obowiązują do końca majówki

Zestawy promocyjne dostępne są do nabycia w dniach 19.04-05.05.2019 w sklepach autoryzowanych dealerów Sony. Ceny i modele promocyjne mogą różnić się w poszczególnych punktach sprzedaży. Listę sklepów partnerskich znajdziecie poniżej.

Pełną listę partnerów Sony znajdziecie sony.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Nadciąga Foto Art Festival 2019 - dziesiątki wystaw, warsztatów i spotkań z wybitnymi twórcami
Nadciąga Foto Art Festival 2019 - dziesiątki wystaw, warsztatów i spotkań z wybitnymi twórcami
Odbywający się z Bielsku-Białej Foto Art Festival z roku na rok staje się coraz ciekawszą pozycją na polskiej mapie wydarzeń fotograficznych. Najbliższa edycja rusza...
22
0
Startują 2. Dni Fotografii Alternatywnej. Gratka dla miłośników technik archaicznych
Startują 2. Dni Fotografii Alternatywnej. Gratka dla miłośników technik archaicznych
Druga edycja Dni Fotografii Alternatywnej będzie atrakcją dla wszystkich tworzących w technikach archaicznych i alternatywnych. Na otwierającej wystawie “Wokół...
10
0
“Album dedykuję tym, którzy zmęczeni są podziałem Polski na dwa kontrastujące kolory”. Zuza Krajewska autorką nowej Kolekcji Wrzesińskiej
“Album dedykuję tym, którzy zmęczeni są podziałem Polski na dwa kontrastujące kolory”. Zuza...
Projekt Kolekcja Wrzesińska już od niemal dekady przyciąga najważniejsze postacie polskiej fotografii. Tym razem za sterami projektu stanęła znana fotografka mody Zuza...
10
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)