Comedy Pet Photography Awards otwarty na zgłoszenia

Comedy Pet Photography Awards otwarty na zgłoszenia

Jeżeli macie jakieś humorystyczne zdjęcia waszych futrzanych pupili, które pokazują ich niezwykły charakter i osobowość to mamy dobrą informację. Właśnie wystartował nowy konkurs Comedy Pet Photography Awards, którego celem jest ukazanie zwariowanego świata zwierząt.

Comedy Pet Photography Awards to zupełnie nowy punkt na światowej mapie konkursów, którego głównym celem jest pokazanie wyjątkowej osobowości, a także nieco bardzie humorystycznej strony naszych domowych przyjaciół. Za CPPA stoi Paul Joynson-Hicks, który jest także współorganizatorem niezwykle popularnego konkursu Comedy Wildlife Photography Awards.

- Po ogromnym sukcesie Comedy Wildlife Photography Awards chcieliśmy zapoczątkować konkurs, w którym każdy będzie mógł wziąć udział - powiedział organizator Paul Joynson-Hicks. - Chcemy zobaczyć najśmieszniejsze zdjęcia domowych zwierzaków z całego świata. Konkurs jest tak przemyślany, by uczcić i uhonorować naszych futrzanych przyjaciół. Oczywiście, podobnie jak w całej naszej pracy, za wydarzeniem kryje się również głębszy przekaz. Chcemy zwrócić uwagę na odpowiednie traktowanie i leczenie zwierząt - dodał.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Comedy Pet Photography Awards jest otwarty na zgłoszenia do 31 maja 2017 roku. Prace (maksymalnie 4 zdjęcia) można nadsyłać do pięciu kategorii: „otwarta“, „junior“ (osoby poniżej 15 roku życia), „pradawny“ (osoby powyżej 70 roku życia), „zwierzęta przypominające swoich właścicieli“ oraz „zszedł na psy“. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 2000 funtów oraz tytuł fotografa roku. Laureaci premierowej edycji zostaną ogłoszeni do 31 lipca 2017 roku.

Konkurs jest wspierany przez Animal Welfare Society. Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji o Comedy Pet Photography Awards znajdziecie na stronie www.comedypetphoto.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
Nikon Z6 - test aparatu
18 Gru 2018
Sprawdziliśmy czy Nikon Z6 jest w stanie dorównać świetnemu bezlusterkowcowi Sony A7 III.
2
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!