Zobacz, jak było na warsztatach Workflow Masterclass w Warszawie [WIDEO]

0
Michał Chrzanowski
2 Luty 2018
Artykuł na: 9-16 minut

Warsztatach oświetleniowe prowadzone przez Emila Bilińskiego to była prawdziwa dawka wiedzy, moc inspiracji i zarazem świetna atmosfera - zobaczcie wideorelację ze spotkania z cyklu Masterclass.

Podczas warsztatów Workflow Masterclass w warszawskim Studio Bank, fotograf realizujący sesje modowe, beauty oraz portretowe Emil Biliński odsłonił kulisy swojej pracy i pokazał jak wykorzystuje w swoich sesjach światło ciągłe oraz błyskowe. Dodatkowo omówił między innymi kluczowe znaczenie kalibracji kolorystycznej w profesjonalnej pracy, możliwości i praktyczne przykłady zastosowania HSS, który jest jednym ze sposobów zamrażania ruchu, czy chociażby scharakteryzował pracę ze światłem ciągłym na planie zdjęciowym.

Natomiast wszyscy zainteresowani rozszerzeniem swoich własnych umiejętności w realizacji materiałów wideo mogli skorzystać z panelu przygotowanego przez Kamila Tarnawskiego, który zdradził uczestnikom tajniki filmowania i montażu.

 

Oczywiście można było także obejrzeć najnowszy sprzęt oświetleniowy, profesjonalne monitory i narzędzia do kalibracji, a także zasięgnąć porady ekspertów w zakresie doboru sprzętu do cyfrowego obrazowania. W trakcie warsztatów każdy miał również możliwość bezpłatnej kalibracji ekranu swojego laptopa.

Zobacz wszystkie zdjęcia (29)

Emil Biliński

Zawodowo zajmuje się fotografią beauty, modową i komercyjną. Urodzony w Polsce, dorastał i studiował w Wiedniu. Jako nastolatek wraz z ojcem organizował wystawy fotograficzne w KunstHausWien, gdzie miał okazję pracować z takimi sławami jak Anne Leibovitz, David LaChapelle, Peter Lindbergh oraz Herb Ritts. Studiował fotografię oraz projektowanie komunikacji wizualnej na Graphische Bundes Lehr-und Versuchsanstalt w Wiedniu. Od 2003 fotografuje pod własnym szyldem. Szybko zdobył uznanie w środowisku, czego wynikiem jest imponujące portfolio i klienci, dla których pracuje. Entuzjasta nowych technologii, należy do elitarnego grona fotografów zrzeszonych w globalnym projekcie X-Rite Coloratti oraz Rotolight Masters of Light.

Kamil Tarnawski

Pasjonat filmowania, lotów dronem, perfekcjonista i niepoprawny marzyciel. Fanatyk sprzętu. Współorganizator szkoleń z filmowania, czerpie przyjemność z dzielenia się wiedzą i własnymi doświadczeniami. Filmowanie zaczynał od lustrzanki. Od siedmiu lat zajmuje się komercyjnym tworzeniem i montażem treści wideo. Ostatnie fascynacje to reklamy produktowe i motion control.

Wydarzenie organizowane było przy współpracy z firmą TypeMaker Ltd / XP Distribution.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Jesienna promocja plecaków Shimoda i zupełnie nowa linia Action X
Jesienna promocja plecaków Shimoda i zupełnie nowa linia Action X
Wygoda i bezkompromisowa funkcjonalność nawet w najtrudniejszych warunkach - jeżeli w wyborze sprzętu fotograficznego kierujecie się tą zasadą, plecaki Shimoda mają spełnić Wasze oczekiwania....
0
0
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Rusza najnowsza promocja cashback na aparaty Sony. Do 2 lutego można uzyskać zwrot części pieniędzy wydanych na poszczególne korpusy, obiektywy i zestawy sprzętu....
78
2
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Malarz, rysownik, performer, tworzył też obiekty i instalacje, fotografując wykreowaną przez siebie rzeczywistość. W 10. rocznicę śmierci Mikołaja Smoczyńskiego będziemy mieli możliwość...
0
0
Powiązane artykuły