Weź udział w warsztatach portretu z Filipem Ćwikiem w ramach Vintage Photo Festiwal

3 Paź 2016
Weź udział w warsztatach portretu z Filipem Ćwikiem w ramach Vintage Photo Festiwal

Jeśli w najbliższy weekend będziecie w Bydgoszczy, wykorzystajcie okazję i weźcie udział w warsztatach portretowych prowadzonych przez uznanego fotografa, Filipa Ćwika, które odbędą się w ramach Vintage Photo Festival.

- Pozostając z osobą portretowaną sam na sam, niezależnie czy jest to krótka chwila, czy kilkugodzinne spotkanie, najważniejsze dla mnie jest przebywanie z drugim człowiekiem i energia płynąca między nami. Twarz portretowanej osoby cały czas, niezmiennie od wielu lat, jest dla mnie misternie uknutą zagadką z wieloma niewiadomymi. Nieskończonym i nieokreślonym zbiorem cech i prawd na niej wypisanych. – mówi prowadzący warsztaty Filip Ćwik.

Lekcje z nim to zawsze doskonała dawka inspiracji i wiedzy. W ramach odbywającego się w Bydgoszczy festiwalu fotografii analogowej Vintage Photo Festival będziecie mieli okazję wziąć udział w prowadzonych przez fotografa warsztatach pracowni portretu. Podczas wydarzenia wykorzystywane będą aparaty natychmiastowe Fujifilm Instax.

fot. Filip Ćwik

Zajęcia odbędą się w sobotę 8.10 i niedzielę 9.10 w godzinach 10:00-16:00. Na warsztaty obowiązują zapisy, które można przesyłać mailowo do środy 5.10 na adres patrycja@farbiarnia.org. Koszt udziału w kursie to 25 zł.

Filip Ćwik – członek agencji Napo Images i Fundacji Napo. Studiował kulturoznawstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2011 został nagrodzony w prestiżowym konkursie WORLD PRESS PHOTO. Od 2001 do 2013 pracował jako fotograf w tygodniku „Newsweek Polska”, dla którego zrealizował ponad 70 okładek, ok. 60 reportaży z całego świata oraz niezliczoną ilość portretów. Publikuje w takich tytułach jak „Le Monde”, „Das Magazine” , „International Herald Tribune”, „Newsweek”, ” L’Espresso”, ” Days Japan”, „Guardian”, „The Times” .

Więcej informacji znajdziecie pod adresem vintagephotofestival.com.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
2
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4