Przetestuj aparaty Samsung NX30 i NX mini - trwa konkurs

Autor: ab

12 Czerwiec 2014
Artykuł na: 2-3 minuty

Dokąd zabierzesz najmniejszego i najlżejszego na świecie bezlusterkowca Samsung NX mini? Jak wykorzystasz szybkość migawki 1/8 000 s i hybrydowy AF w NX30? Zapraszamy do przetestowania najnowszych bezlusterkowców Samsunga z wybranymi obiektywami! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 21 czerwca 2014.

Zapraszamy do przetestowania najnowszych bezlusterkowców Samsunga z wybranymi obiektywami!

Na zgłoszenia czekamy do 21 czerwca!

Do wyboru macie najnowsze bezlusterkowce: najmniejszego i najlżejszego na świecie bezlusterkowca Samsung NX mini z 1-calową matrycą. Zmieści się do kieszeni w wąskich jeansach i do nawet najmniejszej damskiej torebki. Krótko mówiąc przemycicie go ze sobą wszędzie. Jaki macie pomysł, żeby go przetestować? Napiszcie nam koniecznie, a wyślemy aparat z wybraną optyką na tydzień do testów!

Jak wykorzystasz szybkość migawki 1/8000 s i celny autofokus w aparacie Samsung NX30? W naszym teście aparat dostał ocenę "Znakomity", jesteśmy ciekawi jaki macie pomysł na zdjęcia w ruchu!

Zgłoszenia należy wysyłać za pomocą formularza Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj.

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem regulamin tutaj.

Spośród Waszych zgłoszeń wybierzemy 6 pomysłów, których autorzy dostaną sprzęt do testowania. Autor najlepszego materiału wygra aparat Samsung NX30 wraz z obiektywem!

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Białystok Interphoto 2021 - taka okazja zdarza się raz na dwa lata
Białystok Interphoto 2021 - taka okazja zdarza się raz na dwa lata
Organizatorzy fotograficznego biennale Interphoto kolejny raz zapraszają do Białegostoku. Na odzwiedzających czeka kilkadziesiąt wystaw, pokazy filmów, spotkania...
1
Grand Mobile Photo - pierwsza edycja Międzynarodowego Konkursu Fotografii Mobilnej otwarta na zgłoszenia
Grand Mobile Photo - pierwsza edycja Międzynarodowego Konkursu Fotografii Mobilnej otwarta na...
Już tylko do 30 września można zgłaszać zdjęcia do pierwszej edycji Grand Mobile Photo, konkursu fotografii mobilnej, organizowanego przez magazyn Press. Na zwycięzców czekają nagrody o dużej...
8
Sebastião Salgado doceniony jedną z najważniejszych na świecie nagród artystycznych
Sebastião Salgado doceniony jedną z najważniejszych na świecie nagród artystycznych
Japońskie Stowarzyszenie Artystów przyznało słynnemu fotografowi nagrodę Praemium Imperiale. Za swoją twórczość 77-letni Sebastião Salgado otrzyma 15 milionów jenów, czyli ponad 500 000 zł.
8
Powiązane artykuły