Nadciąga druga edycja bezpłatnych warsztatów fotografii sportowej Quadralite z Kają Wróblewską i Maciejem Niechwiadowiczem

Nadciąga druga edycja bezpłatnych warsztatów fotografii sportowej Quadralite z Kają Wróblewską i Maciejem Niechwiadowiczem

Na początku lipca informowaliśmy Was o warsztatach fotografii sportowej w ramach tegorocznego roadshow marki Quadralite. Okazuje się, że odzew był tak duży, że producent zaplanował 2 edycję wydarzenia, która odbędzie się 17 sierpnia w Bielsku-Białej.

- Informacja o warsztatach sportowych w Katowicach, które prowadzić będą Maciej Niechwiadowicz i Kaja Wróblewska zebrała bardzo pozytywny odzew. Zgłosiło się tak wielu chętnych, że postanowiliśmy zrobić kolejną edycję! - zapowiadają organizatorzy. - Tym razem będziemy gościć Was w Bielsku Białej, gdzie wraz ze sklepem Foto-net.pl zapewnimy szkolenie z zakresu fotografii sportowej. Zaproszeni eksperci po raz kolejny opowiedzą o pracy fotografa sportowego i o tym, jak taka praca wygląda od zaplecza.

Przetestuj sprzęt oświetleniowy w praktyce

Uczestnicy będą mieli okazję testować lampy Quadralite w praktyce. W trakcie fotografowania, eksperci Quadralite będą czuwać nad odpowiednim oświetleniem i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z produktami. Na miejscu, na uczestników będą czekać także specjaliści sprzedaży z Foto-net.pl, którzy przygotowali specjalne zniżki i którzy pomogą w zakupie nowego sprzętu.

 

Warsztaty poprowadzą Maciej Niechwiadowicz (od 10 lat stale fotografuje rajdy samochodowe. Pracował dla teamów startujących w WRC, a także dla Red Bull, Castrol, Lotos i wielu innych czołowych marek. Specjalista od rzeczy niewykonalnych ) oraz Kaja Wróblewska (absolwentką Żywieckiej Szkoły Fotograficznej oraz Akademii Fotografii. Z powodzeniem odnalazła się w fotografii sportowej, pracując dla zawodników w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski).

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się 17 sierpnia 2018 roku, w Black Colour Studio, przy ul. Powstańców Śląskich 6, w Bielsku-Białej. Zajęcia są bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje rejestracja, której możecie dokonać pod adresem warsztaty@quadralite.pl. W tytule maila należy wpisać “Bielsko Biała”.

Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

 

Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
4
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1