Pokaż swoje prace na wystawie! Galeria Bezdomna zawita w ten weekend do Warszawy

Pokaż swoje prace na wystawie! Galeria Bezdomna zawita w ten weekend do Warszawy

Zawsze chciałeś pokazać swoje prace większej publiczności, ale nie miałeś na to dobrej okazji? Zrób to za darmo w ten weekend w Warszawie i zorganizuj swój własny wernisaż. Nie obowiązuje tu żadna selekcja prac i narzucanie kształtu prezentacji.

Galeria Bezdomna to inicjatywa fotografików Tomasza Sikory, Andrzeja Świetlika oraz Jakuba Winiarskiego zakładająca prezentację fotograficznych w pustostanach, opuszczonych fabrykach, pomieszczeniach przeznaczonych do remontu, udostępnianych za darmo na kilka dni lub tygodni.

Nie obowiązuje tu żadna selekcja prac i narzucanie kształtu prezentacji. Każdy z twórców w dniu prezentacji sam znajduje sobie w pomieszczeniu interesujący go kawałek przestrzeni, sam wiesza zdjęcia i aranżuje pokaz, sam też zaprasza gości i organizuje wernisażowy poczęstunek.

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w wystawie, należy wybrać prace, które chcemy zaprezentować i stawić się z nimi na miejscu 2 czerwca - w dzień wieszania zdjęć. Należy pojawić się około godziny 8:00, zgłosić się do stolika recepcyjnego, odebrać swoją pulę szablonów do opisów zdjęć i zamontować swoje prace do godziny 15:00. Wernisaż planowany jest na godzinę 17:00.

Organizator zastrzega, że przy montażu nie można używać narzędzi trwale uszkadzających ściany. W grę wchodzi więc jedynie podklejanie zdjęć lub instalowanie ich na własnych ściankach lub stołach.

Kiedy i gdzie?

Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 2-9 czerwca 2018 roku, w centrum biznesowym Royal Wilanów, przy ul. Klimczaka 1 w Warszawie. Wystawy będą otwarte dla zwiedzających w godzinach 8:00 - 18:00.

Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

(fot. okładkowa: pexels.com)

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
3
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4