Ney Gallery&Prints - nowa galeria w Warszawie

Do 21 lutego w nowej warszawskiej galerii Ney Gallery&Prints możecie oglądać prace Tomasza Tomaszewskiego pochodzące z dwóch cykli "Sugar Town" i "Elmina".
fot. Tomasz Tomaszewski


Ney Gallery&Prints ma być miejscem dla pasjonatów sztuki, kolekcjonerów i wszystkich ciekawych świata sztuki. W galerii będzie można zobaczyć najciekawsze prace artystów z Polski i świata oraz uczestniczyć w pokazach fotografii, grafiki, malarstwa i rzeźby.

Ney Gallery&Prints oferuje ponadto przygotowanie fotografii do druku, wydruki wielkoformatowe, dobór oprawy do prac, symulacje wydruków na konkretnych papierach, dostarczenie gotowych prac pod wskazany adres oraz montaż ekspozycji według wskazówek usługodawcy.

Ney Gallery&Prints pracuje na urządzeniach najwyższej klasy firmy Epson.

Dla studentów przygotowano ofertę rabatową.

Szczegóły na: www.neygalleryprints.pl


Tomasz Tomaszewski "Sugar Town" i "Elmina"
Termin: do 21.02.2014

Ney Gallery&Prints
ul. Spokojna 7/2
Warszawa
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0