Sezon na promocje rozpoczęty. Kup wybrane produkty Sony i otrzymaj zwrot do 5 tys. zł

3
Michał Chrzanowski
15 Grudzień 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Firma Sony przygotowała specjalną promocję. Osoby zainteresowane aparatami oraz obiektywami Sony odbiorą nawet do 5 000 zł zwrotu przy zakupie wybranych modeli.

W ramach sezonowej promocji specjalnej, przygotowanej przez wybrane sklepy sieci partnerskiej Sony, na klientów zainteresowanych zakupem produktów tej marki czeka wyjątkowy prezent. Teraz za każdy zakup wybranego modelu aparatu i obiektywu objętego promocją, klienci otrzymają zwrot gotówki nawet do 5 000 zł.

Promocja dotyczy wybranych modeli, m.in. sztandarowych bezlusterkowców: Sony A7R II, Sony A7S II czy Sony A7 II i jest ona realizowana jedynie w autoryzowanych sklepach sieci partnerskiej Sony.

Lista sklepów biorących udział w promocji

Po upewnieniu się, że wszystkie kryteria zwrotu zostały spełnione, wystarczy zarejestrować zakupiony produkt na www.sony.pl/mysony, a w ciągu 28 dni od rejestracji gotówka trafi z powrotem na konto bankowe kupującego. Wartość zwrotu różni się w zależności od nabytego modelu aparatu, czy też obiektywu.

Promocja potrwa do 4 lutego 2018 roku lub do wyczerpania zapasów. Regulamin oraz pełna lista produktów objętych rabatem znajduje się na stronie www.sony.pl/cashback.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Malarz, rysownik, performer, tworzył też obiekty i instalacje, fotografując wykreowaną przez siebie rzeczywistość. W 10. rocznicę śmierci Mikołaja Smoczyńskiego będziemy mieli możliwość...
0
0
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Jesień i początek zimy będzie doskonałym czasem na zakup aparatów i obiektywów Fujifilm. W ramach najnowszej promocji cashback możemy otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na aparat.  W akcji...
4
0
Psychologia 550-latki według Wojtka Wieteski – wernisaż wystawy Lola van der W.
Psychologia 550-latki według Wojtka Wieteski – wernisaż wystawy Lola van der W.
Punktem wyjścia dla cyklu fotografii Lola van der W. jest fascynacja jednym z najbardziej tajemniczych obrazów w historii sztuki – Portretem Damy autorstwa Rogiera van der Weydena z 1460 roku....
7
0