Błyskawiczna promocja na lampy Quadralite z serii Reporter. Zaoszczędź nawet 500 zł

Błyskawiczna promocja na lampy Quadralite z serii Reporter. Zaoszczędź nawet 500 zł

Rusza kolejna promocja na sprzęt Quadralite. W niższych cenach będzie można kupić lampy Quadralite Reporter 360 oraz Reporter 360 TTL. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów.

Lampy Reporter to ceniona przez zaawansowanych fotografów seria lamp mobilnych. Charakteryzuje ją duża moc - większa niż u dostępnych obecnie na rynku modeli reporterskich. Do tego waga i wymiary nie odbiegają od najmocniejszych systemowych lamp błyskowych, dzięki czemu konstrukcje Quadralite Reporter 360 oraz Reporter 360 TTL łatwo się przenosi.

- To kompletne narzędzie, które charakteryzuje się wydajnym akumulatorem, bezprzewodowym zdalnym sterowaniem oraz możliwością zastosowania szerokiej gamy modyfikatorów światła. Jest to lampa od 5 do 7 razy mocniejsza od typowych lamp typu speedlite, przy jednoczesnym zachowaniu podobnych rozmiarów i masy - zaznacza producent.

Teraz firma Quadralite wystartowała z wyjątkową promocją, w której lampy Reporter 360 i Reporter 360 TTL możesz nabyć po znacznie niższych cenach. Przy zakupie pierwszego z nich możesz liczyć na rabat 400 zł. Natomiast decydując się na model współpracujący z TTL zaoszczędzisz aż 500 zł.

Jak informuje producent, akcja potrwa do wyczerpania zapasów. Więcej informacji o lampach i promocjach producenta znajdziecie pod adresem quadralite.pl.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Z6 - test aparatu
18 Gru 2018
Sprawdziliśmy czy Nikon Z6 jest w stanie dorównać świetnemu bezlusterkowcowi Sony A7 III.
1
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5