Błyskawiczna promocja na lampy Quadralite z serii Reporter. Zaoszczędź nawet 500 zł

Błyskawiczna promocja na lampy Quadralite z serii Reporter. Zaoszczędź nawet 500 zł

Rusza kolejna promocja na sprzęt Quadralite. W niższych cenach będzie można kupić lampy Quadralite Reporter 360 oraz Reporter 360 TTL. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów.

Lampy Reporter to ceniona przez zaawansowanych fotografów seria lamp mobilnych. Charakteryzuje ją duża moc - większa niż u dostępnych obecnie na rynku modeli reporterskich. Do tego waga i wymiary nie odbiegają od najmocniejszych systemowych lamp błyskowych, dzięki czemu konstrukcje Quadralite Reporter 360 oraz Reporter 360 TTL łatwo się przenosi.

- To kompletne narzędzie, które charakteryzuje się wydajnym akumulatorem, bezprzewodowym zdalnym sterowaniem oraz możliwością zastosowania szerokiej gamy modyfikatorów światła. Jest to lampa od 5 do 7 razy mocniejsza od typowych lamp typu speedlite, przy jednoczesnym zachowaniu podobnych rozmiarów i masy - zaznacza producent.

Teraz firma Quadralite wystartowała z wyjątkową promocją, w której lampy Reporter 360 i Reporter 360 TTL możesz nabyć po znacznie niższych cenach. Przy zakupie pierwszego z nich możesz liczyć na rabat 400 zł. Natomiast decydując się na model współpracujący z TTL zaoszczędzisz aż 500 zł.

Jak informuje producent, akcja potrwa do wyczerpania zapasów. Więcej informacji o lampach i promocjach producenta znajdziecie pod adresem quadralite.pl.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0