Leica Warsaw Days - ucz się fotografii od najlepszych, przetestuj aparaty Leica

0
Michał Chrzanowski
27 Maj 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Wraz z Leica Camera Poland zapraszamy na prezentacje, sesje pokazowe, testy najnowszego sprzętu oraz spotkania z wybitnymi fotografami. To wszystko czeka na uczestników nadchodzących Leica Warsaw Days.

Leica Warsaw Days to wyjątkowe dwa dni poświęcone fotografii i filmowi z najwyższej półki. Uczestnicy zbliżających się warsztatów nie tylko będą mogli spotkać się i porozmawiać z wybitnymi fotografami, lecz także wypróbować w praktyce najnowszy sprzęt fotograficzny Leiki.

fot. Chris Niedenthal

fot. Chris Niedenthal

Piątek (10 czerwca, godz. 17:00) to dzień spotkań autorskich z cyklu “Mistrzowie inspirują”, podczas których fotografowie pracujący na co dzień z aparatami Leica zaprezentują swoją twórczość, odpowiedzą na pytania, podzielą się wiedzą i zainspirują do twórczego fotografowania. Spotkania będą okazją do rozmowy ze świetnymi reporterami Chrisem Niedenthalem i Maksymilianem Rigamontim oraz fotografem motoryzacyjnym Błażejem Żuławskim.

fot. Błażej Żuławski

Z kolei Sobota (11 czerwca, godz. 11:00) to dzień poświęcony pracy z najnowszymi modelami cyfrowych aparatów Leica. Michał Massa Mąsior poprowadzi modową sesję pokazową “Leica S i SL w akcji”. Z kolei fanów filmowania zainteresuje z pewnością spotkanie z HELIOGRAF- Film Rental House. Specjaliści techniki filmowej zaprezentują możliwości Leiki SL wraz z obiektywami filmowymi Leica Cine.

fot. Błażej Żuławski

Jak podkreślają organizatorzy warto zabrać ze sobą karty pamięci, ponieważ dla uczestników przewidziano również możliwość wykonania testów własnych - każdy będzie mógł wypróbować aparaty Leica Q, SL, M, T w akcji ulicznej!

fot. Maksymilian Rigamonti

Spotkania z okazji Leica Warsaw Days odbędą się 10 i 11 czerwca 2016 roku. Aby wziąć bezpłatny udział w wydarzeniach wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Jednak w związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń. Ze szczęśliwcami, których zaprosimy do wzięcia udziału w Leica Warsaw Days skontaktujemy się drogą mailową.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Rusza najnowsza promocja cashback na aparaty Sony. Do 2 lutego można uzyskać zwrot części pieniędzy wydanych na poszczególne korpusy, obiektywy i zestawy sprzętu....
28
1
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Malarz, rysownik, performer, tworzył też obiekty i instalacje, fotografując wykreowaną przez siebie rzeczywistość. W 10. rocznicę śmierci Mikołaja Smoczyńskiego będziemy mieli możliwość...
0
0
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Jesień i początek zimy będzie doskonałym czasem na zakup aparatów i obiektywów Fujifilm. W ramach najnowszej promocji cashback możemy otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na aparat.  W akcji...
4
0