Kwartalnik Fotografia, nr 32

Już pierwszego kwietnia w salonach Empiku, Ruchu, Kolportera i sieci księgarni Matras będzie można kupić najnowszy numer Kwartalnika Fotografia. Znajdziemy w nim m.in. fotografie Nicolasa Wintera, Toma Huntera, Olega Widienina, Michaela Lighta oraz Uli Tarasiewicz. Ponadto: relacje z wystaw i festiwali oraz recenzje książek. Zachęcamy do lektury!
W nowym numerze "Kwartalnika Fotografia": ;prowincjonalne dzieci Olega Widienina;rytuały przejścia według Michała Jelskiego; jednowymiarowa Warszawa na czekoladowych polaroidach Nicolasa Wintera;tajemnicze światło na zdjęciach Jakuba Pierzchały, a łagodne na Toma Huntera;obrazy Ryana McGinley'a z czeluści Stanów Zjednoczonych;historie, które zachęone wychodza ze zdjęć Uli Tarasiewicz;wakacje nad odkrywką według Ani Kędziory]Ponadto: relacje z Paris Photo 2010, Bratysławy, Światłoczułych Obrazów, Festiwalu Fotodokumentu, Allana Sekuli, Libery oraz recenzje książek. Nad tym wszystkim świeci 100 słońc Michaela Lighta. Do numeru dołączona jest płyta DVD z filmem o Winterze.

32 numer "Kwartalnika Fotografia" znajdziemy w salonach Empiku, Ruchu, Kolportera, w sieci księgarni Matras, w niektórych muzeach, galeriach i księgarniach oraz w prenumeracie na stronie: www.fotografia.net.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0