Ney Gallery&Prints - nowa galeria w Warszawie

Do 21 lutego w nowej warszawskiej galerii Ney Gallery&Prints możecie oglądać prace Tomasza Tomaszewskiego pochodzące z dwóch cykli "Sugar Town" i "Elmina".
fot. Tomasz Tomaszewski


Ney Gallery&Prints ma być miejscem dla pasjonatów sztuki, kolekcjonerów i wszystkich ciekawych świata sztuki. W galerii będzie można zobaczyć najciekawsze prace artystów z Polski i świata oraz uczestniczyć w pokazach fotografii, grafiki, malarstwa i rzeźby.

Ney Gallery&Prints oferuje ponadto przygotowanie fotografii do druku, wydruki wielkoformatowe, dobór oprawy do prac, symulacje wydruków na konkretnych papierach, dostarczenie gotowych prac pod wskazany adres oraz montaż ekspozycji według wskazówek usługodawcy.

Ney Gallery&Prints pracuje na urządzeniach najwyższej klasy firmy Epson.

Dla studentów przygotowano ofertę rabatową.

Szczegóły na: www.neygalleryprints.pl


Tomasz Tomaszewski "Sugar Town" i "Elmina"
Termin: do 21.02.2014

Ney Gallery&Prints
ul. Spokojna 7/2
Warszawa
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0