Nadciąga druga edycja bezpłatnych warsztatów fotografii sportowej Quadralite z Kają Wróblewską i Maciejem Niechwiadowiczem

0

Autor: Redakcja Fotopolis

24 Lipiec 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Na początku lipca informowaliśmy Was o warsztatach fotografii sportowej w ramach tegorocznego roadshow marki Quadralite. Okazuje się, że odzew był tak duży, że producent zaplanował 2 edycję wydarzenia, która odbędzie się 17 sierpnia w Bielsku-Białej.

- Informacja o warsztatach sportowych w Katowicach, które prowadzić będą Maciej Niechwiadowicz i Kaja Wróblewska zebrała bardzo pozytywny odzew. Zgłosiło się tak wielu chętnych, że postanowiliśmy zrobić kolejną edycję! - zapowiadają organizatorzy. - Tym razem będziemy gościć Was w Bielsku Białej, gdzie wraz ze sklepem Foto-net.pl zapewnimy szkolenie z zakresu fotografii sportowej. Zaproszeni eksperci po raz kolejny opowiedzą o pracy fotografa sportowego i o tym, jak taka praca wygląda od zaplecza.

Przetestuj sprzęt oświetleniowy w praktyce

Uczestnicy będą mieli okazję testować lampy Quadralite w praktyce. W trakcie fotografowania, eksperci Quadralite będą czuwać nad odpowiednim oświetleniem i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z produktami. Na miejscu, na uczestników będą czekać także specjaliści sprzedaży z Foto-net.pl, którzy przygotowali specjalne zniżki i którzy pomogą w zakupie nowego sprzętu.

 

Warsztaty poprowadzą Maciej Niechwiadowicz (od 10 lat stale fotografuje rajdy samochodowe. Pracował dla teamów startujących w WRC, a także dla Red Bull, Castrol, Lotos i wielu innych czołowych marek. Specjalista od rzeczy niewykonalnych ) oraz Kaja Wróblewska (absolwentką Żywieckiej Szkoły Fotograficznej oraz Akademii Fotografii. Z powodzeniem odnalazła się w fotografii sportowej, pracując dla zawodników w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski).

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się 17 sierpnia 2018 roku, w Black Colour Studio, przy ul. Powstańców Śląskich 6, w Bielsku-Białej. Zajęcia są bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje rejestracja, której możecie dokonać pod adresem warsztaty@quadralite.pl. W tytule maila należy wpisać “Bielsko Biała”.

Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

 

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Startują dni otwarte dla uczestników Klubu Sony
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Startują dni otwarte dla uczestników Klubu Sony
Sony Centre rozpoczyna Dni Otwarte dla Uczestników Klubu Sony, którzy chcieliby lepiej poznać możliwości swojego aparatu.
3
0
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - nabór zgłoszeń jeszcze tylko do środy
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - nabór zgłoszeń jeszcze tylko do środy
Gazeta Wyborcza rozpoczyna 3. edycję Konkursu im. Krzysztofa Millera, nagradzającego najlepsze zdjęcia reportażowe ostatniego roku. Zgłoszenia można nadsyłać do 21...
41
1
Rusza wystawa Helmuta Newtona w Toruniu. To ponad 200 zdjęć mistrza
Rusza wystawa Helmuta Newtona w Toruniu. To ponad 200 zdjęć mistrza
Podczas 28. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego EnergaCAMERIMAGE w Toruniu zorganizowana zostanie wystawa zdjęć "Helmut Newton: Lubię silne kobiety". Oprócz wystawy będą też spotkania i...
849
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)