Błyskawiczna promocja na lampy Quadralite z serii Reporter. Zaoszczędź nawet 500 zł

Błyskawiczna promocja na lampy Quadralite z serii Reporter. Zaoszczędź nawet 500 zł

Rusza kolejna promocja na sprzęt Quadralite. W niższych cenach będzie można kupić lampy Quadralite Reporter 360 oraz Reporter 360 TTL. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów.

Lampy Reporter to ceniona przez zaawansowanych fotografów seria lamp mobilnych. Charakteryzuje ją duża moc - większa niż u dostępnych obecnie na rynku modeli reporterskich. Do tego waga i wymiary nie odbiegają od najmocniejszych systemowych lamp błyskowych, dzięki czemu konstrukcje Quadralite Reporter 360 oraz Reporter 360 TTL łatwo się przenosi.

- To kompletne narzędzie, które charakteryzuje się wydajnym akumulatorem, bezprzewodowym zdalnym sterowaniem oraz możliwością zastosowania szerokiej gamy modyfikatorów światła. Jest to lampa od 5 do 7 razy mocniejsza od typowych lamp typu speedlite, przy jednoczesnym zachowaniu podobnych rozmiarów i masy - zaznacza producent.

Teraz firma Quadralite wystartowała z wyjątkową promocją, w której lampy Reporter 360 i Reporter 360 TTL możesz nabyć po znacznie niższych cenach. Przy zakupie pierwszego z nich możesz liczyć na rabat 400 zł. Natomiast decydując się na model współpracujący z TTL zaoszczędzisz aż 500 zł.

Jak informuje producent, akcja potrwa do wyczerpania zapasów. Więcej informacji o lampach i promocjach producenta znajdziecie pod adresem quadralite.pl.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4