Pokaż swoje prace na wystawie! Galeria Bezdomna zawita w ten weekend do Warszawy

Pokaż swoje prace na wystawie! Galeria Bezdomna zawita w ten weekend do Warszawy

Zawsze chciałeś pokazać swoje prace większej publiczności, ale nie miałeś na to dobrej okazji? Zrób to za darmo w ten weekend w Warszawie i zorganizuj swój własny wernisaż. Nie obowiązuje tu żadna selekcja prac i narzucanie kształtu prezentacji.

Galeria Bezdomna to inicjatywa fotografików Tomasza Sikory, Andrzeja Świetlika oraz Jakuba Winiarskiego zakładająca prezentację fotograficznych w pustostanach, opuszczonych fabrykach, pomieszczeniach przeznaczonych do remontu, udostępnianych za darmo na kilka dni lub tygodni.

Nie obowiązuje tu żadna selekcja prac i narzucanie kształtu prezentacji. Każdy z twórców w dniu prezentacji sam znajduje sobie w pomieszczeniu interesujący go kawałek przestrzeni, sam wiesza zdjęcia i aranżuje pokaz, sam też zaprasza gości i organizuje wernisażowy poczęstunek.

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w wystawie, należy wybrać prace, które chcemy zaprezentować i stawić się z nimi na miejscu 2 czerwca - w dzień wieszania zdjęć. Należy pojawić się około godziny 8:00, zgłosić się do stolika recepcyjnego, odebrać swoją pulę szablonów do opisów zdjęć i zamontować swoje prace do godziny 15:00. Wernisaż planowany jest na godzinę 17:00.

Organizator zastrzega, że przy montażu nie można używać narzędzi trwale uszkadzających ściany. W grę wchodzi więc jedynie podklejanie zdjęć lub instalowanie ich na własnych ściankach lub stołach.

Kiedy i gdzie?

Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 2-9 czerwca 2018 roku, w centrum biznesowym Royal Wilanów, przy ul. Klimczaka 1 w Warszawie. Wystawy będą otwarte dla zwiedzających w godzinach 8:00 - 18:00.

Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

(fot. okładkowa: pexels.com)

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1