Ney Gallery&Prints - nowa galeria w Warszawie

Do 21 lutego w nowej warszawskiej galerii Ney Gallery&Prints możecie oglądać prace Tomasza Tomaszewskiego pochodzące z dwóch cykli "Sugar Town" i "Elmina".
fot. Tomasz Tomaszewski


Ney Gallery&Prints ma być miejscem dla pasjonatów sztuki, kolekcjonerów i wszystkich ciekawych świata sztuki. W galerii będzie można zobaczyć najciekawsze prace artystów z Polski i świata oraz uczestniczyć w pokazach fotografii, grafiki, malarstwa i rzeźby.

Ney Gallery&Prints oferuje ponadto przygotowanie fotografii do druku, wydruki wielkoformatowe, dobór oprawy do prac, symulacje wydruków na konkretnych papierach, dostarczenie gotowych prac pod wskazany adres oraz montaż ekspozycji według wskazówek usługodawcy.

Ney Gallery&Prints pracuje na urządzeniach najwyższej klasy firmy Epson.

Dla studentów przygotowano ofertę rabatową.

Szczegóły na: www.neygalleryprints.pl


Tomasz Tomaszewski "Sugar Town" i "Elmina"
Termin: do 21.02.2014

Ney Gallery&Prints
ul. Spokojna 7/2
Warszawa
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0