Comedy Pet Photography Awards otwarty na zgłoszenia

Comedy Pet Photography Awards otwarty na zgłoszenia

Jeżeli macie jakieś humorystyczne zdjęcia waszych futrzanych pupili, które pokazują ich niezwykły charakter i osobowość to mamy dobrą informację. Właśnie wystartował nowy konkurs Comedy Pet Photography Awards, którego celem jest ukazanie zwariowanego świata zwierząt.

Comedy Pet Photography Awards to zupełnie nowy punkt na światowej mapie konkursów, którego głównym celem jest pokazanie wyjątkowej osobowości, a także nieco bardzie humorystycznej strony naszych domowych przyjaciół. Za CPPA stoi Paul Joynson-Hicks, który jest także współorganizatorem niezwykle popularnego konkursu Comedy Wildlife Photography Awards.

- Po ogromnym sukcesie Comedy Wildlife Photography Awards chcieliśmy zapoczątkować konkurs, w którym każdy będzie mógł wziąć udział - powiedział organizator Paul Joynson-Hicks. - Chcemy zobaczyć najśmieszniejsze zdjęcia domowych zwierzaków z całego świata. Konkurs jest tak przemyślany, by uczcić i uhonorować naszych futrzanych przyjaciół. Oczywiście, podobnie jak w całej naszej pracy, za wydarzeniem kryje się również głębszy przekaz. Chcemy zwrócić uwagę na odpowiednie traktowanie i leczenie zwierząt - dodał.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Comedy Pet Photography Awards jest otwarty na zgłoszenia do 31 maja 2017 roku. Prace (maksymalnie 4 zdjęcia) można nadsyłać do pięciu kategorii: „otwarta“, „junior“ (osoby poniżej 15 roku życia), „pradawny“ (osoby powyżej 70 roku życia), „zwierzęta przypominające swoich właścicieli“ oraz „zszedł na psy“. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 2000 funtów oraz tytuł fotografa roku. Laureaci premierowej edycji zostaną ogłoszeni do 31 lipca 2017 roku.

Konkurs jest wspierany przez Animal Welfare Society. Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji o Comedy Pet Photography Awards znajdziecie na stronie www.comedypetphoto.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8