Kwartalnik Fotografia, nr 32

Już pierwszego kwietnia w salonach Empiku, Ruchu, Kolportera i sieci księgarni Matras będzie można kupić najnowszy numer Kwartalnika Fotografia. Znajdziemy w nim m.in. fotografie Nicolasa Wintera, Toma Huntera, Olega Widienina, Michaela Lighta oraz Uli Tarasiewicz. Ponadto: relacje z wystaw i festiwali oraz recenzje książek. Zachęcamy do lektury!
W nowym numerze "Kwartalnika Fotografia": ;prowincjonalne dzieci Olega Widienina;rytuały przejścia według Michała Jelskiego; jednowymiarowa Warszawa na czekoladowych polaroidach Nicolasa Wintera;tajemnicze światło na zdjęciach Jakuba Pierzchały, a łagodne na Toma Huntera;obrazy Ryana McGinley'a z czeluści Stanów Zjednoczonych;historie, które zachęone wychodza ze zdjęć Uli Tarasiewicz;wakacje nad odkrywką według Ani Kędziory]Ponadto: relacje z Paris Photo 2010, Bratysławy, Światłoczułych Obrazów, Festiwalu Fotodokumentu, Allana Sekuli, Libery oraz recenzje książek. Nad tym wszystkim świeci 100 słońc Michaela Lighta. Do numeru dołączona jest płyta DVD z filmem o Winterze.

32 numer "Kwartalnika Fotografia" znajdziemy w salonach Empiku, Ruchu, Kolportera, w sieci księgarni Matras, w niektórych muzeach, galeriach i księgarniach oraz w prenumeracie na stronie: www.fotografia.net.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1