Wystawa trójwymiarowych zdjęć Warszawy w Fotoplastikonie Warszawskim

Już od jutra, 7 lipca, w Fotoplastikonie Warszawskim będziemy mogli oglądać wystawę trójwymiarowych zdjęć Warszawy wykonanych z wysokości 10. piętra przez znanego dziennikarza i fotografa stolicy - Pawła Lorocha.

"Warszawskie uniesienia" to wystawa trójwymiarowych zdjęć Warszawy wykonanych z budowlanego podnośnika z wysokości 10. piętra przez znanego dziennikarza i fotografa stolicy - Pawła Lorocha. Dzięki tym nietypowym fotografiom z wysokości warszawiacy będą mogli zobaczyć swoje miasto z góry w tych miejscach gdzie przeważa niska zabudowa. Paweł Loroch specjalnie dla nich wspiął się na podnośnik, aby uchwycić zapierające dech widoki. Wystawa będzie czynna już od 7 lipca w Fotoplastikonie Warszawskim.

Z góry będzie można zobaczyć m.in. Ogród Krasińskich, pl. Grzybowski, pl. Trzech Krzyży i wiele innych miejsc w całej Warszawie. Znany dziennikarz, kucharz i fotograf udał się z podnośnikiem do niemal każdej dzielnicy Warszawy.

Paweł Loroch jest dziennikarzem, fotografem i warszawiakiem od urodzenia, który wciąż odkrywa to miasto na nowo. Od 2004 roku prowadzi blog: trzaskprask.blog.pl, w którym przedstawia swoje fotografie stolicy. Paweł Loroch to również podróżnik i pisarz kulinarny, autor książek "Dania na piątki" czy "Śniadania ze snów", mający w swoim dorobku między innymi programy takie jak: "Gastrofaza" (Antyradio), "Czułe Dranie" (talk show na TV4), czy "Pytanie na śniadanie" (TVP2).


Paweł LorochWarszawskie uniesienia
Termin: do 7.07.2011

Fotoplastikon Warszawski
Al. Jerozolimskie 51
(w oficynie kamienicy)
Warszawa
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12