Comedy Pet Photography Awards otwarty na zgłoszenia

Comedy Pet Photography Awards otwarty na zgłoszenia

Jeżeli macie jakieś humorystyczne zdjęcia waszych futrzanych pupili, które pokazują ich niezwykły charakter i osobowość to mamy dobrą informację. Właśnie wystartował nowy konkurs Comedy Pet Photography Awards, którego celem jest ukazanie zwariowanego świata zwierząt.

Comedy Pet Photography Awards to zupełnie nowy punkt na światowej mapie konkursów, którego głównym celem jest pokazanie wyjątkowej osobowości, a także nieco bardzie humorystycznej strony naszych domowych przyjaciół. Za CPPA stoi Paul Joynson-Hicks, który jest także współorganizatorem niezwykle popularnego konkursu Comedy Wildlife Photography Awards.

- Po ogromnym sukcesie Comedy Wildlife Photography Awards chcieliśmy zapoczątkować konkurs, w którym każdy będzie mógł wziąć udział - powiedział organizator Paul Joynson-Hicks. - Chcemy zobaczyć najśmieszniejsze zdjęcia domowych zwierzaków z całego świata. Konkurs jest tak przemyślany, by uczcić i uhonorować naszych futrzanych przyjaciół. Oczywiście, podobnie jak w całej naszej pracy, za wydarzeniem kryje się również głębszy przekaz. Chcemy zwrócić uwagę na odpowiednie traktowanie i leczenie zwierząt - dodał.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Comedy Pet Photography Awards jest otwarty na zgłoszenia do 31 maja 2017 roku. Prace (maksymalnie 4 zdjęcia) można nadsyłać do pięciu kategorii: „otwarta“, „junior“ (osoby poniżej 15 roku życia), „pradawny“ (osoby powyżej 70 roku życia), „zwierzęta przypominające swoich właścicieli“ oraz „zszedł na psy“. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 2000 funtów oraz tytuł fotografa roku. Laureaci premierowej edycji zostaną ogłoszeni do 31 lipca 2017 roku.

Konkurs jest wspierany przez Animal Welfare Society. Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji o Comedy Pet Photography Awards znajdziecie na stronie www.comedypetphoto.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0