Filip Ćwik

Wszystkie artykuły z tagiem: "Filip Ćwik" w serwisie fotopolis.pl:
Fotograficzna kapsuła czasu zakopana w Warszawie. Wiadomość do przyszłych pokoleń zostanie odkryta w 2118 roku
Kapsuły czasu to świetna zabawa, ale i gratka dla przyszłych historyków. Jedna z nich, przy wsparciu Domu Spotkań z Historią, Fujifilm i AD Studio została właśnie zakopana w Warszawie z okazji obchodów 100-lecia wolności Polski.
18 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
1
„To bohater ofiarowuje nam swój portret”. Z wizytą w Studio 810
Najważniejsza część pracy odbywa się poza aparatem – mówi Filip Ćwik, który wielkoformatowym aparatem 8x10 wykonuje unikalne osobiste portrety. Odwiedziliśmy Studio 810, które wraz z Moniką Szewczyk-Wittek założył niedawno na warszawskiej Saskiej Kępie.
28 Wrz 2018
Maciej Zieliński
1
12 twarz Filipa Ćwika w poznańskiej galerii PIX.HOUSE
Już dziś odbędzie się wernisaż projektu „12 twarzy/faces“ oraz spotkanie z jego autorem i fotografem agencji Napo Images, Filipem Ćwikiem. Start o godzinie 18:30.
2 Cze 2016
Michał Chrzanowski
0
Kalendarz Fujifilm Instax 2014
Wczoraj odbyła się premiera dziewiątej edycji Kalendarza Fujifilm Instax 2014. Autorem zdjęć do wydawnictwa był w tym roku Filip Ćwik, który przy pomocy sprzętu Fujifilm stworzył prace zainspirowane chińskim kalendarzem.
9 Sty 2014
Marcin Grabowiecki
0
Filip Ćwik "12 twarzy/faces" - recenzja
Ostatni czas jest wyjątkowo udany dla publikacji fotograficznych. Reaktywowano konkurs na Fotograficzną Publikację Roku, powstała księgarnia specjalizująca się w niskonakładowych i rzadkich wydawnictwach - Super Salon. Poza głównym obiegiem wydawniczym ukazuje się coraz więcej interesujących pozycji. Wydany własnym sumptem album "12 twarzy/faces" Filipa Ćwika znakomicie wpisuje się w ten pejzaż.
17 Kwi 2013
Marcin Grabowiecki
0
Filip Ćwik "12 twarzy/faces" - wystawa w Galerii Pauza w Krakowie
Galeria Pauza oraz Napo images zapraszają na wystawę Filipa Ćwika "12 twarzy/faces". Wernisaż wystawy odbędzie się w czwartek, 4 kwietnia o godz. 20:00. Projekt poświęcony jest syryjskim uchodźcom, których artysta sportretował w obozie dla uchodźców w Islahiye w Turcji na przełomie sierpnia i września 2012 roku. Wystawie towarzyszą opowieści bohaterów zdjęć wysłuchanych i spisanych przez Michała Kacewicza - publicystę tygodnika Newsweek Polska. Stanowią one przejmujący zapis przeżyć i emocji...
22 Mar 2013
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl: Filip Ćwik
Piątym autorem, z którym rozmawialiśmy z okazji naszej jubileuszowej aukcji jest Filip Ćwik. Przeczytajcie co na temat zmian na rynku fotograficznym i swojej pracy ma do powiedzenia tegoroczny laureat World Press Photo. Przypominamy, że wernisaż wystawy przedaukcyjnej odbędzie się już dzisiaj, 27 października o godz. 19:00 w Galerii Refleksy w Warszawie. Zapraszamy na urodzinowy tort i lampkę wina!
27 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Najpiękniejszą rzeczą w fotografii jest prostota" - rozmowa z Filipem Ćwikiem
Prezentujemy naszą rozmowę z tegorocznym laureatem World Press Photo, członkiem "Napo Images" - Filipem Ćwikiem. Fotograf opowiada o swojej współpracy z "Newsweekiem", poświęconej powodzi wystawie w "Aptece Sztuki" oraz materiale "Narodowa Żałoba". Pokazujemy także kilka nowych zdjęć, pochodzących z materiału, który jest w trakcie realizacji.
13 Wrz 2011
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Filipem Ćwikiem na Chłodnej 25
Prawda rzeczywistości czy rzeczywistość medialna? Czy rzeczywistość wpływa jeszcze na media, czy już media na rzeczywistość? Zapraszamy do warszawskiej klubokawiarni Chłodna 25, gdzie w poniedziałek, 6 czerwca o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie z Filipem Ćwikiem, laureatem World Press Photo 2011.
2 Cze 2011
Marcin Grabowiecki
0
Prace Filipa Ćwika w Galerii Apteka Sztuki w Warszawie
Zapraszamy na otwarcie wystawy tegorocznego laureata World Press Photo - Filipa Ćwika zatytułowanej "inside/outside", które odbędzie się w czwartek, 2 czerwca o godz. 18:00 w warszawskiej Galerii Apteka Sztuki.
27 Maj 2011
Marcin Grabowiecki
0