Galeria Bezdomna - Multidyscyplinarnie

Galeria Bezdomna - Multidyscyplinarnie
Już 25 kwietnia wszyscy twórcy będą mieli okazję zaprezentować swoje prace w Galerii Bezdomnej, tym razem mieszczącej się w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia.
Ostatni raz o Galerii Bezdomnej pisaliśmy około 2 lata temu przy okazji imprezy w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie. Idea jednak wciąż ma się dobrze i już 25 kwietnia nadarzy się kolejna okazja do zaprezentowania swoich dokonań artystycznych przez wszystkich, którzy wyrażają na to ochotę.

Galeria Bezdomna to inicjatywa fotografików Tomasza Sikory, Andrzeja Świetlika oraz Jakuba Winiarskiego zakładająca prezentację fotograficznych w pustostanach, opuszczonych fabrykach, pomieszczeniach przeznaczonych do remontu, udostępnianych za darmo na kilka dni lub tygodni. Nie obowiązuje tu żadna selekcja prac i narzucanie kształtu prezentacji. Każdy z twórców w dniu prezentacji sam znajduje sobie w pomieszczeniu interesujący go kawałek przestrzeni, sam wiesza zdjęcia i aranżuje pokaz, sam też zaprasza gości i organizuje wernisażowy poczęstunek.

Najnowsza edycja imprezy pod nazwą „Galeria Bezdomna - Multidyscyplinarnie” rozpocznie się już 25 kwietnia w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia przy ul. Grochowskiej 272 w Warszawie. Do dyspozycji artystów zostanie oddana przestrzeń dwóch pięter o powierzchni niemal 1000 m2. Swoje prace będzie można wieszać 25 kwietnia od w godzinach 10:00 - 18:00. Wernisaż odbędzie się tego samego dnia o godzinie 19:00. Wystawa potrwa do 30 kwietnia.

Więcej informacji o imprezie znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18