Błyskawiczna promocja na lampy Quadralite z serii Reporter. Zaoszczędź nawet 500 zł

Błyskawiczna promocja na lampy Quadralite z serii Reporter. Zaoszczędź nawet 500 zł

Rusza kolejna promocja na sprzęt Quadralite. W niższych cenach będzie można kupić lampy Quadralite Reporter 360 oraz Reporter 360 TTL. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów.

Lampy Reporter to ceniona przez zaawansowanych fotografów seria lamp mobilnych. Charakteryzuje ją duża moc - większa niż u dostępnych obecnie na rynku modeli reporterskich. Do tego waga i wymiary nie odbiegają od najmocniejszych systemowych lamp błyskowych, dzięki czemu konstrukcje Quadralite Reporter 360 oraz Reporter 360 TTL łatwo się przenosi.

- To kompletne narzędzie, które charakteryzuje się wydajnym akumulatorem, bezprzewodowym zdalnym sterowaniem oraz możliwością zastosowania szerokiej gamy modyfikatorów światła. Jest to lampa od 5 do 7 razy mocniejsza od typowych lamp typu speedlite, przy jednoczesnym zachowaniu podobnych rozmiarów i masy - zaznacza producent.

Teraz firma Quadralite wystartowała z wyjątkową promocją, w której lampy Reporter 360 i Reporter 360 TTL możesz nabyć po znacznie niższych cenach. Przy zakupie pierwszego z nich możesz liczyć na rabat 400 zł. Natomiast decydując się na model współpracujący z TTL zaoszczędzisz aż 500 zł.

Jak informuje producent, akcja potrwa do wyczerpania zapasów. Więcej informacji o lampach i promocjach producenta znajdziecie pod adresem quadralite.pl.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
2
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0