Comedy Pet Photography Awards otwarty na zgłoszenia

Comedy Pet Photography Awards otwarty na zgłoszenia

Jeżeli macie jakieś humorystyczne zdjęcia waszych futrzanych pupili, które pokazują ich niezwykły charakter i osobowość to mamy dobrą informację. Właśnie wystartował nowy konkurs Comedy Pet Photography Awards, którego celem jest ukazanie zwariowanego świata zwierząt.

Comedy Pet Photography Awards to zupełnie nowy punkt na światowej mapie konkursów, którego głównym celem jest pokazanie wyjątkowej osobowości, a także nieco bardzie humorystycznej strony naszych domowych przyjaciół. Za CPPA stoi Paul Joynson-Hicks, który jest także współorganizatorem niezwykle popularnego konkursu Comedy Wildlife Photography Awards.

- Po ogromnym sukcesie Comedy Wildlife Photography Awards chcieliśmy zapoczątkować konkurs, w którym każdy będzie mógł wziąć udział - powiedział organizator Paul Joynson-Hicks. - Chcemy zobaczyć najśmieszniejsze zdjęcia domowych zwierzaków z całego świata. Konkurs jest tak przemyślany, by uczcić i uhonorować naszych futrzanych przyjaciół. Oczywiście, podobnie jak w całej naszej pracy, za wydarzeniem kryje się również głębszy przekaz. Chcemy zwrócić uwagę na odpowiednie traktowanie i leczenie zwierząt - dodał.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Comedy Pet Photography Awards jest otwarty na zgłoszenia do 31 maja 2017 roku. Prace (maksymalnie 4 zdjęcia) można nadsyłać do pięciu kategorii: „otwarta“, „junior“ (osoby poniżej 15 roku życia), „pradawny“ (osoby powyżej 70 roku życia), „zwierzęta przypominające swoich właścicieli“ oraz „zszedł na psy“. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 2000 funtów oraz tytuł fotografa roku. Laureaci premierowej edycji zostaną ogłoszeni do 31 lipca 2017 roku.

Konkurs jest wspierany przez Animal Welfare Society. Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji o Comedy Pet Photography Awards znajdziecie na stronie www.comedypetphoto.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18