Ney Gallery&Prints - nowa galeria w Warszawie

Do 21 lutego w nowej warszawskiej galerii Ney Gallery&Prints możecie oglądać prace Tomasza Tomaszewskiego pochodzące z dwóch cykli "Sugar Town" i "Elmina".
fot. Tomasz Tomaszewski


Ney Gallery&Prints ma być miejscem dla pasjonatów sztuki, kolekcjonerów i wszystkich ciekawych świata sztuki. W galerii będzie można zobaczyć najciekawsze prace artystów z Polski i świata oraz uczestniczyć w pokazach fotografii, grafiki, malarstwa i rzeźby.

Ney Gallery&Prints oferuje ponadto przygotowanie fotografii do druku, wydruki wielkoformatowe, dobór oprawy do prac, symulacje wydruków na konkretnych papierach, dostarczenie gotowych prac pod wskazany adres oraz montaż ekspozycji według wskazówek usługodawcy.

Ney Gallery&Prints pracuje na urządzeniach najwyższej klasy firmy Epson.

Dla studentów przygotowano ofertę rabatową.

Szczegóły na: www.neygalleryprints.pl


Tomasz Tomaszewski "Sugar Town" i "Elmina"
Termin: do 21.02.2014

Ney Gallery&Prints
ul. Spokojna 7/2
Warszawa
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1