Rangefinder Wedding Photography Contest 2018 czeka na Twoje zgłoszenia

Rangefinder Wedding Photography Contest 2018 czeka na Twoje zgłoszenia

Chcesz wziąć udział w kolejnej edycji jednego z bardziej prestiżowych konkursów w pełni poświęconych fotografii ślubnej? Zgłoszenia do Rangefinder Wedding Photography Contest 2018 można nadsyłać już tylko do końca lutego.

Fotografia ślubna rządzi się własnymi prawami. Należy wykonywać perfekcyjne zdjęcia w trudnych warunkach i przy niewielkiej ilości czasu. Tworzone fotografie powinny być dalekie od sztampy, a jednocześnie powinny ukazywać kluczowe momenty tego najważniejszego dla pary młodej dnia.

I takie właśnie prace są nadsyłane do Rangefinder Wedding Photography Contest - jednego z większych konkursów poświęconych fotografii ślubnej. Zresztą zobaczcie sami zdjęcie wybranych laureatów.

Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

W tym roku swoje prace można zgłaszać w 8 kategoriach: Engagement, Bride & Groom Portraits, Wedding Party, Wedding Reception, Destination Weddings, Wedding Details, Commercial/Editorial, Motion. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 2 000 dolarów, a także roczne członkostwo w PHOTO+ oraz zaproszenie na Wedding & Portrait Photography Conference.

Zgłoszenia są przyjmowane do 28 lutego 2018 roku, zaś wyniki zostaną ogłoszone już w maju bieżącego roku. Więcej informacji o konkursie, jak również kwestionariusz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.rangefinderweddingcontest.com

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
2
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0