Comedy Pet Photography Awards otwarty na zgłoszenia

0

Autor: Michał Chrzanowski

30 Styczeń 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeżeli macie jakieś humorystyczne zdjęcia waszych futrzanych pupili, które pokazują ich niezwykły charakter i osobowość to mamy dobrą informację. Właśnie wystartował nowy konkurs Comedy Pet Photography Awards, którego celem jest ukazanie zwariowanego świata zwierząt.

Comedy Pet Photography Awards to zupełnie nowy punkt na światowej mapie konkursów, którego głównym celem jest pokazanie wyjątkowej osobowości, a także nieco bardzie humorystycznej strony naszych domowych przyjaciół. Za CPPA stoi Paul Joynson-Hicks, który jest także współorganizatorem niezwykle popularnego konkursu Comedy Wildlife Photography Awards.

- Po ogromnym sukcesie Comedy Wildlife Photography Awards chcieliśmy zapoczątkować konkurs, w którym każdy będzie mógł wziąć udział - powiedział organizator Paul Joynson-Hicks. - Chcemy zobaczyć najśmieszniejsze zdjęcia domowych zwierzaków z całego świata. Konkurs jest tak przemyślany, by uczcić i uhonorować naszych futrzanych przyjaciół. Oczywiście, podobnie jak w całej naszej pracy, za wydarzeniem kryje się również głębszy przekaz. Chcemy zwrócić uwagę na odpowiednie traktowanie i leczenie zwierząt - dodał.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Comedy Pet Photography Awards jest otwarty na zgłoszenia do 31 maja 2017 roku. Prace (maksymalnie 4 zdjęcia) można nadsyłać do pięciu kategorii: „otwarta“, „junior“ (osoby poniżej 15 roku życia), „pradawny“ (osoby powyżej 70 roku życia), „zwierzęta przypominające swoich właścicieli“ oraz „zszedł na psy“. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 2000 funtów oraz tytuł fotografa roku. Laureaci premierowej edycji zostaną ogłoszeni do 31 lipca 2017 roku.

Konkurs jest wspierany przez Animal Welfare Society. Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji o Comedy Pet Photography Awards znajdziecie na stronie www.comedypetphoto.com.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wiosenne rabaty Nikona - obiektywy i bezlusterkowce Nikon Z do 1860 zł taniej
Wiosenne rabaty Nikona - obiektywy i bezlusterkowce Nikon Z do 1860 zł taniej
Nikon rusza z tegorocznymi promocjami na sprzęt fotograficzny. W ramach akcji „Natychmiastowy Rabat” do 19 lipca 2021 roku kupisz taniej 5 aparatów i aż 14 obiektywów....
1
0
Zdjęcia polskich fotografów pomogą Indiom - aukcja charytatywna Polskiej Misji Medycznej
Zdjęcia polskich fotografów pomogą Indiom - aukcja charytatywna Polskiej Misji Medycznej
Tomasz Tomaszewski, Marek Arcimowicz czy Wojciech Grzędziński to tylko kilku ze znanych fotografów, których zdjęcia możecie kupić. Sprzedaż potrwa do 23 maja, a całość...
61
0
Zobacz wystawę fotograficzną absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos
Zobacz wystawę fotograficzną absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos
"No.9" to wystawa, która przedstawia fotograficzny kalejdoskop czasu zarazy, stworzony przez twórczynie i twórców, o których jeszcze będzie głośno.
16
0