Galeria Bezdomna - Multidyscyplinarnie

Galeria Bezdomna - Multidyscyplinarnie
Już 25 kwietnia wszyscy twórcy będą mieli okazję zaprezentować swoje prace w Galerii Bezdomnej, tym razem mieszczącej się w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia.
Ostatni raz o Galerii Bezdomnej pisaliśmy około 2 lata temu przy okazji imprezy w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie. Idea jednak wciąż ma się dobrze i już 25 kwietnia nadarzy się kolejna okazja do zaprezentowania swoich dokonań artystycznych przez wszystkich, którzy wyrażają na to ochotę.

Galeria Bezdomna to inicjatywa fotografików Tomasza Sikory, Andrzeja Świetlika oraz Jakuba Winiarskiego zakładająca prezentację fotograficznych w pustostanach, opuszczonych fabrykach, pomieszczeniach przeznaczonych do remontu, udostępnianych za darmo na kilka dni lub tygodni. Nie obowiązuje tu żadna selekcja prac i narzucanie kształtu prezentacji. Każdy z twórców w dniu prezentacji sam znajduje sobie w pomieszczeniu interesujący go kawałek przestrzeni, sam wiesza zdjęcia i aranżuje pokaz, sam też zaprasza gości i organizuje wernisażowy poczęstunek.

Najnowsza edycja imprezy pod nazwą „Galeria Bezdomna - Multidyscyplinarnie” rozpocznie się już 25 kwietnia w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia przy ul. Grochowskiej 272 w Warszawie. Do dyspozycji artystów zostanie oddana przestrzeń dwóch pięter o powierzchni niemal 1000 m2. Swoje prace będzie można wieszać 25 kwietnia od w godzinach 10:00 - 18:00. Wernisaż odbędzie się tego samego dnia o godzinie 19:00. Wystawa potrwa do 30 kwietnia.

Więcej informacji o imprezie znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4