“Swoją drogą” - wystawa studentów Uniwersytetu Śląskiego

Autor: Maciej Luśtyk

23 Marzec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Galeria Bielska BWA zaprasza na wystawę “Swoją drogą”, która podsumowuje pierwszy rok działalności Koła Naukowego Fotografii “Technicolor”. Wystawa skupia różnorodne prace młodych artystów związanych z kołem. Zdjęcie można oglądać do 12 kwietnia 2015 roku.

Na wystawie ”Swoją drogą” zaprezentowane zostaną prace wykonane przez studentów podczas pierwszego roku działania Koła Naukowego Fotografii „Technicolor”, założonego w Pracowni Fotografii prof. Witolda Jacykowa w Instytucie Sztuki w Cieszynie  na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jak mówi Barbara Swadźba z Galerii Bielskiej BWA, "Zaprezentowane fotografie są zapisem indywidualnych doświadczeń, emocji i twórczych eksperymentów. Każdy z młodych artystów w inny sposób patrzy na życie, inaczej interpretuje zjawiska, z którymi się styka, w inny sposób o nich opowiada, dlatego formuła wystawy jest otwarta, a tym, co łączy autorów prac jest ciekawość świata i poszukiwanie własnej drogi".

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Wśród zdjęć biorących udział w wystawie znajdziemy prace Tadeusza Bodziony, Beaty Brzoza, Katarzyny Ciba, Joanny Hetman, Angeliki Leżańskiej, Marii Michałek, Anety Miśkowiec, Barbary Szlauer i Małgorzaty Szram. Zdjęcia można oglądać do 12 kwietnia 2015 roku w Galerii Bielskiej BWA przy ulicy 3 maja 11 w Bielsku Białej.

Więcej informacji o znajdziemy na stronie Galerii Bielskiej BWA

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
Pix.House zaprasza na autorską wystawę Emilii Martin, laureatki tegorocznego konkursu fotografii dokumentalnej Talent Roku 2023. Zdjęcia można oglądać do 14 grudnia.
3
Manfrotto, Lowepro, JOBY - sprawdź oferty z okazji Black Friday
Manfrotto, Lowepro, JOBY - sprawdź oferty z okazji Black Friday
Skorzystaj z atrakcyjnych promocji z okazji Black Friday i kup statywy Manfrotto, plecaki i torby Lowepro oraz akcesoria JOBY w atrakcyjnych cenach
1
Tam, gdzie was nie ma - wystawa Katedry Fotografii Szkoły Filmowej w Łodzi
Tam, gdzie was nie ma - wystawa Katedry Fotografii Szkoły Filmowej w Łodzi
PWSFTviF zaprasza na wernisaż wystawy studentów Katedry Fotografii. Zdjęcia będzie można oglądać w przestrzeni dworca Łódź Fabryczna o 6 stycznia 2024 roku.
10
Powiązane artykuły