Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Mistrzowskie Warsztaty Fotograficzne z Szymonem Brodziakiem

0

Autor: Maciej Luśtyk

3 Marzec 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Rusza Akademia Leica Gallery Warszawa. W ramach akademii organizowane będą weekendowe warsztaty prowadzone przez znanych fotografów. Już 14 marca odbędzie się pierwsza edycja cyklu prowadzona przez Szymona Brodziaka.

14 marca 2015 roku rozpoczną się dwudniowe warsztaty z Szymonem Brodziakiem - mistrzem czarno-białej fotografii komercyjnej. Warsztaty skierowane są do pasjonatów fotografii, którzy pragną udoskonalić swój warsztat. Podczas zajęć fotograf zaprezentuje wybrane zdjęcia i przybliży uczestnikom kulisy swojej pracy. Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko poznać warsztat fotografa, ale także pracować na planie sesji w roli fotografa i asystenta. Do dyspozycji osób biorących udział w warsztatach zostanie oddana ekipa fotografa, w tym stylistka, makijażystka, fryzjer, a przede wszystkim zjawiskowe modelki.

Małe grupy warsztatowe (2 uczestników na jedną modelkę) umożliwią pracę w skupieniu i pozwolą na realizacje indywidualnych tematów sesji. Wykonane zdjęcia zostaną przedyskutowane z fotografem pod kątem technicznym.

Zajęcia odbędą się w dniach 14-15 marca 2015 roku w Leica Gallery Warszawa przy ul. Mysiej 3 w Warszawie. Aby wziąć udział w warsztatach należy posiadać własny sprzęt fotograficzny i przenośny komputer z odpowiednim oprogramowaniem do obróbki zdjęć. Koszt uczestnictwa w warsztatach to 3500 zł. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel 730 840 888 lub mailowo na adres akademia@leica-gallery.pl

Więcej informacji znajdziemy na stronie leica-camera.pl

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Black Friday 2020 w CEWE Fotojoker - przegląd ofert
Black Friday 2020 w CEWE Fotojoker - przegląd ofert
CEWE Fotojoker, najdłużej działająca na rynku fotograficznym sieć w Polsce, z okazji zbliżającego się Black Friday przygotowała w tym roku wyjątkową ofertę - okazje...
5
0
Poznaj najnowszy sprzęt wideo - BEIKS Media Show 2020 zaprasza na transmisje 26 listopada i 3 grudnia
Poznaj najnowszy sprzęt wideo - BEIKS Media Show 2020 zaprasza na transmisje 26 listopada i 3...
W tym roku wydarzenie odbywa się w formie transmisji internetowych. W programie 12 warsztatów i seminariów, które będzie można za darmo oglądać online.
1
0
Quadralite Black Friday 2020 - oświetlenie fotograficzne i akcesoria ponad 50% taniej
Quadralite Black Friday 2020 - oświetlenie fotograficzne i akcesoria ponad 50% taniej
Do stawki firm oferujących ciekawe promocje na Black Friday dołącza Quadralite. W ramach akcji poszczególne produkty można kupić nawet 900 zł taniej.
0
0