Galeria Bezdomna - Multidyscyplinarnie

Galeria Bezdomna - Multidyscyplinarnie
Już 25 kwietnia wszyscy twórcy będą mieli okazję zaprezentować swoje prace w Galerii Bezdomnej, tym razem mieszczącej się w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia.
Ostatni raz o Galerii Bezdomnej pisaliśmy około 2 lata temu przy okazji imprezy w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie. Idea jednak wciąż ma się dobrze i już 25 kwietnia nadarzy się kolejna okazja do zaprezentowania swoich dokonań artystycznych przez wszystkich, którzy wyrażają na to ochotę.

Galeria Bezdomna to inicjatywa fotografików Tomasza Sikory, Andrzeja Świetlika oraz Jakuba Winiarskiego zakładająca prezentację fotograficznych w pustostanach, opuszczonych fabrykach, pomieszczeniach przeznaczonych do remontu, udostępnianych za darmo na kilka dni lub tygodni. Nie obowiązuje tu żadna selekcja prac i narzucanie kształtu prezentacji. Każdy z twórców w dniu prezentacji sam znajduje sobie w pomieszczeniu interesujący go kawałek przestrzeni, sam wiesza zdjęcia i aranżuje pokaz, sam też zaprasza gości i organizuje wernisażowy poczęstunek.

Najnowsza edycja imprezy pod nazwą „Galeria Bezdomna - Multidyscyplinarnie” rozpocznie się już 25 kwietnia w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia przy ul. Grochowskiej 272 w Warszawie. Do dyspozycji artystów zostanie oddana przestrzeń dwóch pięter o powierzchni niemal 1000 m2. Swoje prace będzie można wieszać 25 kwietnia od w godzinach 10:00 - 18:00. Wernisaż odbędzie się tego samego dnia o godzinie 19:00. Wystawa potrwa do 30 kwietnia.

Więcej informacji o imprezie znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13