Mistrzowskie Warsztaty Fotograficzne z Szymonem Brodziakiem

0
Maciej Luśtyk
3 Marzec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Rusza Akademia Leica Gallery Warszawa. W ramach akademii organizowane będą weekendowe warsztaty prowadzone przez znanych fotografów. Już 14 marca odbędzie się pierwsza edycja cyklu prowadzona przez Szymona Brodziaka.
14 marca 2015 roku rozpoczną się dwudniowe warsztaty z Szymonem Brodziakiem - mistrzem czarno-białej fotografii komercyjnej. Warsztaty skierowane są do pasjonatów fotografii, którzy pragną udoskonalić swój warsztat. Podczas zajęć fotograf zaprezentuje wybrane zdjęcia i przybliży uczestnikom kulisy swojej pracy. Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko poznać warsztat fotografa, ale także pracować na planie sesji w roli fotografa i asystenta. Do dyspozycji osób biorących udział w warsztatach zostanie oddana ekipa fotografa, w tym stylistka, makijażystka, fryzjer, a przede wszystkim zjawiskowe modelki.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Małe grupy warsztatowe (2 uczestników na jedną modelkę) umożliwią pracę w skupieniu i pozwolą na realizacje indywidualnych tematów sesji. Wykonane zdjęcia zostaną przedyskutowane z fotografem pod kątem technicznym.

Zajęcia odbędą się w dniach 14-15 marca 2015 roku w Leica Gallery Warszawa przy ul. Mysiej 3 w Warszawie. Aby wziąć udział w warsztatach należy posiadać własny sprzęt fotograficzny i przenośny komputer z odpowiednim oprogramowaniem do obróbki zdjęć. Koszt uczestnictwa w warsztatach to 3500 zł. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel 730 840 888 lub mailowo na adres akademia@leica-gallery.pl

Więcej informacji znajdziemy na stronie leica-camera.pl

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Warszawa historyczna i fotograficzna - warsztaty ze Zbigniewem Furmanem
Warszawa historyczna i fotograficzna - warsztaty ze Zbigniewem Furmanem
W niedzielę 27 października rusza kolejna edycja warsztatów „Portrety miasta, czyli fotografuj, nie pstrykaj", pozwalających spojrzeć na historię stolicy z perspektywy obiektywu.
1
0
Dowiedz się jak prowadzić i finansować projekty długoterminowe - warsztaty z Robem Hornstrą w IFF
Dowiedz się jak prowadzić i finansować projekty długoterminowe - warsztaty z Robem Hornstrą w IFF
Warszawski Instytut Fotografii Fort zaprasza na poświęcone projektom długoterminowym, weekendowe warsztaty “DIY Storytelling”, które poprowadzi holenderski...
1
0
Jesienne rabaty na aparaty i obiektywy Nikon - można oszczędzić do 1720 zł
Jesienne rabaty na aparaty i obiektywy Nikon - można oszczędzić do 1720 zł
Nikon ruszył z jesienno-zimowymi promocjami, którymi objętych jest kilkadziesiąt korpusów i obiektywów ze wszystkich systemów producenta. To doskonała okazja na zakup...
1
0