Kwartalnik Fotografia, nr 32

Już pierwszego kwietnia w salonach Empiku, Ruchu, Kolportera i sieci księgarni Matras będzie można kupić najnowszy numer Kwartalnika Fotografia. Znajdziemy w nim m.in. fotografie Nicolasa Wintera, Toma Huntera, Olega Widienina, Michaela Lighta oraz Uli Tarasiewicz. Ponadto: relacje z wystaw i festiwali oraz recenzje książek. Zachęcamy do lektury!
W nowym numerze "Kwartalnika Fotografia": ;prowincjonalne dzieci Olega Widienina;rytuały przejścia według Michała Jelskiego; jednowymiarowa Warszawa na czekoladowych polaroidach Nicolasa Wintera;tajemnicze światło na zdjęciach Jakuba Pierzchały, a łagodne na Toma Huntera;obrazy Ryana McGinley'a z czeluści Stanów Zjednoczonych;historie, które zachęone wychodza ze zdjęć Uli Tarasiewicz;wakacje nad odkrywką według Ani Kędziory]Ponadto: relacje z Paris Photo 2010, Bratysławy, Światłoczułych Obrazów, Festiwalu Fotodokumentu, Allana Sekuli, Libery oraz recenzje książek. Nad tym wszystkim świeci 100 słońc Michaela Lighta. Do numeru dołączona jest płyta DVD z filmem o Winterze.

32 numer "Kwartalnika Fotografia" znajdziemy w salonach Empiku, Ruchu, Kolportera, w sieci księgarni Matras, w niektórych muzeach, galeriach i księgarniach oraz w prenumeracie na stronie: www.fotografia.net.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0