Wystawa Piotra Bekasa w Czułości

"Betulosis - prolog" to tutuł, pod którym Piotr Bekas zaprezentuje swoją autorską wystawę. Wernisaż odbędzie sie w sobotę, 24 września o godz. 17:00 w warszawskiej Czułości. Prezentacja rozpocznie jesienno-zimowy cykl indywidualnych wystaw fotografów współpracujących z galerią.

24 września, o godz. 17:00, w fotograficznej galerii Czułość, na Saskiej Kępie w Warszawie, otwarta zostanie autorska wystawa Piotra Bekasa, rozpoczynająca jesienno-zimowy cykl indywidualnych wystaw fotografów współpracujących z galerią. Jeszcze w tym roku swoje prace zaprezentują: Weronika Ławniczak, Witek Orski i Janek Zamoyski.

Wernisaż odbędzie się w ramach warszawskiego weekendu sztuki "Gdzie jest sztuka". Wystawa będzie czynna od 25 września do 1 października 2011, w godz. 17:00-20:00.

"Betulosis - prolog" to początek obrazowej historii tytułowej przypadłości. Całość została zmontowana z symulacji, map, pomyłek i zebranych dowodów. Podróż w czasie - konfrontacja z dopiero co napotkaną teraźniejszością. Później już nikt nie będzie twierdził, że (...) - piszą organizatorzy o zagadkowym projekcie.


Piotr BekasBetulosis - prolog
Wernisaż: 24.09.2011, godz. 17:00
Termin: 25.09-1.10.2011

Czułość,
ul. Dąbrowiecka 1A
Saska Kępa
Warszawa
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12