Kwartalnik Fotografia, nr 32

Już pierwszego kwietnia w salonach Empiku, Ruchu, Kolportera i sieci księgarni Matras będzie można kupić najnowszy numer Kwartalnika Fotografia. Znajdziemy w nim m.in. fotografie Nicolasa Wintera, Toma Huntera, Olega Widienina, Michaela Lighta oraz Uli Tarasiewicz. Ponadto: relacje z wystaw i festiwali oraz recenzje książek. Zachęcamy do lektury!
W nowym numerze "Kwartalnika Fotografia": ;prowincjonalne dzieci Olega Widienina;rytuały przejścia według Michała Jelskiego; jednowymiarowa Warszawa na czekoladowych polaroidach Nicolasa Wintera;tajemnicze światło na zdjęciach Jakuba Pierzchały, a łagodne na Toma Huntera;obrazy Ryana McGinley'a z czeluści Stanów Zjednoczonych;historie, które zachęone wychodza ze zdjęć Uli Tarasiewicz;wakacje nad odkrywką według Ani Kędziory]Ponadto: relacje z Paris Photo 2010, Bratysławy, Światłoczułych Obrazów, Festiwalu Fotodokumentu, Allana Sekuli, Libery oraz recenzje książek. Nad tym wszystkim świeci 100 słońc Michaela Lighta. Do numeru dołączona jest płyta DVD z filmem o Winterze.

32 numer "Kwartalnika Fotografia" znajdziemy w salonach Empiku, Ruchu, Kolportera, w sieci księgarni Matras, w niektórych muzeach, galeriach i księgarniach oraz w prenumeracie na stronie: www.fotografia.net.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0