Galeria Bezdomna - Multidyscyplinarnie

Galeria Bezdomna - Multidyscyplinarnie
Już 25 kwietnia wszyscy twórcy będą mieli okazję zaprezentować swoje prace w Galerii Bezdomnej, tym razem mieszczącej się w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia.
Ostatni raz o Galerii Bezdomnej pisaliśmy około 2 lata temu przy okazji imprezy w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie. Idea jednak wciąż ma się dobrze i już 25 kwietnia nadarzy się kolejna okazja do zaprezentowania swoich dokonań artystycznych przez wszystkich, którzy wyrażają na to ochotę.

Galeria Bezdomna to inicjatywa fotografików Tomasza Sikory, Andrzeja Świetlika oraz Jakuba Winiarskiego zakładająca prezentację fotograficznych w pustostanach, opuszczonych fabrykach, pomieszczeniach przeznaczonych do remontu, udostępnianych za darmo na kilka dni lub tygodni. Nie obowiązuje tu żadna selekcja prac i narzucanie kształtu prezentacji. Każdy z twórców w dniu prezentacji sam znajduje sobie w pomieszczeniu interesujący go kawałek przestrzeni, sam wiesza zdjęcia i aranżuje pokaz, sam też zaprasza gości i organizuje wernisażowy poczęstunek.

Najnowsza edycja imprezy pod nazwą „Galeria Bezdomna - Multidyscyplinarnie” rozpocznie się już 25 kwietnia w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia przy ul. Grochowskiej 272 w Warszawie. Do dyspozycji artystów zostanie oddana przestrzeń dwóch pięter o powierzchni niemal 1000 m2. Swoje prace będzie można wieszać 25 kwietnia od w godzinach 10:00 - 18:00. Wernisaż odbędzie się tego samego dnia o godzinie 19:00. Wystawa potrwa do 30 kwietnia.

Więcej informacji o imprezie znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0