Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Pokaż swoje prace na wystawie! Galeria Bezdomna zawita w ten weekend do Warszawy

0

Autor: Redakcja Fotopolis

29 Maj 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Zawsze chciałeś pokazać swoje prace większej publiczności, ale nie miałeś na to dobrej okazji? Zrób to za darmo w ten weekend w Warszawie i zorganizuj swój własny wernisaż. Nie obowiązuje tu żadna selekcja prac i narzucanie kształtu prezentacji.

Galeria Bezdomna to inicjatywa fotografików Tomasza Sikory, Andrzeja Świetlika oraz Jakuba Winiarskiego zakładająca prezentację fotograficznych w pustostanach, opuszczonych fabrykach, pomieszczeniach przeznaczonych do remontu, udostępnianych za darmo na kilka dni lub tygodni.

Nie obowiązuje tu żadna selekcja prac i narzucanie kształtu prezentacji. Każdy z twórców w dniu prezentacji sam znajduje sobie w pomieszczeniu interesujący go kawałek przestrzeni, sam wiesza zdjęcia i aranżuje pokaz, sam też zaprasza gości i organizuje wernisażowy poczęstunek.

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w wystawie, należy wybrać prace, które chcemy zaprezentować i stawić się z nimi na miejscu 2 czerwca - w dzień wieszania zdjęć. Należy pojawić się około godziny 8:00, zgłosić się do stolika recepcyjnego, odebrać swoją pulę szablonów do opisów zdjęć i zamontować swoje prace do godziny 15:00. Wernisaż planowany jest na godzinę 17:00.

Organizator zastrzega, że przy montażu nie można używać narzędzi trwale uszkadzających ściany. W grę wchodzi więc jedynie podklejanie zdjęć lub instalowanie ich na własnych ściankach lub stołach.

Kiedy i gdzie?

Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 2-9 czerwca 2018 roku, w centrum biznesowym Royal Wilanów, przy ul. Klimczaka 1 w Warszawie. Wystawy będą otwarte dla zwiedzających w godzinach 8:00 - 18:00.

Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

(fot. okładkowa: pexels.com)

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Pokaż swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej - ruszyła 9. edycja konkursu Wystaw się w CSW
Pokaż swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej - ruszyła 9. edycja konkursu Wystaw się w CSW
Wystaw się w CSW to jedna z niewielu inicjatyw, która daje możliwość prezentacji prac niezależnym i początkującym twórcom. Nabór do tegorocznej edycji potrwa do 22...
7
0
Zniżki na aparaty i obiektywy Nikon tylko do niedzieli - ostatnia szansa na sprzęt w niższych cenach
Zniżki na aparaty i obiektywy Nikon tylko do niedzieli - ostatnia szansa na sprzęt w niższych cenach
Dobiega końca promocja „Natychmiastowy rabat”, w ramach której poszczególne korpusy, obiektywy i zestawy sprzęt możemy kupić z upustem sięgającym nawet 1800 zł. Rabaty...
4
0
Zagłosuj na najlepsze produkty fotograficzne i odbierz darmowe wydanie magazynu
Zagłosuj na najlepsze produkty fotograficzne i odbierz darmowe wydanie magazynu
Wybierz z nami najlepsze produkty minionego roku i pomóż ulepszać stronę Fotopolis. Głosować w plebiscycie i ankiecie można jeszcze do 9 stycznia. Każdy, kto weźmie...
6
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)